♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

David Beckham: Nuk kam fjetur me prostitutėn!

Shko poshtė

David Beckham: Nuk kam fjetur me prostitutėn! Empty David Beckham: Nuk kam fjetur me prostitutėn!

Mesazh nga Tironcja_omel Sun Sep 26, 2010 1:48 pm

Nuk dihet se pėr tė satėn herė nė media janė shfaqur informatat mbi aferat e David Beckhamit. Kėtė herė supozohet qė futbollisti i njohur nė vitin 2007 tė ketė fjetur pesė herė me prostitutėn elite, boshnjaken Irma Niēi. Siē pohon prostituta pėr “In Touch”, Beckham i ka paguar 10 mijė funte pėr njė natė.
“Ka qenė shumė i butė dhe i sjellshėm, ka ditur ēka ėshtė duke bėrė. Tek femrat mė shumė i pėlqen vithet se gjinjtė dhe mė ka thėnė qė mė shumė ka dashur trupin qė ka pasur dikur bashkėshortja e tij Victoria”, tha Irma 26-vjeēare. “Tėrė ato femra ėndėrrojnė tė jenė me tė, dhe unė e kam pasur. Ka qenė shumė eksituese”, shtoi prostituta.
Futbollisti i zemėruar ka porositur me anė tė zėdhėnėsit tė tij qė pohimet janė tė rreme. “Plotėsisht tė pasakta dhe qesharake! Fatkeqėsisht jetojmė nė botėn ku tabloidėt mund tė publikojnė gėnjeshtra dhe mendojnė qė do tė kalojnė pa u dėnuar. Do tė ndėrmarrim masa gjyqėsore”, ka thėnė zėdhėnėsi i ēiftit, derisa njė burim i afėrt i Davidit dhe Victorias ka thėnė qė ata do tė luftojnė bashkė kundėr kėtyre marrėzive. “Ata janė tė lodhur me shpikjet me tė cilat tentojnė ti ndajnė. Martesa e tyre ėshtė mė e fortė se asnjėherė mė herėt”, ka shtuar burimi anonim.


David Beckham: Nuk kam fjetur me prostitutėn! Alg_resize_irma-david
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi