♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAZHDOJ TE KUPTOJ ME SHUM PER VETEN

2 posters

Shko poshtė

VAZHDOJ TE KUPTOJ ME SHUM PER VETEN Empty VAZHDOJ TE KUPTOJ ME SHUM PER VETEN

Mesazh nga kanitaa Mon Jul 23, 2012 12:28 pm

Mua me mjafton nje xhest i vogel per te me rrembyer, Nje buzqeshje per te me bere te lumtur. Me mjafton nje fjale per te me bere per te qare, Mjafton nje shikim per te me bere xheloze se xhelozia nuk eshte mungesa e besimit por frika e humbjes. Me mjafton me te vertet pak. Sepse ne jete gjerat me te vogla jane ato qe vine nga zemra, Jane ato me... te sinqerta. Pamja e jashtme me intereson, si per te tjeret dhe per veten, por nuk eshte ajo qe me ben te dua njerez. Ndonjhere jam perkushtuar aq shume per nje njeri sa kam harruar veten time. Une gjithmone jap, por e verteta mbi te gjitha dua te marr. dhe kam mesuar qe sa me shume jep aq me pak merr. Gezohem edhe me pak. Merzitem shume shpejt dhe me shume sepse shpesh bota behet shume e vogel dhe e ngushte per mua qe te kaloj. A e dini pse nuk jam perfekte ? Sepse ndoshta jo cdo veprim i imi tregon natyren time te vertete. Para se te fal dike per diēka qe me ka bere e bej te ndihet shume keq, Por kur fal dihet se nuk harroj kurr. Kam mesuar qe bota rrotullohet por atehere kur ste behet me vone. Jam kokeforte, kam nje karakter te veshtire dhe shume pak njerez arrijne te me kuptojne. Kam falur gabime gati te pafalshme, kam provuar te zevendesoj persona te pazevendesueshem dhe harruar persona te paharrueshem. Kam reaguar edhe keq, jam zhgenjyer nga persona qe nuk e prisja. Kam mbajtur dike ne krahe per ta mbrojtur, jam bere shok deri ne perjetesi. Kam qeshur kur nuk ka qene e nevojshme. Me donin dhe nuk kam mundur tia kthe me te njejten monedhe. Kam bertitur e kam kercyer per shume gezime. Kam jetuar me dashurine dhe kam bere premtime te perjetshme, por me eshte djegur zemra shpesh here. Kam qare duke degjuar muzike ose duke pare nje foto. Kam telefonuar vetem per te degjuar nje ze ♥♥♥ . Kam mesuar se lotet te ndihmojne te rritesh, se kujtimet nuk fshihen kurre, qe fjalet e hedhura ne ere te lendojne. Kam mesuar se dashuria e vertete nuk vdes kurr jan personat qe dorezohen. Une jam serish e dashuruar per nje buzeqeshje. Serish kam besuar se do vdes nga dashuria dhe kam pasur frike se mos humb dike qe gjithsesi e kisha humbur, Por kam mbijetuar, Dhe jetoj akoma. Per njerez dikur do te kisha dhene dhe jeten Por tani e kam kuptuar qe do kisha bere nje budallek!♥
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VAZHDOJ TE KUPTOJ ME SHUM PER VETEN Empty Re: VAZHDOJ TE KUPTOJ ME SHUM PER VETEN

Mesazh nga Ylli Thu Aug 16, 2012 10:18 am

Lehte qenka me ta marr zemren mi!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VAZHDOJ TE KUPTOJ ME SHUM PER VETEN Empty Re: VAZHDOJ TE KUPTOJ ME SHUM PER VETEN

Mesazh nga Vizitor Sun Dec 16, 2012 3:34 pm

lol! BRAVO

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VAZHDOJ TE KUPTOJ ME SHUM PER VETEN Empty Re: VAZHDOJ TE KUPTOJ ME SHUM PER VETEN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi