♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bellucci: Nuk e kam problem tė zhvishem

Shko poshtė

Bellucci: Nuk e kam problem tė zhvishem Empty Bellucci: Nuk e kam problem tė zhvishem

Mesazh nga Eri dr Tue Dec 21, 2010 8:10 pm

Mediet e rajonit e shfrytėzuan kėtė rast dhe biseduan me aktoren e mirėnjohur pėr jetėn e saj. Monica Belluci tashmė tri herė ishte fotografuar pa asnjė rrobė nė trupin e saj, kėshtu qė pa asnjė problem iu pėrgjigj pyetjes sė gazetarėve se ēka mendon pėr lakuriqėsinė.

Evropiania mė e bukur nė Hollywood, Monica Belluci, ishte nė vizitė tė shkurtėr nė metropolin slloven. Atje ishte pjesėmarrėse nė hapjen e shtėpisė ekskluzive tė rrobave, dhe pėr ardhjen dhe qėndrimin e saj pesorėshe fitoi rreth 500 mijė euro, mė saktė pėr secilėn orė tė kaluar nė Slloveni me vajzėn e saj i takuan 100 mijė euro, ndėrsa kėtu kishte ardhur me aeroplan privat.

Mediet e rajonit e shfrytėzuan kėtė rast dhe biseduan me aktoren e mirėnjohur pėr jetėn e saj. Monica Belluci tashmė tri herė ishte fotografuar pa asnjė rrobė nė trupin e saj, kėshtu qė pa asnjė problem iu pėrgjigj pyetjes sė gazetarėve se ēka mendon pėr lakuriqėsinė.

“Unė vijė nga bota e modės dhe nuk e kam problem qė tė zhvishem. Nėpėr revytė e ndryshme tė modės modelet veshin fustane tė tejdukshme dhe ndihen mirė nė trupin e tyre. Nė familjen time lakuriqėsi ėshtė konsideruar si gjė natyrale, ndėrsa kam realizuar edhe shumė filma ku e shfrytėzojė trupin tim si ‘instrument’. E dua dhe mė pėlqen gjuha e trupit”, deklaroi e mrekullueshmja Bellucci.

Gazetarėt dėshiruan t’i konfirmonin spekulimet, se gjoja aktorja nuk jeton me bashkėshortin e saj, por jetojnė nė shtėpi tė ndara.

“Nuk e di ku e keni lexuar dhe mėsuar kėtė. Unė dhe bashkėshorti im udhėtojmė shumė, kėshtu qė nuk jemi gjithmonė bashkė, por jetojmė sė bashku dhe nė vendin e njėjtė”, tHA
Belluci
Eri dr
Eri dr
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 04/04/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3671
Vendndodhja Vendndodhja : Ne ishullin e te dashuruareve!!!
Hobi Hobi : Arti
Humor Humor : i mjaftueshem
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 13/11/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Bellucci: Nuk e kam problem tė zhvishem Empty Re: Bellucci: Nuk e kam problem tė zhvishem

Mesazh nga Vizitor Sun Feb 03, 2013 9:29 am

pse ta ket problem fundi fundit per me ekspozu trupin ajo po merr lekt e dynjos

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi