Kush jane yjet e forumit...

Faqja 5 e 32 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Ester_ prej Wed Mar 02, 2011 9:13 pm

shof nje fytyre te lezetshme qe quhet Taku ....dhe njeren me bishtamiu qe duhet Dua gaga
Ester_
Ester_
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 573
Hobi Hobi : shkrimi
Humor Humor : gjithmone
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/03/2011
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 9:17 pm

Ester_ shkruajti:shof nje fytyre te lezetshme qe quhet Taku ....dhe njeren me bishtamiu qe duhet Dua gaga
:11: :11: :11: :11: perkthe ester perkthe gaga gaga gaga

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Sweet_Girl prej Wed Mar 02, 2011 9:19 pm


Dua, Ester_, tejlorjana, Tzio
Sweet_Girl
Sweet_Girl
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 19/01/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1611
Vendndodhja Vendndodhja : Tirane
Hobi Hobi : Hipizmi dhe psikologjia.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Sweet_Girl prej Wed Mar 02, 2011 9:19 pm

ne qe jemi on
Sweet_Girl
Sweet_Girl
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 19/01/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1611
Vendndodhja Vendndodhja : Tirane
Hobi Hobi : Hipizmi dhe psikologjia.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 9:21 pm

Tajlorana amon hiqe kte avatar te lutem se e kam pas un dikur dhe mendoj se jam un te lutem me miresjellje nqs mundesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Sweet_Girl prej Wed Mar 02, 2011 9:25 pm

ok pa merak
Sweet_Girl
Sweet_Girl
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 19/01/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1611
Vendndodhja Vendndodhja : Tirane
Hobi Hobi : Hipizmi dhe psikologjia.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 9:26 pm

Shume faleminderit flm

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Ester_ prej Wed Mar 02, 2011 9:31 pm

Dua shkruajti:
Ester_ shkruajti:shof nje fytyre te lezetshme qe quhet Taku ....dhe njeren me bishtamiu qe duhet Dua gaga
:11: :11: :11: :11: perkthe ester perkthe gaga gaga gaga


bishtamiu mi .....floket mi si bishti i miut mi
Ester_
Ester_
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 573
Hobi Hobi : shkrimi
Humor Humor : gjithmone
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/03/2011
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Sweet_Girl prej Wed Mar 02, 2011 9:33 pm

ska perse nuk ishte ndonjegje e madhe PUTHJE
Sweet_Girl
Sweet_Girl
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 19/01/1991
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1611
Vendndodhja Vendndodhja : Tirane
Hobi Hobi : Hipizmi dhe psikologjia.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 9:34 pm

Ester_ shkruajti:
Dua shkruajti:
Ester_ shkruajti:shof nje fytyre te lezetshme qe quhet Taku ....dhe njeren me bishtamiu qe duhet Dua gaga
:11: :11: :11: :11: perkthe ester perkthe gaga gaga gaga


bishtamiu mi .....floket mi si bishti i miut mi
gaga gaga gaga ma kapi antena me vones mi mbasi bera postimin hahhaahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tironci omel prej Wed Mar 02, 2011 9:58 pm

kjo flok kuqja lart (6)
tironci omel
tironci omel
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1105
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 10/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 9:59 pm

ku ke humb re ti cun

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Adea prej Wed Mar 02, 2011 9:59 pm

Une Dhe ........ :11:

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tironci omel prej Wed Mar 02, 2011 10:00 pm

Dua shkruajti:ku ke humb re ti cun
ne libi sa kam ardh :11:
tironci omel
tironci omel
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1105
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 10/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 10:01 pm

pse u ktheve????/ :11:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tironci omel prej Wed Mar 02, 2011 10:03 pm

se ndryshova rrokjet ..libi gaga
tironci omel
tironci omel
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1105
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 10/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 10:04 pm

e bone liri hahah tka shku kot se sboni pune hahahaah gaga

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tironci omel prej Wed Mar 02, 2011 10:11 pm

flasim per yjet kjo lart .. (6) . emma and adea (6) (6)
tironci omel
tironci omel
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1105
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 10/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 10:12 pm

i gjori sdi kujt tja prish e tja ndreq ky hahahaha gaga

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tironci omel prej Wed Mar 02, 2011 10:13 pm

eda eda (6)
tironci omel
tironci omel
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1105
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 10/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 10:18 pm

tironci omel shkruajti:eda eda (6)
BRAVO BRAVO BRAVO

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Eri dr prej Wed Mar 02, 2011 10:30 pm

duken yjet
Eri dr
Eri dr
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 04/04/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3671
Vendndodhja Vendndodhja : Ne ishullin e te dashuruareve!!!
Hobi Hobi : Arti
Humor Humor : i mjaftueshem
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 13/11/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 10:31 pm

Duken duken Eri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Eda prej Thu Mar 03, 2011 4:45 pm

Dua shkruajti:
tironci omel shkruajti:eda eda

ju te dy jeni per mua! s'ju nderroj me asnjeri grupi zarit

_____________________
INNA - HOT

https://www.youtube.com/watch?v=wQpA6Mn2YOw


Te c'hanno mai mannato a quel paese???
Sapessi quanta gente che ce sta!

Er primo cittadino č amico mio...
TU DIJE CHE TE C'HO MANNATO IO!
Eda
Eda
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1922
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6429
Vendndodhja Vendndodhja : itali
Humor Humor : hmmm
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 121

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Lori prej Thu Mar 03, 2011 5:11 pm

te gjithe
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 32 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi