♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POROSIJA E NJE NENE

2 posters

Shko poshtė

POROSIJA E NJE NENE Empty POROSIJA E NJE NENE

Mesazh nga kanitaa Tue Jun 19, 2012 10:39 am

Biri im i dashur, nese nje dit prej ditve do te me shofesh plak,jet e logjikshme ne mendjen time! Te lutem me jep pakez koh dhe pak durim qe te me kuptosh, kur dora ime dridhet dhe me bie ushqimi ne gjoks, kur nuk mund ti veshi me rrobat e mia__ zbukurohu me durim ndaj nenes biri im.
Kujtoj vitet qe kan kaluar; kur une te mesoja ta besh at qe une nuk do te mundem ta bej dot!
Nese une nuk dukem elegante, dhe sme vjen er e kendshme, mos me qorto !!!.
Kujtoj ditet e vegjelis kur perpiqesha disa her te te bej eleganet dhe me er te kendshme,

Mos qesh me mua nese shpreh injorancen dhe mos kuptimin tim ne qeshtjet e kohes tende.
Por, ti behu syri dhe mendja ime ta arrij at qe me ka ikur.-- Une te kam edukuar,
une te kam mesuar se si te ballafaqohesh me jeten, dhe si mos te mesosh sot se qfar duhet e qfar nuk duhet?!!!
Mos u merzit nga dobesija e kujteses sime, fjalve te ngadalta dhe te menduarit se qfar te flas gjat bisedes me ty, sepse lumturija ime nga biseda esht vetem e vetem te qendroj me ty!!!

Kur te me dobesohen kembet e mia ne arritjen e cakut, qe deshiroj behu i but me mua dhe kujto se une te kam kapur per dore shum her ashtu qe te mund te hecesh
Kurr mos u turpero te me kapesh per dore sot, se neser do te te kerkosh dike qe te kap per dore , kur do plakesh edhe ti

Dije biri im se une nuk pres dit me te mira sikurse ti,porse me thjeshtesi e pres vdekjen!!!
Rri afer meje biri im e jo kunder meje !!!
Kur kujton diqka nga gabimet e mija, dije su une kurr nuk kam dashurasnjeher diqka tjeter pos te mirave tuja.

Me e bukura qe mund ta besh per mua sot esht te falesh leshimet e mija, dhe te mi mbulosh te metat e mija....

All.llahu te falt dhe ti mbuloft leshimet! Ende, te qeshurat dhe buzqeshjet e tuja me gezojn sikur kur ishe i vogel.Te lutem bir mos me privo nga shoqerimi yt.

Isha me ty momentin kur linde dhe pave driten e kesaj bote, qendro pran meje kur do vdes!

All.llahu ka then. Zoti yt ka percaktuar qe te mos adhuroni tjeter perveq atij dhe te silleni mir me prinderit. Nese njeri prej tyre ose te dy e perjetojn pleqerin tek ti,
kurrrrrr mos thuaj offfffff e as mos ju fol prinderve me ze te lart, por te ju drejtohesh me fjal rrespekti te plot. Shtrij perpara tyre krahet e perkulshmeris dhe thuaj: O Zoti im kij meshir ndaj tyre, siq kan pasur ata kujdes ndaj meje gjat gjith jetes se tyre! me fal
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

POROSIJA E NJE NENE Empty Re: POROSIJA E NJE NENE

Mesazh nga Vizitor Thu Jan 31, 2013 1:18 pm

merzit merzit merzit shum e trisht kjo qe ke shkruar ti kanitta

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

POROSIJA E NJE NENE Empty Re: POROSIJA E NJE NENE

Mesazh nga kanitaa Wed Apr 02, 2014 12:24 am

Vizitor esht ashtu pra
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

POROSIJA E NJE NENE Empty Re: POROSIJA E NJE NENE

Mesazh nga JK Thu Sep 25, 2014 8:56 am

shum e bukur edhe e trishte
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

POROSIJA E NJE NENE Empty Re: POROSIJA E NJE NENE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi