♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VARGJET E FUNDIT ღஐღ

Shko poshtė

VARGJET E FUNDIT ღஐღ Empty VARGJET E FUNDIT ღஐღ

Mesazh nga CLICHE' Fri Jan 18, 2013 3:32 am

Zgjodhe te rrish me mua , nuk te garantova qe nuk do ziheshim,u zume shpesh biles, shume here edhe per arsyen me te vogel, nuk te garantova qe ditet qe do perjetonim do ishin plot qeshje, gezim e fjale te embla , nuk te genjeva asnjeher, nuk munda ta bej , nuk te garantova asnje te till ,por me degjo mire , per nje moment blloko mendimet ne trurin tende e degjo mire keto fjale qe po te them : " Ti nuk zgjodhe te jesh ne jeten time por gjithsesi u bere nje pjese e rendesishme dhe e pandashme e saj, dhe prap perfundova ne nje dhimbje te paimagjinushme , shpirti im u ca e do me duhen kohe per ta rekuperuar e per te qepur kete carje , do me duhet kohe ,durim ,lote, shume lote. Ndjej sikur zemra ime eshte e lidhur me nje fije te holle me zemren tende , dhe neqoftese ti largohesh ,ajo fije e holle do lej nje shenje te thelle brenda meje . Nuk jam femra me e mire e botes,s'jam munduar kurre te jem nje e till ,ti ke mesuar ti njohesh mire difektet e mia , i ke njohur kaq mire sa jan bere karateristikat e mia , je mbrojtur nga mendimet e botes ne mendimet e mia , ke vuajtur , ke ndjere ngrohtesi shpirterore, ndaj buzet e mia , syt e mi jan celur duke pare fytyren tende , shpirti im ka lulezuar dhe eshte ndjer i lumtur sa her ka ndjere fjalen tende te cmuar .Erdhi kjo dite ku une ose ti ose ne te dy nuk mund ta shtyjm me , por ,te garantoj vetem nje gje; qe bera te pamunduren qe ditet tona te ishin plot me sinqeritet, resspekt, miqesi, dashuri e pasionalitet , e keshtu do kisha vazhduar per ty, qe kur bota te ishte e eger ndaj nesh, kur shigjetat e te keqes do mundoheshin te na plagosin ,une do te kisha qendruar aty afer teje, mbase jo me trup por me shpirt, mendje e duke te te perkrahur deri ne frymen e fundit , afer njeriut qe desha . Por shpresoj qe keto rreshta t'i lexosh si te fundit mesazh nga zemra e mendja ime...Kam shume per te thene, ehh sa shume por uroj vetem nje gje: Qe cdo veprim I yti te ja ket vlejtur per te sakrifikuar kete ndjenje qe ne krijuam me shume ngrohtesi (Te pakten nga ana ime)....Te Desha, Te dua e do te te dua gjithmone!!!!!
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VARGJET E FUNDIT ღஐღ Empty Re: VARGJET E FUNDIT ღஐღ

Mesazh nga Vizitor Sat Jan 26, 2013 5:57 pm

shum e bukur edhe pse e trisht clicheeeeeee



Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VARGJET E FUNDIT ღஐღ Empty Re: VARGJET E FUNDIT ღஐღ

Mesazh nga CLICHE' Fri Mar 15, 2013 4:08 am

Ajo shkruajti:shum e bukur edhe pse e trisht clicheeeeeee


FLM, AJO VARGJET E FUNDIT ღஐღ 265398 VARGJET E FUNDIT ღஐღ 189962VARGJET E FUNDIT ღஐღ 189962
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VARGJET E FUNDIT ღஐღ Empty Re: VARGJET E FUNDIT ღஐღ

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi