♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biri im i Dashur

2 posters

Shko poshtė

Biri im i Dashur Empty Biri im i Dashur

Mesazh nga izabela Sun Aug 22, 2010 10:16 am

Kur mė sheh se jam vjetrruar dhe nuk jam nė rregull, ke durim dhe provo tė mė kuptosh…
Nese ndyhem kur ushqehem…, nėse nuk mund tė vishem,…tė lutem ke durim. Kujtoj orėt e tėra qė i kam kaluar duke tė mėsuar.

Kur flasė me ty, nėse i pėrsėrisė fjalėt disa herė…., mos mė ndėrprit tė lutem… mė ndėgjo. Kujtohu kur ishe i vogėl, mua mė ėshtė dashur ta lexojė ty 1001 herė tė njejtin tregim derisa nuk tė ka zėnė GJUMI….

Kur nuk dua tė pastrohem e tė bėjė dush, as mos mė qorto e as mos ma ngre veshin…Kujtohu kur mua mė ėshtė dashur tė ndjek ty me mijėra LUTJE, me qėllim qė ti tė bėje njė dush!

Kur ta vėsh re injorancen time ndaj teknologjive tė reja … tė lutem mė jap kohėn e mjaftuar qė ti kuptoj ato dhe mos mė shiqo me pėrbuzje….Unė tė kam mėsuar ty aq shumė gjėra…,tė ushqehesh mirė, tė vishesh mirė,….tė ballafaqohesh me jetėn…

Nėse pėr ndonjė ēast nuk mė kujtohen gjėrat apo mė humb filli i besedės sonė…mė lejo njė kohė tė mjaftuar pėr tu kujtuar ku isha me bisedėn…dhe nėse nuk mė kujtohet ku isha duke biseduar, mos u nervozo tė lutem….sepse gjėja mė e rėndėsishme nė ato moment nuk ėshtė biseda qė kisha me ty, por sigurishtė ėshtė dėshira qė tė jem pranė teje, dhe qė tė kėm ty pranė tė mė dėgjosh….

Nėse ndonjėherė nuk dua tė ushqehem, mos mė shtyej tė ushqehem. Unė e di fare mirė kur kam nevojė tė ushqehem e kur JO.

Kur kėmbėt e mia tė lodhura nuk mė lejojnė mė tė ec… ma shtrij dorėn,…., nė tė njejtėn mėnyrė siqė ta kam shtrirė unė ty kur i bėje hapat e parė.

Dhe kur ndonjė ditė tė tė them se nuk dua tė jetoj mė…, se dua tė vdes, …mos u hidhėro, …, edhe ti njė ditė do ta kuptosh pėrse….!!! Provo ta kuptosh se mosha ime nuk ėshtė jetuar por mbijetuar!

Njė ditė do tė zbulosh se, pavarsishtė nga gabimet e mia, pėrherė kam DĖSHIRUAR mė tė mirėn pėr TY, dhe se kam provuar tė hapė rrugė pėr ty…!

Nuk duhėt tė ndjehesh i mėrzitur, i zemėruar dhe i pafuqishėm kur mė ke pranė. Duhėt tė jeshė afėr meje, provo tė mė kuptosh dhe tė mė ndihmosh ashtu siqė kam bėrė unė kur ti fillove tė jetosh.

Mė ndihmo tė ec…mė ndihmo me dashuri dhe durim ta pėrfundojė rrugėn time. Kėte do ta paguaj me njė buzėqeshje dhe me dashuri tė pafund qė pėrherė kam pasur pėr ty, …BIRI IM!

Tė dua TY BIRI IM… Babai YT!

Perkthyer nga Gjuha Angleze nga Ali Asllani
izabela
izabela
Fillestar
Fillestar

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 43
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 21/08/2010
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Biri im i Dashur Empty Re: Biri im i Dashur

Mesazh nga Sexy_Girl Sun Aug 22, 2010 12:09 pm

shume e bukur si tem dhe dmethenese
Sexy_Girl
Sexy_Girl
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 11/12/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2857
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Biri im i Dashur Empty Re: Biri im i Dashur

Mesazh nga Vizitor Wed Jan 23, 2013 4:38 pm


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Biri im i Dashur Empty Re: Biri im i Dashur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi