♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brook tėrheq vėmendjen me gjoksin e madh (Foto)

Shko poshtė

Brook tėrheq vėmendjen me gjoksin e madh (Foto)  Empty Brook tėrheq vėmendjen me gjoksin e madh (Foto)

Mesazh nga Ylli Wed Nov 07, 2012 7:25 am

Brook tėrheq vėmendjen me gjoksin e madh (Foto)  F.1106203812851_m

Bukuroshja angleze, Kelly Brook, ėshtė e vetėdijshme se me pjesėt e trupit tė saj josh vėmendjen e pjesėtarėve tė gjinisė mashkullore.
“Njerėzve ua tėrheq vėmendjen me gjinjtė e mėdhenj. Tė gjithė janė aq tė fokusuar aty”, ka thėnė modelja.

Brook tėrheq vėmendjen me gjoksin e madh (Foto)  Bro1

37-vjeēarja, e cila aktualisht ėshtė nė lidhje me ish-ragbistin, Thom Evans, pohon se nuk ėshtė e fiksuar qė gjithmonė tė duket mirė.

“Asnjėherė nuk do tė lyhem vetėm pėr faktin se e di qė para shtėpisė mė pret fotografi. Nuk dua tė bėhem rob i dukjes sė mirė. Mendoj se pėr kėtė arsye mė duan njerėzit”.


Brook tėrheq vėmendjen me gjoksin e madh (Foto)  Bro2

“Gjithmonė kam qenė e natyrshme. Kam gjinj tė mėdhenj natyralė, prapanicė tė madhe dhe flokė tė gjata. Kjo jam unė dhe mė pėlqen qė njerėzit mė duan”, ka shtuar Brook. /Telegrafi/



Brook tėrheq vėmendjen me gjoksin e madh (Foto)  Bro3


Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Brook tėrheq vėmendjen me gjoksin e madh (Foto)  Empty Re: Brook tėrheq vėmendjen me gjoksin e madh (Foto)

Mesazh nga Vizitor Sun Nov 18, 2012 7:13 am

shum e shpifur qenka se di cju pelqen ju meshkujve te kjo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi