♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥

Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre (Video) Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre

2 posters

Shko poshtė

Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre (Video) 	Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre Empty Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre (Video) Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre

Mesazh nga hozefina Mon Feb 10, 2014 12:33 am

Futbollisti shqiptar Besart Ibraimi qė po luan nė kampionatin qipriot, ka gėzuar tej mase tifozėt e klubit tė tij tė ri Paralimniou, duke shėnuar 3 gola nga 4 sa gjithsej u shėnuan nė duelin kundėr Anarthozisin. Ibraimi ka treguar se ėshtė nė formė tė mrekullueshme dhe se forma e tij nga java nė javė po vjen e po pėrmirėsohet.

Golin e parė Besart Ibraimi e ka shėnuar nė minutėn e 37-tė, ndėrsa vetėm pesė minutash mė vonė me njė supergol ka ngritur rezultatin nė 2:0. Nė minutėn e 63-tė Ibraimi shėnon edhe njė gol, kėsaj radhe me kokė pėr 3:0, ndėrsa rezultatin e ka vulosur bashkėlojtari i tij Angulo pėr 4:0.

“Jam shumė i kėnaqur me lojėn, tre golat dhe fitoren. Jam mė i kėnaqur se asnjėherė mė parė. Falėnderoj Zotin qė mė bėri sot tė jem shumė i gėzuar, pas kėsaj fitore”, ka deklaruar sulmuesi shqiptar, Ibraimi, i cili golat e tij i ka festuar duke rėnė nė sexhde.

Tani pas xhiros sė 21-tė ekipi i Besart Ibraimit, Paralimniou mban pozitėn e parafundit nė tabelė me 11 pikė, por duke shpresuar se me formėn e mirė dhe pėrforcimin si Ibraimi, do tė largohet nga zona e rrezikut

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre (Video) 	Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre Empty Re: Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre (Video) Ibraimi 3 gola dhe sexhde pas tyre

Mesazh nga Ylli Mon Feb 10, 2014 8:40 am