Kush jane yjet e forumit...

Faqja 4 e 32 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next

Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Lori prej Sun Feb 27, 2011 6:33 pm

Adea shkruajti:Me Harrove Dhe Mua :11:


ups me fal
LORI
ADEA
TZIO
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Adea prej Sun Feb 27, 2011 6:34 pm

PUCCC PUCCC PUCCC

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Tzio prej Sun Feb 27, 2011 6:35 pm

Tironcja e Omel
Tzio
Tzio
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15622
Vendndodhja Vendndodhja : Greece
Hobi Hobi : Dekorater...
Humor Humor : Manhattan_Project
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 159

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Tue Mar 01, 2011 10:14 pm

un mooo a ka dyshimeeee gaga

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Tironcja_omel prej Tue Mar 01, 2011 10:14 pm

Tzio shkruajti:Tironcja e Omel

flm te duaaaa
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga durresi86 prej Wed Mar 02, 2011 3:24 am

TIRONSIA ESHT YLLI POLARE gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tommi prej Wed Mar 02, 2011 11:18 am

se cili eshte per vete :11:
tommi
tommi
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 969
Vendndodhja Vendndodhja : diku ne hapesire.
Hobi Hobi : tenisi.
Humor Humor : vetem per miqte.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2010
Falenderimet Falenderimet : 9

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Lori prej Wed Mar 02, 2011 11:34 am

Une dhe ......?
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tommi prej Wed Mar 02, 2011 11:37 am

Lori shkruajti:Une dhe ......?
dhe un :11:
tommi
tommi
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 969
Vendndodhja Vendndodhja : diku ne hapesire.
Hobi Hobi : tenisi.
Humor Humor : vetem per miqte.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2010
Falenderimet Falenderimet : 9

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Lori prej Wed Mar 02, 2011 11:38 am

une ???????? (6)
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tommi prej Wed Mar 02, 2011 11:41 am

Lori shkruajti:une ???????? (6)
dhe un (6) (6)
tommi
tommi
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 969
Vendndodhja Vendndodhja : diku ne hapesire.
Hobi Hobi : tenisi.
Humor Humor : vetem per miqte.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2010
Falenderimet Falenderimet : 9

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Lori prej Wed Mar 02, 2011 11:43 am

une dhe Tommi (6) (6)
Lori
Lori
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3078
Vendndodhja Vendndodhja : ne toke
Hobi Hobi : kercimi
Humor Humor : Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tommi prej Wed Mar 02, 2011 11:45 am

Lori shkruajti:une dhe Tommi (6) (6)
un dhe Lori (6) (6)
tommi
tommi
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 969
Vendndodhja Vendndodhja : diku ne hapesire.
Hobi Hobi : tenisi.
Humor Humor : vetem per miqte.
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/12/2010
Falenderimet Falenderimet : 9

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Love prej Wed Mar 02, 2011 1:39 pm

te gjithe secili ne menyre e tij

_____________________

Love
Love
Super-Moderator
Super-Moderator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6788
Vendndodhja Vendndodhja : durress ke cesmja ferres
Hobi Hobi : te gjitha gjojna e bukrua
Humor Humor : te qafte jotem majmun
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 30

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Adea prej Wed Mar 02, 2011 2:49 pm

Une Dhe ........... (6)

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga taku prej Wed Mar 02, 2011 3:28 pm

un mer edhe as qe mose diskutoni me
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 3:34 pm

DUA :11:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga taku prej Wed Mar 02, 2011 3:35 pm

Dua shkruajti:DUA :11:
dua me dhem perjshta eshte gaga
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 3:36 pm

taku shkruajti:
Dua shkruajti:DUA :11:
dua me dhem perjshta eshte gaga

shiko mire mi se skam dhembet por gje tj jasht hahahaah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga taku prej Wed Mar 02, 2011 3:38 pm

Dua shkruajti:
taku shkruajti:
Dua shkruajti:DUA :11:
dua me dhem perjshta eshte gaga

shiko mire mi se skam dhembet por gje tj jasht hahahaah
ca ke tjeter jasht me dua affraid
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 3:40 pm

gaga gaga kete 22 22

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga taku prej Wed Mar 02, 2011 3:41 pm

Dua shkruajti: gaga gaga kete 22 22
ke vap me dua qe e nxjer gjuhen ashu gaga
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 3:43 pm

taku shkruajti:
Dua shkruajti: gaga gaga kete 22 22
ke vap me dua qe e nxjer gjuhen ashu gaga
gaga gaga gaga turp turp turp turp turp

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga tironci omel prej Wed Mar 02, 2011 4:29 pm

eda dhe dua
tironci omel
tironci omel
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1105
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 10/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 02, 2011 9:07 pm

tironci omel shkruajti:eda dhe dua
(6) (6) (6) EDA TIRONCI DUA =GRUPI ZARI

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 32 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi