♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mungesat e Forumit

+19
shkodra
JK
lemshja
xhoni_bravo
TIRONCI
scutari
Tironcja_omel
Marino
CLICHE'
lulebora
durresi86
ylber dibra
Engjelli Shqiptare
Gjumashja
ZEMRUSHJA
Goc Tirone
ēim ēaku
Ylli
Naqja Shkodrane
23 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Mungesat e Forumit

Mesazh nga Naqja Shkodrane Tue Apr 17, 2012 1:00 pm

Mungesat e Forumit
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Naqja Shkodrane Tue Apr 17, 2012 1:05 pm

Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
Ylli
Silvi
Zemrushjaa


Online ............Naqja Shkodraneee


Edituar pėr herė tė fundit nga Naqja Shkodrane nė Wed May 23, 2012 5:47 pm, edituar 1 herė gjithsej
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Tue Apr 17, 2012 4:21 pm

Naqja Shkodrane shkruajti:Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
YlliOnline ............Naqja ShkodraneeeMe 336 postime gjate ketij muaji ose 26% te postimeve te teresishme dhe po mungokam ne forum??????!!!!!!!!!!!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Naqja Shkodrane Tue Apr 17, 2012 5:08 pm

Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
YlliOnline ............Naqja ShkodraneeeMe 336 postime gjate ketij muaji ose 26% te postimeve te teresishme dhe po mungokam ne forum??????!!!!!!!!!!!
Kadal Kadal mor Qunn se sa her hyj un itu nuk eshte kurrkush vetem unnnn ,,,,,,,ndersa ti vjen e ben disa postime e beke namin po ik mor Lal gaga gaga
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Thu Apr 19, 2012 7:43 am

Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
YlliOnline ............Naqja ShkodraneeeMe 336 postime gjate ketij muaji ose 26% te postimeve te teresishme dhe po mungokam ne forum??????!!!!!!!!!!!
Kadal Kadal mor Qunn se sa her hyj un itu nuk eshte kurrkush vetem unnnn ,,,,,,,ndersa ti vjen e ben disa postime e beke namin po ik mor Lal Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162

Njesoj vlene edhe per ty...vjen kur nuk eshte askush ben nja dy postime dhe ik ne gjume...Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Naqja Shkodrane Thu Apr 19, 2012 12:39 pm

Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
YlliOnline ............Naqja ShkodraneeeMe 336 postime gjate ketij muaji ose 26% te postimeve te teresishme dhe po mungokam ne forum??????!!!!!!!!!!!
Kadal Kadal mor Qunn se sa her hyj un itu nuk eshte kurrkush vetem unnnn ,,,,,,,ndersa ti vjen e ben disa postime e beke namin po ik mor Lal Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162

Njesoj vlene edhe per ty...vjen kur nuk eshte askush ben nja dy postime dhe ik ne gjume...Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162
gaga gaga gaga gaga gaga Na kenaqe krejt epo un sdo rri tere diten te ruaj forumin se kur vini juuuuuu okkkk lol!
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Thu Apr 19, 2012 12:48 pm

Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
YlliOnline ............Naqja ShkodraneeeMe 336 postime gjate ketij muaji ose 26% te postimeve te teresishme dhe po mungokam ne forum??????!!!!!!!!!!!
Kadal Kadal mor Qunn se sa her hyj un itu nuk eshte kurrkush vetem unnnn ,,,,,,,ndersa ti vjen e ben disa postime e beke namin po ik mor Lal Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162

Njesoj vlene edhe per ty...vjen kur nuk eshte askush ben nja dy postime dhe ik ne gjume...Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162
Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Na kenaqe krejt epo un sdo rri tere diten te ruaj forumin se kur vini juuuuuu okkkk lol!Njesoj eshte edhe me mua, aq me teper qe jam edhe ne pune!!?? hahhahaaa
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Naqja Shkodrane Thu Apr 19, 2012 12:50 pm

Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
YlliOnline ............Naqja ShkodraneeeMe 336 postime gjate ketij muaji ose 26% te postimeve te teresishme dhe po mungokam ne forum??????!!!!!!!!!!!
Kadal Kadal mor Qunn se sa her hyj un itu nuk eshte kurrkush vetem unnnn ,,,,,,,ndersa ti vjen e ben disa postime e beke namin po ik mor Lal Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162

Njesoj vlene edhe per ty...vjen kur nuk eshte askush ben nja dy postime dhe ik ne gjume...Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162
Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Na kenaqe krejt epo un sdo rri tere diten te ruaj forumin se kur vini juuuuuu okkkk lol!Njesoj eshte edhe me mua, aq me teper qe jam edhe ne pune!!?? hahhahaaa
gaga gaga gaga gaga ben namin maaa ti ne pune je per vete e per familjen tende e jo per neeeeee okkkk
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Thu May 03, 2012 1:32 pm

Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
YlliOnline ............Naqja ShkodraneeeMe 336 postime gjate ketij muaji ose 26% te postimeve te teresishme dhe po mungokam ne forum??????!!!!!!!!!!!
Kadal Kadal mor Qunn se sa her hyj un itu nuk eshte kurrkush vetem unnnn ,,,,,,,ndersa ti vjen e ben disa postime e beke namin po ik mor Lal Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162

Njesoj vlene edhe per ty...vjen kur nuk eshte askush ben nja dy postime dhe ik ne gjume...Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162
Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Na kenaqe krejt epo un sdo rri tere diten te ruaj forumin se kur vini juuuuuu okkkk lol!Njesoj eshte edhe me mua, aq me teper qe jam edhe ne pune!!?? hahhahaaa
Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 ben namin maaa ti ne pune je per vete e per familjen tende e jo per neeeeee okkkk

Jo mi nuk jam per veti por per shtetin hahhaa Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Naqja Shkodrane Thu May 03, 2012 1:33 pm

Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
Ylli shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
YlliOnline ............Naqja ShkodraneeeMe 336 postime gjate ketij muaji ose 26% te postimeve te teresishme dhe po mungokam ne forum??????!!!!!!!!!!!
Kadal Kadal mor Qunn se sa her hyj un itu nuk eshte kurrkush vetem unnnn ,,,,,,,ndersa ti vjen e ben disa postime e beke namin po ik mor Lal Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162

Njesoj vlene edhe per ty...vjen kur nuk eshte askush ben nja dy postime dhe ik ne gjume...Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162
Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Na kenaqe krejt epo un sdo rri tere diten te ruaj forumin se kur vini juuuuuu okkkk lol!Njesoj eshte edhe me mua, aq me teper qe jam edhe ne pune!!?? hahhahaaa
Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 ben namin maaa ti ne pune je per vete e per familjen tende e jo per neeeeee okkkk

Jo mi nuk jam per veti por per shtetin hahhaa Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162
Mosss miiiii gaga gaga
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Thu May 03, 2012 3:13 pm

Naqe, nuk me beson?? hahhahahahhaa
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga ēim ēaku Fri May 04, 2012 8:56 pm

Naqja Shkodrane shkruajti:Gjumashjaa
Albi
Shpirti Ime
Frajeri
Tzio
Taku
Dua
Morena
Zebra
Princesha
BrokenHeart
Sindi
Xhoni Bravo
Durrsi86
Mondi
Xhemi
Linda
YlliOnline ............Naqja Shkodraneee
un sqenkam ne defter fare ketu,mos do e kem emrin prapa liste un (o)
ēim ēaku
ēim ēaku
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 322
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 30/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Goc Tirone Sat May 05, 2012 11:22 am

waaaaaaa me paskan heq ka lista (o)
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Sun May 06, 2012 8:16 am

silvi shkruajti:waaaaaaa me paskan heq ka lista Mungesat e Forumit 225694

Jo mi silvi ti je nxenese e mire, nuk mungon nga mesimi, prandaj nuk je ne listen e te denuarve hahhaa Mungesat e Forumit 568162
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga ZEMRUSHJA Wed May 23, 2012 5:46 pm

As une s'cenkam ne List...Uff sa keq Mungesat e Forumit 568162
ZEMRUSHJA
ZEMRUSHJA
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7553
Vendndodhja Vendndodhja : Nė botėn time
Hobi Hobi : Tė dėgjoj shumė,tė flas pak
Humor Humor : Deri nė njė mas
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 119

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed May 23, 2012 5:47 pm

ZEMRUSHJA shkruajti:As une s'cenkam ne List...Uff sa keq Mungesat e Forumit 568162
gaga gaga ja se ppo te vendos te lista se nuk i njoh te gjithe forumistat
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga ZEMRUSHJA Wed May 23, 2012 5:48 pm

Naqja Shkodrane shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:As une s'cenkam ne List...Uff sa keq Mungesat e Forumit 568162
Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 ja se ppo te vendos te lista se nuk i njoh te gjithe forumistat
Kur t'i je regjistruar ne forum,,mua s'me ke njof motra..S'ka gje Mungesat e Forumit 335398
ZEMRUSHJA
ZEMRUSHJA
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7553
Vendndodhja Vendndodhja : Nė botėn time
Hobi Hobi : Tė dėgjoj shumė,tė flas pak
Humor Humor : Deri nė njė mas
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 119

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed May 23, 2012 5:51 pm

ZEMRUSHJA shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:As une s'cenkam ne List...Uff sa keq Mungesat e Forumit 568162
Mungesat e Forumit 568162 Mungesat e Forumit 568162 ja se ppo te vendos te lista se nuk i njoh te gjithe forumistat
Kur t'i je regjistruar ne forum,,mua s'me ke njof motra..S'ka gje Mungesat e Forumit 335398
Eshte e veretet kur ke qene ti tek ky forum un nuk kam qene xhan xhan
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Thu May 24, 2012 7:50 am

Merreni me mend qe une jam ne liste ncncnncnc
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Gjumashja Thu May 31, 2012 1:58 pm

Po ajo shushka morena ku eshte? :[&]: Kush me tha mua qe do pjelli keto kohe? :[gjuha]:
Gjumashja
Gjumashja
Super-Moderator
Super-Moderator

Numri i postimeve Numri i postimeve : 9358
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi torte.
Hobi Hobi : Qeflie
Humor Humor :
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 24/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 69

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Thu May 31, 2012 2:00 pm

Gjumashja shkruajti:Po ajo shushka morena ku eshte? Mungesat e Forumit 1236055598 Kush me tha mua qe do pjelli keto kohe? Mungesat e Forumit 164925348

Ishalla po pjell se na e lodhi shpirtin hahhaha
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Gjumashja Thu May 31, 2012 2:02 pm

Ore ajo ka tre vjet qe eshte me barre me duket. gaga
Gjumashja
Gjumashja
Super-Moderator
Super-Moderator

Numri i postimeve Numri i postimeve : 9358
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi torte.
Hobi Hobi : Qeflie
Humor Humor :
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 24/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 69

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Thu May 31, 2012 2:05 pm

Gjumashja shkruajti:Ore ajo ka tre vjet qe eshte me barre me duket. Mungesat e Forumit 568162Do e pjell nje dinasaurus ndoshta hahhaha
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Engjelli Shqiptare Sun Jun 17, 2012 8:38 pm

UPSSS E FUTA DHE UN KOKEN TEK MUNGESAT HIHIH
Engjelli Shqiptare
Engjelli Shqiptare
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 26/09/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4056
Vendndodhja Vendndodhja : ITALI
Hobi Hobi : MUSIKA,PISHINA,GIRO
Humor Humor : ALOOOOOOOOOOOOOOOO MARMROMA
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 132

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Ylli Thu Jun 21, 2012 7:24 am

Engjelli Shqiptare shkruajti:UPSSS E FUTA DHE UN KOKEN TEK MUNGESAT HIHIH

Po pra po ke bere shume mungesa edhe ti Engjulli!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mungesat e Forumit Empty Re: Mungesat e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi