♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dita e 1 majit

Shko poshtė

Dita e 1 majit Empty Dita e 1 majit

Mesazh nga Love Thu Apr 14, 2011 10:20 pm

per gjith sot eshte dit gzimi te themi per mua vdekje per se gjalli se pikerisht sot para nji viti gjeta dashurin e jetes tyme.. por sot ate e humba pergjithmon. me dridhen kembet shttrengoj dhembet dhe skam zgjidhje dhe si cdo zemer e thier, e trishtuar mallkoj atė me gjith zemer... cfar te bej sedi kurr kam ndegjuar fjalet me te renda nga ai dhe prap kam qendruar pran tyj kurr e dija se tallet me mua dhe lejoja kurr e dija se nuk me donte nuk ndjen gje per mua serish qendroja si nje tel qe tingellonte kurr e prekte pranija e tyj... lotet nuk jan zgjidhje te mbillem te vuaj poashtu .. te gjith mund te thuan jeta vazhdon por sdo ta thonin farre atė ne qofse do ta dinin cfar ndjej ne shpirt.. lumturia po tretet pik per pik por sdo ta mohoj kurr se ki vit qe kalova ishte i embel njekohsisht dhe helmues gjė qe ato dit qė ato dit kan qen ditet e kalendarit me te paharuara ne jeten tyme.. nuk besoj se per mua ndonjeher cel pranverse sic thon dhimja asnjeher slargohet vetem te meson te jetosh me tė... ahh cfar dhimje, pse thon se dashuria nuk eshte semundje kurr mu me dhemb i gjith trupi, ku jam humbur farre nga kjo bot ku gjithmon fitira e tyj me del para sive dhe smun tė durroj.. rri e heshtur dua ta fsheh kete dhimbje por seshte zgjidhje dua ta shpraz zemren se po cmendem.. po rrotullohen reth meje ditet qe ishim bashk dhe mallkoj ate gjithashtu edhe vehten, se lejova te me fundoset jeta ne nje oqean qe ska shpetim.. jam e rre por kuptoj si nje krejtsisht e pjekur se jeta em ka mesuar teper qe tani.. nuk e di cfar te bej met vertet sedii.. po shtrengoj vetvehten mundohem te jem e fort por e pamundur.. ashtu si syt qe laj nga lotet dua ta laj edhe zemren tyme nga kjo dhimje por eshte e pamundur se aty ka nje plag qe nuk mbillet kurre mallkuar qoft 1maji(2007).. gjithashtu mallkuar qoft dhe ai i cili ma shkaktoj kete vuajtje qe tani....
_________________
Love
Love
Super-Moderator
Super-Moderator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6788
Vendndodhja Vendndodhja : durress ke cesmja ferres
Hobi Hobi : te gjitha gjojna e bukrua
Humor Humor : te qafte jotem majmun
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 30

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi