♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks

3 posters

Shko poshtė

Femrat mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks  Empty Femrat mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks

Mesazh nga Ylli Wed Sep 17, 2014 10:55 am

Sipas njė studimi tė kryer nga faqja e internetit “Dejting” nė Amerikė, kėmbėngulėsia seksuale nė gratė arrin njė kulm nė vitet e tridhjeta. Pėr kėtė ka shumė arsye, dhe ne do t’ju sjellim ato mė interesante.

Zbuloni pėrse gratė mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks.

Pranimi i trupit tė saj

Kur ju jeni nė tė njėzetat, ēdo ditė rrini nė kėmbė para pasqyrės dhe shpesh mėrziteni pėr dukjen tuaj, ndėrsa femrat nė tė 30-at janė mė tė vetėdijshme pėr cilėsitė e tyre, transmeton Lajmi.net.

Pushteti seksual

Gruaja mesatare nė tė tridhjetat tashmė ka ndryshuar disa partnerė seksual dhe do tė takohet me zakonet e tyre dhe preferencat e tyre nė shtrat. Duke ditur se ēfarė mund tė plotėsojė mė mirė, e ka tė lehtė tė komunikojė pėr nevojat dhe fantazitė, dhe ato nuk janė tė frikėsuara pėr tė kėrkuar gjėra gjatė momenteve intime.

Komunikimi

Pas viteve tė leximit tė artikujve rreth seksualitetit dhe fiksionit erotik, femrat nuk zihen ngushtė pėr tė folur haptazi me partnerėt e tyre mbi temat e seksit.

Kėnaqėsia

Seksi pėr njė femėr nė tė tridhjetat e saj tashmė ėshtė provuar, duke pasur kėshtu mė shumė pėrvojė me mendimin mashkullor. Sa mė e gjatė tė jetė lidhja e ēiftit, funksionimi mė i mirė i lidhjes mbetet seksi, transmeton Lajmi.net.

Tėrheqja

Femrat nė tė njėzetat e tyre kryesisht joshin meshkujt pėr pamjen e tyre fizike. Por me kalimin e kohės, arritjet e ardhshme profesionale dhe personale i bėjnė ato mė tėrheqėse nė kontekstin e ri. Nė vitet e tridhjeta nuk duhet tė luani vetėm hartėn e bukurisė trupore, por edhe duke zhvilluar intelektin dhe personalitetin tėrheqės.
lajmi.net
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Femrat mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks  Empty Re: Femrat mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks

Mesazh nga TIRONCI Sun Sep 21, 2014 4:20 am

Po ke 40 tat si do jene.
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Femrat mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks  Empty Re: Femrat mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks

Mesazh nga Marino Sun Sep 21, 2014 9:45 am

zjarr fare jane te pervelojnee
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Femrat mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks  Empty Re: Femrat mbi 30 vjet janė mė tė mira nė seks

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi