♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

5 posters

Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga CLICHE' Tue Mar 19, 2013 4:25 pm

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! F.0318070529595_m1Disa meshkuj çmenden pas gjoksit të femrës, e disa pas vitheve, mirëpo kjo nuk do të thotë se ata pëlqejnë çdo joshje të tyre.Një dëgjuese e mirë
Shumica e meshkujve i çmojnë femrat që janë në gjendje vetëm të dëgjojnë, pa përdorimin e shprehjeve ‘të kam thënë’, apo komenteve të ngjashme. Thjesht që janë në gjendje të dëgjojnë dhe të thonë ‘në rregull, unë jam këtu për ty, kurdo që të kesh dëshirë për të biseduar’.

Spontaniteti
Një nga gjërat që meshkujt e pëlqejnë më shumë te një femër është spontaniteti dhe mungesa e komplekseve. Ata shumë më shumë pëlqejnë dikë që është në gjendje të këndojë para tyre pa u brengosur nëse zëri i saj do të tingëllojë i tmerrshëm.
Vetëbesimi
Femrat që janë të kënaqura me gjërat që i kanë në jetën e tyre dhe që bëjnë gjëra të cilat në fakt u pëlqejnë atyre janë disa nga vetitë që meshkujt i bëjnë të bien në dashuri. Atyre u pëlqen të jenë afër një femre që është pozitive dhe nuk ankohet tërë kohën.
Sensi i humorit
Meshkujt çmenden pas atyre që mund t’i bëjnë të qeshin. Kjo i bën ata të ndihen sikur edhe më vonë në jetë dhe kur të përballen me çështje të ndërlikuara ju do ta mundësoni tejkalimin e tyre me lehtësi.
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga Ospite Tue Mar 19, 2013 7:20 pm

besoj se disa gjana jan siperfaqsore..por per mendimin tem asht kumunikimi ce ke me te....gje ce vlersoj shum..

Ospite
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga Goc Tirone Tue Mar 19, 2013 7:34 pm

SHKODRA-CHANNEL shkruajti:besoj se disa gjana jan siperfaqsore..por per mendimin tem asht kumunikimi ce ke me te....gje ce vlersoj shum..

komunikimi edhe une 22
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga Ospite Tue Mar 19, 2013 9:15 pm

hahaah ku ka komunikim me duket fundi i botes.hahahahaahah...

Ospite
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga CLICHE' Tue Mar 19, 2013 9:20 pm

SHKODRA-CHANNEL shkruajti:besoj se disa gjana jan siperfaqsore..por per mendimin tem asht kumunikimi ce ke me te....gje ce vlersoj shum..
N'at shkrimin nelt cdo pike ka lidhje me karakterin e femnes dhe komunikimi rrjedh n'baze t'asaj qe aja ndihet apo mendon se asht, qe kshu asnjena pike mu nuk m'duket siperfaqesore pervecse karakteristikave qe aja zotnon (ndoshta e kam edhe gabim) Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! 883645
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga Ospite Tue Mar 19, 2013 9:27 pm

siperfaqsore dmth bukuria ...gjanat e bukra marojn shpejt bukuria ik...dmth ti nuk je e bukur por je e mir ne gjana tjera hahaahahhahah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga CLICHE' Tue Mar 19, 2013 9:36 pm

Po me cudit fakti qe po flet kaq I sigurte ktu per pamjen e jashtme kur te tema tjeter ishe I vendosun me lan familjen per nje trup t'bukur apo bel t'holle Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! 54785 Masandej tjetra asht se ku e din ti per personen teme si jam jashte apo mren, ok ket t'fundit pak a shume kuptohet n'baze t'postimeve po at t'paren s'e kuptoj fare fare fare :)
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga Ospite Tue Mar 19, 2013 9:39 pm

CLICHE' shkruajti:Po me cudit fakti qe po flet kaq I sigurte ktu per pamjen e jashtme kur te tema tjeter ishe I vendosun me lan familjen per nje trup t'bukur apo bel t'holle Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! 54785 Masandej tjetra asht se ku e din ti per personen teme si jam jashte apo mren, ok ket t'fundit pak a shume kuptohet n'baze t'postimeve po at t'paren s'e kuptoj fare fare fare Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! 883645


ahahahahhha dallohesh ne shkrime... Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! 54785

Ospite
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga CLICHE' Tue Mar 19, 2013 9:41 pm

SHKODRA-CHANNEL shkruajti:
CLICHE' shkruajti:Po me cudit fakti qe po flet kaq I sigurte ktu per pamjen e jashtme kur te tema tjeter ishe I vendosun me lan familjen per nje trup t'bukur apo bel t'holle Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! 54785 Masandej tjetra asht se ku e din ti per personen teme si jam jashte apo mren, ok ket t'fundit pak a shume kuptohet n'baze t'postimeve po at t'paren s'e kuptoj fare fare fare Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! 883645


ahahahahhha dallohesh ne shkrime... Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! 54785
Po pra at e theksova dhe une po n'aparence ishte fjala sa njohuri ke Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! 883645
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga XHEMI Tue Mar 19, 2013 9:45 pm

burrat veten cicat komet becet na shohin o gra gaga
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga Ospite Tue Mar 19, 2013 9:46 pm

ahahh xhemi i kam permend...ti si je me keto haahahahhah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga XHEMI Tue Mar 19, 2013 9:47 pm

gaga ashtu ashtu
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga Ospite Tue Mar 19, 2013 9:48 pm

hmmmmm dmth e kalushme hahahahah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga JK Thu Sep 25, 2014 11:07 am

Sensi i humorit
Meshkujt çmenden pas atyre që mund t’i bëjnë të qeshin. Kjo i bën ata të ndihen sikur edhe më vonë në jetë dhe kur të përballen me çështje të ndërlikuara ju do ta mundësoni tejkalimin e tyre me lehtësi.
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga Ylli Thu Sep 25, 2014 11:13 am

Sensi i humorit
Meshkujt çmenden pas atyre që mund t’i bëjnë të qeshin. Kjo i bën ata të ndihen sikur edhe më vonë në jetë dhe kur të përballen me çështje të ndërlikuara ju do ta mundësoni tejkalimin e tyre me lehtësi.
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovës
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!! Empty Re: Gjërat që meshkujt i pëlqejnë te femrat, përveç pamjes së jashtme!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi