♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo

Shko poshtė

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo Empty Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo

Mesazh nga Barbi Mon Oct 19, 2009 9:52 pm

Te gjithe e dine se kur ishte i ri ishte terheqes, seksi dhe shume joshes.Po askush nuk e di dhe nuk mund ta kishte imagjinuar se Al Pacino ka patur eksperienca prej zhilogoje.

"Kur isha i ri kisha marredhenie me nje grua ne Sicili me te madhe se une, e cila me jepte strehe ne shtepine e saj"

Keto fjale qe tashme kane bere xhiron e botes jane thene nga aktori 69-vjecar per "dekanen"
e thashethemeve ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, Cindy Adams.

E gjitha kjo ka ndodhur ne vitet '70-te, kur ylli i ardhshem i kinemase, ishte vetem nje aspirant per aktor. Asokohe ai vendosi te braktiste studimet per te ndjekur endrren e nje karriere hollivodiane.

Po fati e desh qe Al te kthehej ne Sicili, ne token e prinderve, ku u fut ne borxhe dhe nuk kishte nje shtepi.

"Per t'u ushqyer dhe per te patur nje cati, vendosa te prostituohesha te nje grua me e madhe se une, duke i ofruar asaj trupin tim", tha aktori.

Al Pacino tregon se shpesh zgjohej mengjeseve me shijen e hidhur te asaj cka po bente.

Ndoshta ka qene pikerisht kjo etape e jetes, qe beri Al Pacinon te mos martohej kurre edhe pse eshte baba i tre femijeve.

Aktori i famshem njihet edhe per lidhjet e tij me Jill Clayburgh, Tuesday Weld, Marthe Keller, Carol Kane, Diane Keaton, Penelope Ann Miller dhe Madon*na. Aktualisht ai jeton ne vilen e tij ne New York.


TCH

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo Al-Pacino-al-pacino-81442_850_987
Barbi
Barbi
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 11902
Vendndodhja Vendndodhja : Ne ferr
Hobi Hobi : Librat kohet e fundit
Humor Humor : o sa kom qesh
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/07/2009
Falenderimet Falenderimet : 121

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo Empty Re: Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo

Mesazh nga Vizitor Mon Oct 19, 2009 9:53 pm

hallall nja befte zoti,,,,,,,,,jo po do rri..pa qene zhigolo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo Empty Re: Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo

Mesazh nga Vizitor Mon Oct 19, 2009 9:54 pm

hahhahahahahah e po lan name ku jan burrat moreeeeeeeeeeeee

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo Empty Re: Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo

Mesazh nga Vizitor Mon Oct 19, 2009 9:58 pm

Morena shkruajti:hahhahahahahah e po lan name ku jan burrat moreeeeeeeeeeeee
ketu jemi ,,kishe gje ti Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo Icon_biggrin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo Empty Re: Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo

Mesazh nga Vizitor Mon Oct 19, 2009 10:07 pm

Edi77 shkruajti:
Morena shkruajti:hahhahahahahah e po lan name ku jan burrat moreeeeeeeeeeeee
ketu jemi ,,kishe gje ti Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo Icon_biggrin
Ta them neser hahahahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo Empty Re: Al Pacino: Ne rini kam qene zhigolo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi