♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

+22
Shpirti-ime
albi4
argjend.kulemani
Ylli
Naqja Shkodrane
durresi86
ēim ēaku
Princesha
Adea
loreta
Sweet_Girl
Lori
Gjumashja
MelaJunior
Mona
Hera
Tironcja_omel
taku
MONDI
erona
Maks
Engjelli Shqiptare
26 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Engjelli Shqiptare Tue Oct 26, 2010 10:00 pm

Dua te degjoj pershtypje nga meshkujt dhe femrat ne forum. Te martuarit dhe te pa martuarit :)

Ju qe sjeni martuar akoma...si do ta donit dasmen tuaj? Te madhe apo nje dasem shume te thjesht me familjen me te afert?

Te martuarit...si ishte dasma juaj? E madhe apo e thjesht me pak njerez? Do benit dicka ndryshe nga ca ber
et?
Engjelli Shqiptare
Engjelli Shqiptare
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 26/09/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4056
Vendndodhja Vendndodhja : ITALI
Hobi Hobi : MUSIKA,PISHINA,GIRO
Humor Humor : ALOOOOOOOOOOOOOOOO MARMROMA
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 132

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Maks Tue Oct 26, 2010 10:02 pm

te madhe te tunden dhe malet e korces

Maks
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 18309
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga erona Tue Oct 26, 2010 10:15 pm

Jo dhe aq me rendsi te jem e lumtur me at qe Dua
erona
erona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 535
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 28/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Engjelli Shqiptare Tue Oct 26, 2010 10:24 pm

Martesa eshte dita me e bukur e jetes,dua te ua le nje kujtim te bukur prinderve te mi dhe vetes.
Dua qe me vone ti shikoj fotot e dasmes dhe te kujtoj diten me te lumtur te jetes ku po marr personin e jetes time. Dasem te madhe,me kismet
Engjelli Shqiptare
Engjelli Shqiptare
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 26/09/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4056
Vendndodhja Vendndodhja : ITALI
Hobi Hobi : MUSIKA,PISHINA,GIRO
Humor Humor : ALOOOOOOOOOOOOOOOO MARMROMA
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 132

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga MONDI Tue Oct 26, 2010 10:29 pm

jo une per veten ime me siguri do e bej te madhe sepse me pelqen nje gje e tille
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Engjelli Shqiptare Tue Oct 26, 2010 10:45 pm

ka lezetin e vet dasma.....
Engjelli Shqiptare
Engjelli Shqiptare
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 26/09/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4056
Vendndodhja Vendndodhja : ITALI
Hobi Hobi : MUSIKA,PISHINA,GIRO
Humor Humor : ALOOOOOOOOOOOOOOOO MARMROMA
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 132

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga taku Tue Oct 26, 2010 10:52 pm

te madhe dhe me 2 pal saze
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Tironcja_omel Tue Oct 26, 2010 11:21 pm

Nje dasem normale me te gjithe te afermit e mi dhe shoqerine time...do te doja shume te beja nje dasem tradicionale shqiptae,sepse kohet e fundit ne Shqiperi kane filluar duke i bere be stil modern dasmat...por per mua rendesi me te madhe ka te kaloj mire me njeriun tim te jetes!
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Hera Fri Oct 29, 2010 5:22 pm

nje te thjeshte ,nenje dite pranverore ne natyre ,jo brenda ''pallateve''
Hera
Hera
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1956
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7239
Vendndodhja Vendndodhja : Pristina,Republic of Kosovo
Hobi Hobi : Piktura,shetitjet
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Mona Fri Oct 29, 2010 6:21 pm

Pėrsonalisht, nuk kam bėr dasėm, nuk mė duket e pėrshtatshme gjith ai harxhim dhe lodhje, nėse do kisha mundėsi eknomike, do pajtoja njė agjenci qė meret me organizimin dhe do e bėja tė madhe pse jo
Mona
Mona
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/01/1974
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2777
Vendndodhja Vendndodhja : Tiranė
Hobi Hobi : faqet e ndryshme tė internetit
Humor Humor : eee mundohem tė jem githmon me humor
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/07/2010
Falenderimet Falenderimet : 57

http://wwwka2010.webs.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Maks Fri Oct 29, 2010 8:15 pm

si hera dhe un

Maks
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 18309
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Vizitor Fri Oct 29, 2010 8:53 pm

asgje nga te dyja.........pa dasem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Maks Fri Oct 29, 2010 8:57 pm

ate po mendoj dhe un ta rembej eronen hahah kur te vije ta pyes

Maks
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 18309
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga MelaJunior Mon Jan 17, 2011 10:25 am

DASMA ESHTE DICKA QE E MAN MEND PERJETE PRANDAJ DO DOJA TE BEJA NJE DASEM TE MADHE...
MelaJunior
MelaJunior
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 07/05/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 195
Vendndodhja Vendndodhja : greece,patra
Hobi Hobi : just studying.....
Humor Humor : 0000000
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Gjumashja Mon Jan 17, 2011 12:17 pm

Dasma eshte dita me e lumtur per njeriun,pse jo te madhe ta kesh. gaga
Gjumashja
Gjumashja
Super-Moderator
Super-Moderator

Numri i postimeve Numri i postimeve : 9358
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi torte.
Hobi Hobi : Qeflie
Humor Humor :
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 24/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 69

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Lori Sat Mar 19, 2011 8:38 pm

Nje dasem te madhe ,se fundi fundit nje here do behet
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Sweet_Girl Sat Mar 19, 2011 8:54 pm

e thjeshte se nuk kam lek veten po mi jep lorileket
Sweet_Girl
Sweet_Girl
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 19/01/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1611
Vendndodhja Vendndodhja : Tirane
Hobi Hobi : Hipizmi dhe psikologjia.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Lori Sat Mar 19, 2011 8:59 pm

dori shkruajti:e thjeshte se nuk kam lek veten po mi jep lorileket
qa fleshe mi leke per teter
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Sweet_Girl Sat Mar 19, 2011 9:01 pm

aaaaaaaaaaa mir tani me mba mendja per martes shpejt te gjej nje burr
Sweet_Girl
Sweet_Girl
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 19/01/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1611
Vendndodhja Vendndodhja : Tirane
Hobi Hobi : Hipizmi dhe psikologjia.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Lori Sat Mar 19, 2011 9:06 pm

dori shkruajti:aaaaaaaaaaa mir tani me mba mendja per martes shpejt te gjej nje burr
mos do me ta gjet dhe burrin se ta gjej une
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Sweet_Girl Sat Mar 19, 2011 9:06 pm

burra per te ter
Sweet_Girl
Sweet_Girl
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 19/01/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1611
Vendndodhja Vendndodhja : Tirane
Hobi Hobi : Hipizmi dhe psikologjia.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Lori Sat Mar 19, 2011 9:08 pm

dori shkruajti:burra per te ter
sa te duash po mbajne rradhen gaga gaga
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Sweet_Girl Sat Mar 19, 2011 9:10 pm

yll fare
Sweet_Girl
Sweet_Girl
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 19/01/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1611
Vendndodhja Vendndodhja : Tirane
Hobi Hobi : Hipizmi dhe psikologjia.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Lori Sat Mar 19, 2011 9:10 pm

dori shkruajti:yll fare
kushe mi?
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Sweet_Girl Sat Mar 19, 2011 9:20 pm

ti moj
Sweet_Girl
Sweet_Girl
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 19/01/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1611
Vendndodhja Vendndodhja : Tirane
Hobi Hobi : Hipizmi dhe psikologjia.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė? Empty Re: Dasėm tė madhe apo njė dasėm tė thjeshtė?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi