♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patinson: Bred Pit ėshtė seksi

Shko poshtė

Patinson: Bred Pit ėshtė seksi Empty Patinson: Bred Pit ėshtė seksi

Mesazh nga capkenja Fri Apr 23, 2010 9:29 pm

Patinson: Bred Pit ėshtė seksi Bp6919441_1

Kur njė person bėhet i famshėm nė mbarė globin, ai gjithnjė shoqėrohet nga shqetėsimi se a do ta duan femrat pėr shkak tė famės sė tij apo pėr shkak tė personalitetit dhe karakterit tė tij. Kjo frikė ka filluar ta shqetėsojė edhe “tė fuqishmin” Robert Patinson, i cili edhe njėherė ka shprehur dyshimet e tij dhe ka ngritur pėrsėri pluhur rreth vetes. “Unė asnjėherė nuk do tė pėrputhesha me imazhin, qė mediat kanė krijuar pėr mua. Nuk jam dhe aq maēo. Pėrveē kėsaj gratė nuk duan tė dalin me mua...vetėm pse jam i famshėm dhe pėr fat tė keq do tė ndikoheshin nga zėrat e tabloidve, tė cilat nuk reshtin sė shpikuri pėr karakterin tim”. Me kėto fjalė aktori i ri bėri tė kuptohej se kjo vėrtetė mund tė jetė ashtu dhe se sa shumė ėshtė fol e pėrfol kėto vitet e fundit rreth kėtij 23 vjeēari.

Nuk mund tė mohohet fakti se e gjithė kjo famė, vjen kryesisht nga karakteri misterioz dhe seksi i Eduardit, qė Patinson e luan nė sagėn, qė e bėri atė tė famshėm.

Ai po provon se vėrtetė ėshtė me kėmbė nė tokė, pasi qė nė njė intervistė tha se “Aktualisht kudo qė shkoj vajzat ēmenden nga prezenca ime. Por unė nuk e kuptoj pėrse? Jam njė djalosh normal, qė nuk mundohem tė bėjė asgjė pėr tė rėnė nė sy. Dhe sinqerisht, unė nuk jam aq seksi sa Bred Pit?

Mbetet, qė lexuesit dhe fansat ta vlerėsojnė se cili ėshtė mė seksi Patinson apo Bred Pit?



capkenja
capkenja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 14/06/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15046
Vendndodhja Vendndodhja : Ne boten e cudirave
Hobi Hobi : Studente...
Humor Humor : Sa per vete
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi