♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Capital Club<>Tzio

+24
CLICHE'
ZEMRUSHJA
ylber dibra
Ardi
TIRONCI
Eda
Ylli
durresi86
MONDI
XHEMI
Naqja Shkodrane
Zebra
Ina
Lori
xhoni_bravo
Engjelli Shqiptare
DAHILA
Tironcja_omel
taku
Morena
Love
Adea
Tzio
Zanna
28 posters

Faqja 22 e 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Vizitor Sat Jan 26, 2013 10:05 am

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Images?q=tbn:ANd9GcSuGwLE2A1HO93f4DddFcOrlvr8dWsPtdZmLGfPxvp6mQZIKsRqnA

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga taku Thu Feb 07, 2013 10:34 pm

he miku im si po kalon, keni buk me per te ngren andej nga greku apo jo :) gezuar gezuar
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga durresi86 Sat Feb 09, 2013 1:55 am

gezuar gezuar tzio
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga CLICHE' Sun Feb 10, 2013 3:10 am

Pershendetje Tzio
Capital Club<>Tzio - Faqe 22 1hyykz
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga CLICHE' Fri Feb 22, 2013 5:20 am

PUTHJE PUTHJE PERSHENDETJE TZIO, UROJ T'JESH MIRE KUDO QOFSH PUTHJE PUTHJE
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Adea Sat Mar 09, 2013 12:38 pm

Tziooo (KISSS) Pershendetje si te kom si ke kaluar nga shtepia mire, uroj qe cdo gje te te kish vajtur mire... Une u be kohe qe sjam futur kam pasur pune e gjonash tjera por sju kam harruar asnje here une te pershendes dhe shpresoj te te takoj ne linje ndonje dite dhe flas pak :) te uroj gjitha te mirat ylle xhan (KISSS) PUTHJE
Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga CLICHE' Thu Mar 21, 2013 4:59 pm

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 526961_370023786446753_1215264520_n
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Tironcja_omel Sun Mar 31, 2013 7:33 pm

Ku je Tzio?

Uroj te jesh mire me shendet !

Te puth shume xhan
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Morena Mon Apr 01, 2013 6:26 pm

Besoj te pelqej Capital Club<>Tzio - Faqe 22 335398
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Tironcja_omel Fri Apr 05, 2013 7:34 pm

xhan PUTHJE
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Adea Wed Jul 17, 2013 6:18 pm

Une kam humbur vertete.. Por si duket dhe ti sma leshon doot rrugen eee ! (-) Te pershendes uroj te jesh mire ku do qe te jesh (KISSS) PUTHJE 
Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Morena Wed Oct 02, 2013 8:42 am

puthje 12 
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Adea Thu Apr 10, 2014 12:42 am

(best frends) ZEMRA IME 
Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Eda Mon Jun 02, 2014 1:21 am

Pershendetje Tzio!
shpresoj te jesh mire kudo qe te ndodhesh!

 PUTHJE PUTHJE PUTHJE PUTHJE 
Eda
Eda
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1922
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6429
Vendndodhja Vendndodhja : itali
Humor Humor : hmmm
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 121

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga taku Wed Jul 22, 2015 9:25 pm

gezuar gezuar gezuar
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga JK Tue Aug 04, 2015 6:49 pm

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 05-28--cup1
Ckemi (-)
Shpresoj tjeni mire
Kalofshi Sa me Bukur
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga ēim ēaku Sat Mar 24, 2018 5:55 pm

gezuar gezuar gezuar gezuar
ēim ēaku
ēim ēaku
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 322
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 30/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 22 e 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi