♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te lutem, kthehu

Shko poshtė

Te lutem, kthehu Empty Te lutem, kthehu

Mesazh nga Engjelli Shqiptare Wed Feb 03, 2010 4:03 pm

Tentova te mbylli tregimin e hidhur per ty, ate tregim qe e ktheu jeten time ne kahje te gabuar por nuk munda.
Te njofta pa pritur, ma more zemren me nje shikimte vetem. Zemra me tha se me ty kurre nuk do ta gjej lumturine por un nuk e degjova...
E chfar beraeee
E denova veten me nje dashuri te fundosur qe nga fillimi.
Isha verbuar e nuk po e shihja humbjen apo te pakten nuk pajtohesha me te.
Tani nuk kam me askujt it lutem, kujt ti zgjas doren per ti ngritur shpresat e mia per jete e jo per te mu kthyer ti se kjo gje kurre nuk do te ndodhe.
Netet jane te pafundshme dhe vetevrasese pa ty, pa dashurie tende.
Vetem erresira qe mbizotronte brenda mureve te dhomes sime i di te gjitha fshehtesirat e mia, e di dhembjen qv e ndjeje brenda ne shpirtin e thyer.
O ZOT I MADH qe je mbi te gjitha, te drjtohem ty, nga se ti je i vetmi qe sundon per fatin e njerлzve...kerkoj nga ti ndihme qe te permirsoj gabimin tim e te mos e shkatлrroj jeten time ne menyren me te vrazhget duke humbur veten per nje djale.
Mirepo nese gjithekjo vuajtje nuk eshte denim per gabimet e mia ateher te lutem O ZOT kthema dashurin time ta kem si dikur prane meje.
Por ksaj here nese ma kethen te lutem te jete pergjitmone e jo te me largohet perseri e mua te me perseriten prap keto gjera sich po ndjehem tani.
Ngushellimi i vetem per mua eshte dashuria qe ishte afer meje edhe pse te tjeret na pengonin.
E kuptova kete gje kur te kisha prane, kur zemrat tona rrahnin forte ne kraheror.
Po te pyes i dashur a jam duke te munguar, a je permalluar te me shohesh, te kthehemi ne ditet kur mendonim se vetem ne te dy jemi ne kete bote. Edi se zeri im ska fuqi qe te arrij deri atje ku gjendesh tani, e pe ate po vuaj.
Chfare do te me ndodhe mua kur ta besh nuse tjetren.
Ajo dite do te jete kaptina e fundit e romanit dhe shpresoj qe ndokujt do ti sherbej si mesim per te mos rene ne dashuri ne njeri qe i pлrket tjetres.
Oj zemra ime qe po rrah diku larg meje me kilometra do te dua gjithmone, do te behem skllave e ytja sepse nese vazhdon te jesh larg nje dit do te me humbesh pergjithmone.
Deri atehere... do te pres... Kthimin tend.
Engjelli Shqiptare
Engjelli Shqiptare
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 26/09/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4056
Vendndodhja Vendndodhja : ITALI
Hobi Hobi : MUSIKA,PISHINA,GIRO
Humor Humor : ALOOOOOOOOOOOOOOOO MARMROMA
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 132

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi