♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerkese urgjente!!!

5 posters

Shko poshtė

Kerkese urgjente!!! Empty Kerkese urgjente!!!

Mesazh nga Maca Fri Jul 19, 2013 11:54 pm

Kerkoj urgjentisht nga adminat apo webmaster..te ma fshijne plotesisht kete user,...te mos ekzistoje asgje me nga ky user..sepse thjesht sdua te kem me user ne asnje forum..ju falemnderoj per mikpritjen qe me keni bere..keni qene fantastike te gjithe..dhe kam respect te madh...por per shkaqe personale ju lus tma plotesoni kete kerkese sa me shpejt..sdua tme figuroje askund ky user..ju lutem ja beni delete apo qfardoqoft vetem mos ma injoroni kete lutje..FLM PER MIRKUPTIM.

MACA

Maca
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 274
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 19/06/2013
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese urgjente!!! Empty Re: Kerkese urgjente!!!

Mesazh nga xhoni_bravo Sat Jul 20, 2013 10:45 am

bravo maca po vepron me mend:nxjerrgjuhen: nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen 
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese urgjente!!! Empty Re: Kerkese urgjente!!!

Mesazh nga Tironcja_omel Sat Jul 20, 2013 11:47 am

??? 
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese urgjente!!! Empty Re: Kerkese urgjente!!!

Mesazh nga lemshja Sat Jul 20, 2013 1:31 pm

xhoni_bravo shkruajti:bravo maca po vepron me mend:nxjerrgjuhen: nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen 
gaga gaga gaga gaga  esh pjekur tani gaga 22 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese urgjente!!! Empty Re: Kerkese urgjente!!!

Mesazh nga xhoni_bravo Sat Jul 20, 2013 8:38 pm

lemshja shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:bravo maca po vepron me mend:nxjerrgjuhen: nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen 
gaga gaga gaga gaga  esh pjekur tani gaga 22 

lemshe macen e kemi goc te mire po se kuptoj pse po na iken:(o): 
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese urgjente!!! Empty Re: Kerkese urgjente!!!

Mesazh nga Marino Sat Jul 20, 2013 9:47 pm

un mendoj se e mire apo e keqe sjemi ne ata qe i japim titullin .goca kushedi si e ka hallin po edhe llogaria ktu nuk eshte llogari bankare dhe eshte ne dem te macesh thjesht le te jete si user se sprish ndonje pune mace
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkese urgjente!!! Empty Re: Kerkese urgjente!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi