♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjen nje moment dhe..!..

+27
Naqja Shkodrane
ZEMRUSHJA
Adea
JK
Marino
Morena
TIRONCI
taku
EA
lemshja
xhoni_bravo
NothingElseMatters
Salvo Dona
lulebora
Tironcja_omel
Neirem
XHEMI
Zebra
Tzio
durresi86
leutrimi
Goc Tirone
Linda19
CLICHE'
MONDI
Ylli
Shpirti-ime
31 posters

Faqja 1 e 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Shpirti-ime Fri Oct 19, 2012 11:24 pm

Nuk duron dot me dhe shkaterron gjithcka !
Shpirti-ime
Shpirti-ime
Ylli i Forumit
Ylli i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1325
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/01/2012
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ylli Sat Oct 20, 2012 8:00 am

...s'te takoj me si me pare!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga MONDI Sun Nov 04, 2012 10:56 am

dhe behesh pesimist per cdo gje (o)
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' Sun Nov 04, 2012 2:23 pm

MONDI shkruajti:dhe behesh pesimist per cdo gje Vjen nje moment dhe..!.. 225694

Vjen momenti dhe ta ngref un ty moralin Vjen nje moment dhe..!.. 883645
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Linda19 Sun Nov 04, 2012 2:45 pm

Vjen nje moment edhe shperthennn
Linda19
Linda19
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 18/10/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1232
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 15/02/2012
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Goc Tirone Sun Nov 04, 2012 3:35 pm

vjen nje moment e te them qe jam e cmendur pas teje
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga leutrimi Sat Nov 10, 2012 5:24 pm

nuk rihet askund
leutrimi
leutrimi
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/11/1979
Numri i postimeve Numri i postimeve : 335
Vendndodhja Vendndodhja : gjermoni
Hobi Hobi : sporti
Humor Humor : shqip
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/11/2012
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Goc Tirone Sat Nov 10, 2012 7:46 pm

dhe te dhem Mondi xhan xhan xhan xhan
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga MONDI Sat Nov 10, 2012 8:00 pm

silvi shkruajti:dhe te dhem Mondi xhan xhan xhan xhan

PUTHJE PUTHJE PUTHJE
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Goc Tirone Sat Nov 10, 2012 8:02 pm

silvi shkruajti:dhe te them Mondi xhan xhan xhan xhan
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga durresi86 Fri Nov 16, 2012 2:42 am

...dhe nuk pret por e kap me zore gaga gaga gaga gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Tzio Sat Nov 17, 2012 1:04 am

dhe durrsin e kap policia per perdhunim (oo) (oo)
Tzio
Tzio
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15622
Vendndodhja Vendndodhja : Greece
Hobi Hobi : Dekorater...
Humor Humor : Manhattan_Project
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 159

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Vizitor Sun Nov 18, 2012 7:09 am

cdo gje kthehet ne normalitet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga CLICHE' Sun Nov 18, 2012 10:09 pm

Vjen nje moment dhe e kuptojme qe ne kete jete vuajme nga analfabetizmi i shpirtit qe asnje diplome nuk mund ta kuroje!
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Goc Tirone Sun Nov 18, 2012 10:11 pm

vjen nje moment e ndihesh e teper , qe kshu me mire hap rrugen cocktail cocktail
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga durresi86 Thu Nov 22, 2012 4:58 am

...dhe se duro silvim ,e kom perjashta mo..e i turresh gaga gaga gaga gezuar
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Vizitor Fri Nov 23, 2012 8:50 pm

jeta duket e kot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ospite Thu Jan 17, 2013 1:13 pm

vjen nje momend dove mandi tutto a fc..

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Vizitor Thu Jan 31, 2013 1:01 pm

njerezit njihen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Zebra Sat Feb 02, 2013 12:55 pm

Njerzit plaken
Zebra
Zebra
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26927
Vendndodhja Vendndodhja : aty ku s'me sheh askush
Hobi Hobi : noti letersia...sexi hihihihih
Humor Humor : sa te dush..
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 128

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Vizitor Sat Feb 02, 2013 2:11 pm

gjithshka merr rrugen e duhur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ylli Mon Feb 04, 2013 11:08 am

Gjerat definohen dhe marrin rrugen e duhur!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Vizitor Mon Feb 04, 2013 11:49 am

e gjithsecili tregon fytyren e vertet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Ylli Mon Feb 04, 2013 12:02 pm

Dhe e kupron se cka eshte ne te vertete dashuria e sinqerte!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Vizitor Mon Feb 04, 2013 12:11 pm

forumeve u del shija

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vjen nje moment dhe..!.. Empty Re: Vjen nje moment dhe..!..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi