Capital Club<>Tzio

Faqja 22 e 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Vizitor prej Sat Jan 26, 2013 10:05 am

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Images?q=tbn:ANd9GcSuGwLE2A1HO93f4DddFcOrlvr8dWsPtdZmLGfPxvp6mQZIKsRqnA

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga taku prej Thu Feb 07, 2013 10:34 pm

he miku im si po kalon, keni buk me per te ngren andej nga greku apo jo :) gezuar gezuar
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga durresi86 prej Sat Feb 09, 2013 1:55 am

gezuar gezuar tzio
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga CLICHE' prej Sun Feb 10, 2013 3:10 am

Pershendetje Tzio
Capital Club<>Tzio - Faqe 22 1hyykz

_____________________
Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Hearts011
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga CLICHE' prej Fri Feb 22, 2013 5:20 am

PUTHJE PUTHJE PERSHENDETJE TZIO, UROJ T'JESH MIRE KUDO QOFSH PUTHJE PUTHJE

_____________________
Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Hearts011
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Adea prej Sat Mar 09, 2013 12:38 pm

Tziooo (KISSS) Pershendetje si te kom si ke kaluar nga shtepia mire, uroj qe cdo gje te te kish vajtur mire... Une u be kohe qe sjam futur kam pasur pune e gjonash tjera por sju kam harruar asnje here une te pershendes dhe shpresoj te te takoj ne linje ndonje dite dhe flas pak :) te uroj gjitha te mirat ylle xhan (KISSS) PUTHJE

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 384870_132703996842969_100003101086985_179433_1509278738_n
Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Mar 21, 2013 4:59 pm

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 526961_370023786446753_1215264520_n

_____________________
Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Hearts011
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Tironcja_omel prej Sun Mar 31, 2013 7:33 pm

Ku je Tzio?

Uroj te jesh mire me shendet !

Te puth shume xhan
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Morena prej Mon Apr 01, 2013 6:26 pm

Besoj te pelqej Capital Club<>Tzio - Faqe 22 335398

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Tironcja_omel prej Fri Apr 05, 2013 7:34 pm

xhan PUTHJE
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Adea prej Wed Jul 17, 2013 6:18 pm

Une kam humbur vertete.. Por si duket dhe ti sma leshon doot rrugen eee ! (-) Te pershendes uroj te jesh mire ku do qe te jesh (KISSS) PUTHJE 

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 384870_132703996842969_100003101086985_179433_1509278738_n
Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Morena prej Wed Oct 02, 2013 8:42 am

puthje 12 

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Adea prej Thu Apr 10, 2014 12:42 am

(best frends) ZEMRA IME 

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 384870_132703996842969_100003101086985_179433_1509278738_n
Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Eda prej Mon Jun 02, 2014 1:21 am

Pershendetje Tzio!
shpresoj te jesh mire kudo qe te ndodhesh!

 PUTHJE PUTHJE PUTHJE PUTHJE 

_____________________
INNA - HOT

https://www.youtube.com/watch?v=wQpA6Mn2YOw


Te c'hanno mai mannato a quel paese???
Sapessi quanta gente che ce sta!

Er primo cittadino č amico mio...
TU DIJE CHE TE C'HO MANNATO IO!
Eda
Eda
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1922
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6429
Vendndodhja Vendndodhja : itali
Humor Humor : hmmm
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 121

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga taku prej Wed Jul 22, 2015 9:25 pm

gezuar gezuar gezuar
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga JK prej Tue Aug 04, 2015 6:49 pm

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 05-28--cup1
Ckemi (-)
Shpresoj tjeni mire
Kalofshi Sa me Bukur
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga ēim ēaku prej Sat Mar 24, 2018 5:55 pm

gezuar gezuar gezuar gezuar
ēim ēaku
ēim ēaku
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 322
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 30/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Capital Club<>Tzio - Faqe 22 Empty Re: Capital Club<>Tzio

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 22 e 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi