♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JA CDO TE THOT TE KESH PRINDER KAFSHE DHE JO NJEREZ..

Shko poshtė

JA CDO TE THOT TE KESH PRINDER KAFSHE DHE JO NJEREZ.. Empty JA CDO TE THOT TE KESH PRINDER KAFSHE DHE JO NJEREZ..

Mesazh nga Naqja Shkodrane Sun May 20, 2012 12:51 pm

Mė quajnė Kris dhe jam tre vjeē. Sytė e mi janė tė enjtur: nuk mund tė shoh , duhet tė jem budalla… , i keq …, ēfarė tjetėr mund tė jetė sepse babai im ėshtė kaq i nevrikosur me mua , dua tė jem mė i mirė ,dua tė jem edhe i bukur ,atėherė mami do tė mė pėrqafojė tė paktėn njė herė tė vetme .

Nuk mund tė gaboj as edhe njė herė tė vetme , nuk mund tė flas as edhe njė fjalė , sepse nėse e bėj mė mbyllin gjithė ditėn brenda .

Kur mami tė kthehet do pėrpiqem tė sillem mirė , ajo do tė preket dhe do tė mė gjuajė vetėm njė herė kėtė mbrėmje…

Sapo dėgjova zhurmėn e makinės sė babit ,po kthehet nga lokali i Charlit ,dėgjoj emrin tim , mė pėrplas pas murit , kėrkoj tu fshihem syve tė tij tė tmerrshėm ..ohhh kam shumė frikė tani , kam filluar tė lotoj .

Kur ai mė sheh duke qarė mė flet fjalė tė kėqija : mė thotė qė ėshtė faji im pėr problemet qė ka nė punė…ai mė gjuan me grushta , me shkelma ,arrij ti shpėtoj pėr pak ēaste pėr t’ia mbathur drejt derės..por e ka mbyllur me ēelės…bėrtas , qaj nga frika …ai mė kap dhe mė perplas pas murit …bie nė tokė …edhe pse gjithė kockat e mia janė tė thyera babi vazhdon tė mė flasi fjalė tė kėqia ..

Mė vjen keq – bėrtas unė, por tashmė ėshtė shumė vonė , fytyra e tij ėshtė egėrsuar , nuk arrij ti jap njė formė ,..torturėn , dhimbjen ..akoma , akoma ..

Oh Zot ki mėshirė..bėje tė pushojė ..dhe ai mė nė fund pushon , shkon drejt derės …ndėrsa unė rri i shtrirė pa lėvizur nė tokė …

Emri im ėshtė Kris …jam 3 vjeē..kėtė natė babi im mė vrau ..edhe ti mund tė mė ndihmosh “Shpirti im vuan “.

Nėse e lexon bėni diēka ” Dėnoni dhunėn kundėr fėmijve sepse fėmijėt Vuajnė...!!
----------------------------------------------------------
JA CDO TE THOT TE KESH PRINDER KAFSHE DHE JO NJEREZ.. 534935_395221797187441_331904996852455_1131578_1954815798_n
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

JA CDO TE THOT TE KESH PRINDER KAFSHE DHE JO NJEREZ.. Empty Re: JA CDO TE THOT TE KESH PRINDER KAFSHE DHE JO NJEREZ..

Mesazh nga Vizitor Sat Dec 22, 2012 6:40 pm

shum histori e trisht;vertet jom egoiste edhe e pashpirt por kjo histori me beni te ndihem e trisht

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi