♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RREGULLORJA NE SHOQERIAJONE.COM

Shko poshtė

RREGULLORJA NE SHOQERIAJONE.COM Empty RREGULLORJA NE SHOQERIAJONE.COM

Mesazh nga MONDI Wed Jan 06, 2010 10:27 pm

Lexo me kujdes!
Regjistrimi ne kete forum eshte falas!
Pasi te vendosni emrin, vendosni emailin tuaj te skate!
Pasi klikoni mbi butonin "OK" nje email do tju vije!
Nese nuk e keni ne folerin INBOX klikoni ne folderin JUNK.


Pika 1: Gjuha kryesore e forumit ėshtė shqipja. Gjuhėt e tjera do tė lejohen vetėm nė rastet kur shprehin:
a) thėnie apo batuta
b.) terma apo fjalė qė nuk kanė pėrkthime nė gjuhėn shqipe
c) artikuj ose shkrime me referencat pėrkatėse.
Nė rast shkelje tė kėsaj pike postimi do tė ndryshohet ose fshihet.

Pika 2: Ndalohet rreptėsisht postimet qė kanė pėr qėllim tė shajnė me fjalė ofenduese drejtpėrdrejt njė antar tė forumit. Shkelja e kėsaj pike do sjellė si pasojė paralajmėrimin pėr heqje e sė drejtės sė postimit nė forum.

Pika 3: Ndalohen postimet me pėrmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje nė faqe tė tilla). Shkelja e kėsaj pike do tė sjelle si pasojė paralajmėrim pėr heqjen e sė drejtės sė postimit nė forum.

Pika 4: Postimet duhet ti pėrkasin temės pėrkatėse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti pėrkasin kategorisė pėrkatėse. Nė rast tė kundėrt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do tė transferohet.

Pika 5: Ndalohet rreptėsisht pėrmbytja (flood) me mesazhe nė forum. Si e tillė konsiderohen, postimi i tė njėjtit postim ose temė mė shumė se dy herė. Gjithashtu temat e njėjta do tė fshihen duke pėrdorur si kriter vjetėrsinė e temės. Postimet e temės sė re do ti ngjiten asaj sė vjetėr, sipas vendimit qė do tė marri stafi.

Pika 6: ėdo postim konsiderohet pronė e forumit dhe si e tillė i perket forumit tė vendos se ėdo bėhet me to. Nė rast se keni ndonjė koment personal pėr ndonjė postim, mund tė kontaktoni stafin e Forumit.

Pika 7: Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJė pėrgjegjėsi pėr temat e hapura nga anėtarė tė ndryshėm rreth opinioneve tė tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bėra janė KUNDėR rregullores sė Forumit.

Pėr ėdo pyetje ose sugjerim qė mund tė keni nė lidhje me Forumin gjithashtu edhe ankesat ndaj MODERUESVE dhe ADMINISTRATORėVE mund te shkruani tek Sugjerime pėr pėrmirėsimin e forumit.

Shėnim: Rregullorja e SoqeriaJone Forum pėrbėn njė nga shtyllat bazė mbi tė cilin ky forum vepron. Shkelja e kėsaj rregulloreje me qėllim konsiderohet si sulm kundrejt ShoqeriaJone Forum, dhe si i tillė do marri dhe pėrgjigjen. Por edhe pse kjo rregullore ėshtė udhėzuesi per tė bashkėjetuar nė kėtė komunitet, ShoqeriaJone bazohet ne baza morale dhe moderimi i tij gjithashtu.

Stafi i ShoqeriaJone Forum ju kėshillon dhe uron qė kjo rregullore do zbatohet me rigorozitet nga antarėt e tij nė menyrė qė tė kemi njė klimė sa mė konstruktive nė Forum.
Argetim te kendeshem
Me Respekt nga Stafi
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi