♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te Dua zemer Ti je gjeja me e vlefshme ne jeten time

Shko poshtė

Te Dua zemer Ti je gjeja me e vlefshme ne jeten time Empty Te Dua zemer Ti je gjeja me e vlefshme ne jeten time

Mesazh nga Love Wed Apr 13, 2011 5:48 pm

A s'eshte e vertete qe fati po na bashkon? a nuk po na lidh ai per jete? edhe ne kohet qe shkojne, nuk di, nuk edi se cfar je ti per mua ?! Ti njeh me imtesi cdo pjese te qenies sime, ti ndjen tek une dhe nervin me te holle, ti lexon cdo gje ne shikimin tim, me syrin tend hyn ne brendesine time hyn ne gjakun tim te ngrohte qe rrjedh ne vene dhe ecen si i cmendur ne drejtimin tend e qe me krahet e tua prej engjelli gjoksin tim sheron.Sa mire ndjehem kur ti me thua se, edhe pse je vetem, ndjehesh i qete dhe i lumtur. Une kete kam uruar vazhdimisht per ty. Nuk kam uruar kurre qe ti te ndjehesh i merzitur dhe fatkeq. Kam dashur gjithmone qe ti te jesh i lumtur, ne forme, vezulluese, plot drite dhe i bukur si kurre here tjeter e, dua qe kjo gjendje e jotja te jete e dukshme edhe se largu ne kilometra e, qe ti t'a dish me siguri absolute qe dikush tjeter nuk jeton ne kete bote, vecse per ty.


Nuk mundem te shkruaj me sepse kjo nate e sontshme me braktisi me mendime shum te kqia....! Me thuaj qe ti me do, kjo fjale me ben mire, me sheron. Kur ti me thua qe me do, une gjej fuqi dhe shkruaj edhe me bukur e me shpejt. Sepse une jetoj vecse per dashurine tende.
Love
Love
Super-Moderator
Super-Moderator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6788
Vendndodhja Vendndodhja : durress ke cesmja ferres
Hobi Hobi : te gjitha gjojna e bukrua
Humor Humor : te qafte jotem majmun
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 30

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi