♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ēfarė mund t’ju ndodhė nėse tri herė nė javė bėni dashuri

Shko poshtė

Ēfarė mund t’ju ndodhė nėse tri herė nė javė bėni dashuri Empty Ēfarė mund t’ju ndodhė nėse tri herė nė javė bėni dashuri

Mesazh nga Ylli Fri Jun 20, 2014 8:35 am

Publikuar: 6:47 / 20.06.2014

Ēfarė mund t’ju ndodhė nėse tri herė nė javė bėni dashuri Ccedil-far-euml-mund-t-rsquo-ju-ndodh-euml-n-euml-se-tri-her-euml-n-euml-jav-euml-b-euml-ni-dashuri_hd

Kur flitet pėr seksin, sado qė tė keni pėrvojė nė atė fushė, me siguri ekzistojnė disa fakte tė cilat nuk i dini... Mbase pėr disa sosh keni dėgjuar, mirėpo me siguri ekzistojnė edhe sosh, tė cilat do t’ju befasojnė...

Njerėzit tė cilėt mesatarisht bėjnė dashuri tri herė nė javė duken edhe deri nė shtat vjet mė tė rinj. Femrat tė cilat nuk kanė partnerė mė shumė interesohen pėr meshkujt e martuar sesa pėr ata tė lirė. 58 pėr qind e meshkujve dhe e femrave tė cilėt rregullisht shohin filma erotikė me partnerin e vet janė mė tė lirė sa i pėrket seksit dhe mė lehtė e kėnaqin partnerin e tyre, transmeton Telegrafi.

Ēiftet tė cilat rregullisht pėrkėdhelen kanė tetė herė mė pak shanse tė bien nė depresion sesa ēiftet tė cilėt, p.sh., puthen vetėm gjatė marrėdhėnies seksuale. 53 pėr qind e femrave sė paku njėherė kanė pėrdorur vibratorin. Femrat tė cilat ushtrojnė rregullisht kanė qarkullim gjaku mė tė mirė edhe nė rajonin e gjenitaleve, andaj vetvetiu janė tė kėnaqura me jetėn seksuale. Bartja e kėpucėve me taka prej 10 cm forcon muskujt e komblikut, gjė qė do tė thotė qė femrat tė cilat shpesh mbathin kėpucė me taka mė lehtė pėrjetojnė orgazmėn.

Femrat tė cilat rregullisht masturbojnė gjithashtu mė lehtė arrijnė orgazmėn me rastin e marrėdhėnieve seksuale. Hulumtimi global ka treguar se si austriakėt mė sė shumti praktikojnė seksin oral. Gjermanėt janė treguar dashnorėt mė tė kėqij kur ėshtė fjala pėr shkathtėsitė seksuale. Ēiftet tė cilėt nė dhomėn e gjumit kanė televizor mesatarisht bėjnė dashuri 50 pėr qind mė shumė se sa ēiftet tė cilėt nė dhomė gjumi nuk kanė televizor.

Ekspertėt konstatojnė qė seksi i rregullt ndihmon nė luftėn kundėr migrenės. /Telegrafi/
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi