♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pėr ēka mendojnė femrat derisa pėrpiqen tė arrijnė orgazmėn?

Shko poshtė

Pėr ēka mendojnė femrat derisa pėrpiqen tė arrijnė orgazmėn? Empty Pėr ēka mendojnė femrat derisa pėrpiqen tė arrijnė orgazmėn?

Mesazh nga Ylli Sat Sep 27, 2014 9:46 am

Publikuar: 7:40 / 25.09.2014


Pėr ēka mendojnė femrat derisa pėrpiqen tė arrijnė orgazmėn? P-euml-r-ccedil-ka-mendojn-euml-femrat-derisa-p-euml-rpiqen-t-euml-arrijn-euml-orgazm-euml-n_hdPas shumė hulumtimesh mbi orgazmėn e femrės, ka ardhur koha edhe tė dihet se ēka u shkon nėpėr kokė femrave derisa pėrpiqen tė arrijnė orgazmėn.
“Mbase do tė ishte dashur tė merrni kontrollin”
Janė ato situata kur seksi zgjat goxha shumė, ndėrkaq duket qė orgazma gjithnjė e mė vėshtirė arrihet, transmeton Telegrafi. Atėherė femrat mendojnė pėr atė qė tė marrin gjėrat nėn kontroll dhe tė masturbojnė derisa tė arrijnė orgazmėn.

“Ish-partneri ka qenė aq i mirė”
Nėse femra me ish-partnerin ka pasur seks tė shkėlqyeshėm, natyrisht qė do t’i kujtohen situatat kur me partnerin e ri assesi nuk mund tė arrijė orgazmėn.

“Fokusohu”
Ėshtė forcė magjike e mendimeve, ndėrkaq shpesh mendimet e gjithfarshme marrin kontrollin gjatė seksit.

“E dėshiroj orgazmėn, mirėpo dėshiroj qė kjo situatė kurrė tė mos ndėrpritet”
Nganjėherė seksi ėshtė aq i mirė sa qė femrat dėshirojnė qė tė zgjat deri nė pakufi.


“Oh, kjo ėshtė edhe mė e mirė se vetėkėnaqja”
Po, ėshtė e mundshme qė seksi me partnerin tė jetė aq i mirė sa qė ndjenja ėshtė mė e mirė se vetėkėnaqja.

“Hėm, si t’i them pėr vibratorin, kur gjendem nė situatėn e kėtillė?”
Nganjėherė vibratori ėshtė opsion i mirė nė disa situata, mirėpo ėshtė e vėshtirė tė dihet se ēka mendon partneri pėr tė.

“Vazhdo tė bėsh atė qė je duke bėrė, vetėm ashtu... Oh, jo, pėrse ndėrpreve?”
Nė seks ka situata kur femra kėnaqet nė atė qė partneri bėn dhe dėshiron tė vazhdojė tė bėjė pikėrisht atė, mirėpo meshkujt nuk janė nė gjendje t’ua lexojnė mendimet.

”Majtas, majtas”
Mbase nė kėngėn Irreplaceable nė tė cilėn Beyonce i kėndon To the left, To the left” bashkėshortit, jep kėshilla pėr seks?

“Do tė ishte mrekulli nėse tani do tė kalohej nė pozė tjetėr”
Femrat, si edhe meshkujt, shpesh nuk bisedojnė haptas pėr seksin dhe pėr preferencat e tyre. Me siguri shumica e femrave kurrė as qė thonė se cila u ėshtė poza mė e preferuar.

“Ėh, poza dogy style herėn e kaluar ishte e shkėlqyeshme...”
Pėr orgazėm shpesh nuk mjafton vetėm njė pozė e caktuar. /Telegrafi/
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi