♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

4 posters

Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga Naqja Shkodrane1 Wed Feb 03, 2016 5:28 pm

Mendoni Te Beni DHURATA Per Shen ValentiniN...
C'fare DHURATE Do Ti Benit '' Te Dashures' Dashurit '- TE Fejuares Apo TE Fejuarit tuaj.
Naqja Shkodrane1
Naqja Shkodrane1
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1308
Vendndodhja Vendndodhja : Angli
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/10/2015
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga Marino Fri Feb 05, 2016 3:37 pm

nuk lej amoren pa dhurate une
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga Naqja Shkodrane1 Fri Feb 05, 2016 3:39 pm

Se kam menduar akomaa ..
Naqja Shkodrane1
Naqja Shkodrane1
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1308
Vendndodhja Vendndodhja : Angli
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/10/2015
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga Marino Fri Feb 05, 2016 3:41 pm

do ti mblej amores nje arush
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga Naqja Shkodrane1 Fri Feb 05, 2016 4:10 pm

Naqja Shkodrane1 shkruajti:Se kam menduar akomaa ..
Naqja Shkodrane1
Naqja Shkodrane1
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1308
Vendndodhja Vendndodhja : Angli
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/10/2015
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga Marino Sat Feb 06, 2016 4:17 pm

dite ideale per ti treguar personit te zemres sa e don
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga Naqja Shkodrane1 Sat Feb 06, 2016 4:24 pm

Marino shkruajti:dite ideale per ti treguar personit te zemres sa e don
Naqja Shkodrane1
Naqja Shkodrane1
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1308
Vendndodhja Vendndodhja : Angli
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/10/2015
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga Marino Sat Feb 06, 2016 4:28 pm

festa e te dashuruarve
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga TIRONCI Tue Feb 16, 2016 6:08 am

Nje darke nen driten e qirinjve
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga ēim ēaku Sat Mar 24, 2018 5:29 pm

Ka 1 muj e ca qe ka kaluar festa skemi ca tč flasim me tani mot kur te vij prap
ēim ēaku
ēim ēaku
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 322
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 30/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė ! Empty Re: Tė flasim pėr festėn e tė dashuruarve,dhuratat dhe mendimet pėr kėtė ditė !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi