♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lindur Femer!!

+7
durresi86
dardana
CLICHE'
Princesha
sweetheart
Ylli
angeleye
11 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Fri Jan 11, 2013 3:35 am

Femėr;dua tė flas me Ty sonte ...! Dua ti them tė gjitha tė mirat dhe tė kėqijat ...! Unė mendoj se ka shumė mistere,akoma tė pa-zbuluara tek Ti ...! Femėr; mos u idhno me mua, nėse do tė them ndonjė gjė qė ska pėr tė pėlqyer ...! Femėr; tani do tė flas pėr tė mirat e tua ....! U krijove Ti e para,apo u krijuam ne,kjo nuk dihet akoma ....Por dihet qėe sikur tė mos ekzistojė Ti..,Unė,nuk do mund tė flisja me Ty sote ...Femėr;Nėna e botės je Ti ...Ti njeh mirė pėrkėdheljen ..joshjen ..,shikimin ..,ledhatimin ..,puthjen .. e pėrqafimin ...Femėr; Je ti ajo qe i jep shkėndine dashurisė ..,je Ti ajo qė e ushqen dashurinė ..,je Ti ajo qė zbukuron dashurinė ...shumė-herė,je edhe ajo qė e komplikon ...,madje edhe e shkatėrron dashurinė ...! Femėr;Pa ty bota sdo kishte kaq ngjyra ...pa Ty,lulet nuk do kishin aromėn dhe vlerėn qė kanė ...pa Ty,zogjtė nuk do kėndonin kaq bukur,siē kėndojnė ...,pa Ty stinėt nuk do dallonin nga njėra-tjetra ...,pa Ty Dielli nuk do rrezatonte ...Hėna do qante natė e ditė ...,pa Ty,dhe frutat nuk do kishin ėmbėlsinė e tyre ...,pa Ty,edhe mjalti nuk do ishte i ėmbėl ...meqė jemi kėtu...Lindur Femer!! - Faqe 4 883645,Pa Ty trėndafili,qershia,rrushi,bananja,luleshtrydhja,ēokolata,qumėshti,akullorja,vera ..do qanin ..do vėrtiteshi andej kėtej si jetim .., dhe ngrohtėsinė ...dashurinė .. askund sdo e gjenin ...Lindur Femer!! - Faqe 4 883645.! Femėr;edhe pėlhura e mėndafshi sdo e kishin butėsin qė e kanė ...as floriri sdo kishte vlerė ...as parfumit nuk do i vinte era kaq e mirė ....! Femėr;Ti je kėrthiza e botės,Ti na ushqen me aromėn tėnde dehėse ...Ti na bėn tė humbasim,tė pėrhumbemi e tė pėrulemi para Teje ...Ti je oksigjeni jonė ..Ti na zbutė ne,por Ti edhe na egėrson ne ...! Pse Ti Femėr,,,Pse na bėn qė, edhe tė vdesim pėr Ty...PSE...??????? Aaahh Femėr Femėr .....tė gjitha kėto tė mira qė Ti i ke ,mė duhet tė them,qė ke edhe diēka tė keqe ...Ti e bukura Femėr,,,,Xhelozinė e ke nė shpirt ...Pak djallėzi e ke nė gjak ...edhe tradhėtia tė pėlqen pak ...! Femėr;Ti vet e ke fajin ...vet Ti,na josh ne ...na tundon...na i merr mendėt ...na mashtron,edhe pse mashtrimi jot na pėlqen ...,Por Ti prap nuk e pranaon njė gjė tė tillė ...dhe nuk tė pėlqen qė tė mashtrohesh vet ...dhe kur tradhėtia vjen tek Ti...ja ēfarė bėn Ti ...Prandaj dhe mbetesh njė mister i madh i kėsaj bote ...Unė tė dua ..tė adhuroj dhe tė pėlqej ...por rrezikshmėria jote mua mė trėmb ...sepse asnjeherė nuk ka ndryshuar stil jot ...qysh kur je krijuar ......U kėnaqa duke folė me Ty...shpresoj qė tė jemi kuptuar ...Femėr;Kam njė kėrkesė...A mundesh qė tė ndryshosh pak ..shumė pak nėse ke dėshirė dhe mundėsi,,,sepse Unė:TE DUA FEMER ..

( E shkruar nga Nazmi Kurti )
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Fri Mar 29, 2013 1:58 pm

"Ajo ishte nje nga ato te ''veshtirat''. Nje nga ato qe ka shume dashuri brenda saj por jo t'ia shfaqte gjithkujt. Ato larg botes, ato pak te shkujdesurat , te shkaterruarat, te nderprerat. Nje nga ato qe e quanin vajze te ''tharte'' mbase snobe, antipatike, qe nuk i behej vone per asgje dhe askend.
Ata ndaleshin aty, aty cfare ajo donte te tregonte. E veshtire per te tjeret te kuptonin qe ajo priste vetem te ''lexohej brenda shpirtit''.
Ia lexoje ne sy , qe nuk priste gje tjeter , qe te gjente dikend qe ta zhvishte nga gjithe frikat e saj.
Nga njerezit e ''veshtire'' si ajo , largohen te gjithe, por ishte e bukur. Nese te shikonte kur dielli binte mbi fytyren e saj, ajo vinte duart mbi sy. Ishte e bukur, sepse nuk kishte frike. E bukur sepse ajo ishte, zemerimi. Humbja. Hakmarrja."
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Wed Apr 10, 2013 3:31 am

-Jam femer,po po...Ajo qe ka dilema.Qe i nderron humori si mesdheu.Ajo qe ka sy te bukur te palexueshem!Jam ajo qe e shohin shtrember dhe me dyshim.Ajo qe kur ecen ne rruge merr komplimente boshe qe nuk mbushin pasigurite.Po po,jam femer...Jam ajo qe perkund djepin e nje bote...
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Wed Apr 10, 2013 3:33 am

“Ngushėllimet e femres kanė njė ėmbėlsi qė, tė zbutin shpirtin, janė tė mbrojtura me njė ndjenjė prej mėme, tregojnė kujdes dhe dhembshuri. Po kur fjalėt, qė tė qetėsojnė shpirtin e tė japin shpresė, shoqėrohen me ca gjeste tė hijshme e me njė zė tė ėmbėl plot ndjenja, e sidomos kur ngushėlluesja ėshtė e bukur, njė djalė i ri e ka zor t’i bėrė ballė asaj.”
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Sat May 25, 2013 3:11 am

"Bija ime kur te behesh Nene edhe ti atehere do e kuptosh qe femija jot nuk hidhet poshte per asgje ne bote , pavaresisht te gjithave te keqijave qe ai ka bere ..Nje Nene kupton aty ku te tjeret nuk arrijne , nje Nene fal dashuri pa pritur ti rikthehet me te njejten monedhe..Vetem nje Nene ka aq dashuri per ti falur te gjitha hidherimet , gabimet....

Ah nenat e shkreta ..." -keshtu me foli nje nene me syte e perlotur qe po u rikthente prej takimit me te birin nga burgu ku ai ndodhesh.
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Sat Jun 08, 2013 12:57 am

Kush nuk dashuron femrat, veren dhe muziken eshte i cmendur dhe jo shenjtor.

_Arthur Schopenhauer
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Fri Jun 21, 2013 5:25 pm

Pėr tė qenė femėr mjafton njė kromozon...pėr tė qenė grua kėtij kromozoni i duhet njė shpirt, kokė, zemėr dhe klas.
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Sat Aug 10, 2013 11:32 pm

Femra dhuratėn mė tė bukur nuk e vendos nė gisht, as nė kasafortė, por e sjell ne jete..
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Sat Aug 31, 2013 9:10 pm

Edhe une jam si ato femrat qe e shikojne nje mashkull nga pasuria...Nuk do t'ia di sa i bukur apo i shemtuar mund te jete,mjafton te jet i pasur...
Por pasuria qe kerkoj une,ndryshon goxha nga ajo pasuri qe kerkojn tjeret...
Pasuria qe kerkoj un nk eshte nje kart krediti me lek brenda,as nje makin e prodhimit te fundit,as nje vil 3 katshe super luksoze,as udhetime ne gjith boten ne vendet me te shtrenjta..
Pasuria ime nk qendron ne keto,as ne xhepat e meshkujve...
Pasuria qe kerkoj une eshte ne trupin e tyre...brenda ne shpirt dhe ne zemren e tyre...

Dashuria,lumturia dhe buzeqeshja qe me fal ai,eshte pasuria me e kushtueshme qe ekziston...
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga lemshja Sat Aug 31, 2013 9:11 pm

CLICHE' shkruajti:Edhe une jam si ato femrat qe e shikojne nje mashkull nga pasuria...Nuk do t'ia di sa i bukur apo i shemtuar mund te jete,mjafton te jet i pasur...
Por pasuria qe kerkoj une,ndryshon goxha nga ajo pasuri qe kerkojn tjeret...
Pasuria qe kerkoj un nk eshte nje kart krediti me lek brenda,as nje makin e prodhimit te fundit,as nje vil 3 katshe super luksoze,as udhetime ne gjith boten ne vendet me te shtrenjta..
Pasuria ime nk qendron ne keto,as ne xhepat e meshkujve...
Pasuria qe kerkoj une eshte ne trupin e tyre...brenda ne shpirt dhe ne zemren e tyre...

Dashuria,lumturia dhe buzeqeshja qe me fal ai,eshte pasuria me e kushtueshme qe ekziston...
BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO PUTHJE 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Sat Aug 31, 2013 9:14 pm

flm  e embla Lemshe, boll qe more kohe ta lexosh pastaj dhe per duartrokitjet qe me dhe :)  Uhhh harrova te pyes u ngrite ne kembe apo hic?/ 22  234 234 
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga lemshja Sat Aug 31, 2013 9:21 pm

u ngrita u ngrita :) gaga  po jo krejt ,ve:gaga: em gjysmen u ngrita :) 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga CLICHE' Sat Aug 31, 2013 9:43 pm

lol! lol!  Sa e respektushme njera mi aman aman, t'lumshin kembet moj qe u ngrite edhe pse s'e paske cu deri n'fund (-) :)
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga Tironcja_omel Mon Sep 02, 2013 7:31 pm

CLICHE' shkruajti:Edhe une jam si ato femrat qe e shikojne nje mashkull nga pasuria...Nuk do t'ia di sa i bukur apo i shemtuar mund te jete,mjafton te jet i pasur...
Por pasuria qe kerkoj une,ndryshon goxha nga ajo pasuri qe kerkojn tjeret...
Pasuria qe kerkoj un nk eshte nje kart krediti me lek brenda,as nje makin e prodhimit te fundit,as nje vil 3 katshe super luksoze,as udhetime ne gjith boten ne vendet me te shtrenjta..
Pasuria ime nk qendron ne keto,as ne xhepat e meshkujve...
Pasuria qe kerkoj une eshte ne trupin e tyre...brenda ne shpirt dhe ne zemren e tyre...

Dashuria,lumturia dhe buzeqeshja qe me fal ai,eshte pasuria me e kushtueshme qe ekziston...
BRAVO 
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga Tironcja_omel Mon Sep 02, 2013 7:39 pm

CLICHE' shkruajti:Femėr;dua tė flas me Ty sonte ...! Dua ti them tė gjitha tė mirat dhe tė kėqijat ...! Unė mendoj se ka shumė mistere,akoma tė pa-zbuluara tek Ti ...! Femėr; mos u idhno me mua, nėse do tė them ndonjė gjė qė ska pėr tė pėlqyer ...! Femėr; tani do tė flas pėr tė mirat e tua ....! U krijove Ti e para,apo u krijuam ne,kjo nuk dihet akoma ....Por dihet qėe sikur tė mos ekzistojė Ti..,Unė,nuk do mund tė flisja me Ty sote ...Femėr;Nėna e botės je Ti ...Ti njeh mirė pėrkėdheljen ..joshjen ..,shikimin ..,ledhatimin ..,puthjen .. e pėrqafimin ...Femėr; Je ti ajo qe i jep shkėndine dashurisė ..,je Ti ajo qė e ushqen dashurinė ..,je Ti ajo qė zbukuron dashurinė ...shumė-herė,je edhe ajo qė e komplikon ...,madje edhe e shkatėrron dashurinė ...! Femėr;Pa ty bota sdo kishte kaq ngjyra ...pa Ty,lulet nuk do kishin aromėn dhe vlerėn qė kanė ...pa Ty,zogjtė nuk do kėndonin kaq bukur,siē kėndojnė ...,pa Ty stinėt nuk do dallonin nga njėra-tjetra ...,pa Ty Dielli nuk do rrezatonte ...Hėna do qante natė e ditė ...,pa Ty,dhe frutat nuk do kishin ėmbėlsinė e tyre ...,pa Ty,edhe mjalti nuk do ishte i ėmbėl ...meqė jemi kėtu...Lindur Femer!! - Faqe 4 883645,Pa Ty trėndafili,qershia,rrushi,bananja,luleshtrydhja,ēokolata,qumėshti,akullorja,vera ..do qanin ..do vėrtiteshi andej kėtej si jetim .., dhe ngrohtėsinė ...dashurinė .. askund sdo e gjenin ...Lindur Femer!! - Faqe 4 883645.! Femėr;edhe pėlhura e mėndafshi sdo e kishin butėsin qė e kanė ...as floriri sdo kishte vlerė ...as parfumit nuk do i vinte era kaq e mirė ....! Femėr;Ti je kėrthiza e botės,Ti na ushqen me aromėn tėnde dehėse ...Ti na bėn tė humbasim,tė pėrhumbemi e tė pėrulemi para Teje ...Ti je oksigjeni jonė ..Ti na zbutė ne,por Ti edhe na egėrson ne ...! Pse Ti Femėr,,,Pse na bėn qė, edhe tė vdesim pėr Ty...PSE...??????? Aaahh Femėr Femėr .....tė gjitha kėto tė mira qė Ti i ke ,mė duhet tė them,qė ke edhe diēka tė keqe ...Ti e bukura Femėr,,,,Xhelozinė e ke nė shpirt ...Pak djallėzi e ke nė gjak ...edhe tradhėtia tė pėlqen pak ...! Femėr;Ti vet e ke fajin ...vet Ti,na josh ne ...na tundon...na i merr mendėt ...na mashtron,edhe pse mashtrimi jot na pėlqen ...,Por Ti prap nuk e pranaon njė gjė tė tillė ...dhe nuk tė pėlqen qė tė mashtrohesh vet ...dhe kur tradhėtia vjen tek Ti...ja ēfarė bėn Ti ...Prandaj dhe mbetesh njė mister i madh i kėsaj bote ...Unė tė dua ..tė adhuroj dhe tė pėlqej ...por rrezikshmėria jote mua mė trėmb ...sepse asnjeherė nuk ka ndryshuar stil jot ...qysh kur je krijuar ......U kėnaqa duke folė me Ty...shpresoj qė tė jemi kuptuar ...Femėr;Kam njė kėrkesė...A mundesh qė tė ndryshosh pak ..shumė pak nėse ke dėshirė dhe mundėsi,,,sepse Unė:TE DUA FEMER ..

( E shkruar nga Nazmi Kurti )
Shume real ky shkrim kushtuar femres !
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lindur Femer!! - Faqe 4 Empty Re: Lindur Femer!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi