♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

+29
Naqja Shkodrane
Marino
TIRONCI
Goc Tirone
Zebra
*..Warr!orDeath..*
albi4
Dj Konti.
xhoni_bravo
dr.Dugi
Lori
tironci omel
Mona
Ylli
Gjumashja
durresi86
melina
capkenja
Eda
bigbeng
taku
Tzio
Loqki
Edi7
V.I.P
Hera
Naki
Morena
MONDI
33 posters

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga MONDI Fri Mar 26, 2010 10:30 am

E para pune njeher asnjeri ste ka imponuar te rrishe ketu apo te ikesh sepse eshte gjitha ne deshiren tende dhe persa kohe je anetare ketu ndjehemi te kenaqur po ama reklamat ne privat ti e di me mire se une qe jane te ndaluara ne menyre kategorike
Diskutimi mbyllet
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga V.I.P Fri Mar 26, 2010 10:41 am

O shqiptar a di me lexu ti apo bon gjoja sikur nuk di ? e une po te them bukur paster e pa gabime. me erdhi x person ne pm, nuk du me permen emra, per vetfaktin se kam pas, kam, dhe do kem respekt per te. Me thote sic mund te thone dhe ty! a di ndonje add forumi qe te shkoj ndonjeher kur te merizitem ktu(po shprehem keshtu). a do i trgoje nese do dije apo nuk do i tregoje? kete me thuaj mua ti. me thuaj serisht a te duket reklam ty kjo, apo nje xhest shoqeror,po them keshtu?
V.I.P
V.I.P
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2197
Vendndodhja Vendndodhja : Shqiperi
Hobi Hobi : Traktorist
Humor Humor : prrrrrrrrrrrrrrr
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 2

http://WwW.ShoqeriaJone.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga MONDI Fri Mar 26, 2010 11:17 am

o popull edhe une po ta theme fare sme intereson cfare e ke dhe cfare respekti ke????/
Une di qe ti ke dhene link ne privat dhe kete gje mund ta beje ne msn,fb e diku tjeter prandaj mos bej shume komente se kam 2 dite qe te theme qe sduhet te kishe dhene link ne privat
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga V.I.P Sat Mar 27, 2010 7:07 am

Editur nga Morena !Kujdes fjalorin Kavaljer !
V.I.P
V.I.P
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2197
Vendndodhja Vendndodhja : Shqiperi
Hobi Hobi : Traktorist
Humor Humor : prrrrrrrrrrrrrrr
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 2

http://WwW.ShoqeriaJone.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga bigbeng Sat Mar 27, 2010 7:38 am

Nuk e di pse fshihen postime,pa asnje argument e nje arsye.
O Mondi a se kupton se jeni bere si polic komune,me keto censura bajate.
Ne se keni hapur nje teme per ankesa rreth forumi,atehere priti te gjitha verejtjet me gjakftohtesi dhe reago,dhe jo ti fshish ankesat tona or cun.
Plus fjalori i rende qe perdorni ndaj nesh eshte i pafalshm...


bigbeng
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 26/08/1974
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4842
Vendndodhja Vendndodhja : verdalle me sherbime
Hobi Hobi : E bukur eshte ajo qe me pelqen mua
Humor Humor : 6 dite buza gaz.......diten e 7 gruaja ma plas.ha ha ha
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 30/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 128

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Vizitor Sat Mar 27, 2010 1:19 pm

Mond tani lexova postimet qe paske bere me Kavalierin,nuk duhet te hakmerreni mbi te,Kavalieri nuk ka asnje faj OK.Ju lutem kthejani graden qe ka pasur sepse ska arsye pse ta ndeshkoni aq me teper duke perdorur shkak emrin tim OK.Uroj qe te kuptohet kerkesa ime!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Eda Sat Mar 27, 2010 1:23 pm

po me falni per injorancen se nje gje s'kuptova une! si e mori vesh Mondi qe kavalieri i ka cuar x-it person pm ku i ka dhene kete linkun e famshem????

mos lexohen gje pm-te private??????
Eda
Eda
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1922
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6429
Vendndodhja Vendndodhja : itali
Humor Humor : hmmm
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 121

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Morena Sat Mar 27, 2010 1:23 pm

Estelen te lutem mos i acaro gjerat ta kam theksuar edhe dje !

Dua nqs e shikon te arsyshme ti kthehet grada qe flet pa pik edukate ndaj stafit une ja kthej tani !
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Morena Sat Mar 27, 2010 1:28 pm

Eda shkruajti:po me falni per injorancen se nje gje s'kuptova une! si e mori vesh Mondi qe kavalieri i ka cuar x-it person pm ku i ka dhene kete linkun e famshem????

mos lexohen gje pm-te private??????
Eda nuk e di si mori veshe ai ,por jane shume te gateshem per te then qe kjo antare erdhi nga ky antare tek ne vete stafi i nxjer keto te dhenat ,si kan bere edhe dikur ...Sa per mp kjo gje nuk mund te ndodh,ne asnje menyr mund te pyesesh ku te duash ne cfare do lloj faqe ti drejtohesh stafit !Nuk mund te lexoj asnjeri mp !
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Vizitor Sat Mar 27, 2010 1:28 pm

graden ja keni hequr per shkakun tim jo per arsye te tj More,nuk dua te jem un shkaku qe Kavalieri u ndeshku,per arsyen qe ja heq dua qe ti kthehet.kuptoje more situaten time,pa lidhje fare te arrihet te ndeshkohet nje anetar per "arsyen" time.te tjerat ti kam thene me pm un skam lidhje me asgje personale tuajen apo dikujt tj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Morena Sat Mar 27, 2010 1:33 pm

Dua shkruajti:graden ja keni hequr per shkakun tim jo per arsye te tj More,nuk dua te jem un shkaku qe Kavalieri u ndeshku,per arsyen qe ja heq dua qe ti kthehet.kuptoje more situaten time,pa lidhje fare te arrihet te ndeshkohet nje anetar per "arsyen" time.te tjerat ti kam thene me pm un skam lidhje me asgje personale tuajen apo dikujt tj.
Dua ti je staf ,mund te japesh grad apo te jesh gjakftot me kete pergjigje qe ai ka dhen me lart ,e shikon te arsyshme ?Nuk ke fare pse te ndihesh keq besoj sepse kur rregjistrohen ne forum ,rregulloria thot i pranon keto kushte duke theksuar edhe per rreklamat ...
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Eda Sat Mar 27, 2010 1:56 pm

Morena shkruajti:
Eda shkruajti:po me falni per injorancen se nje gje s'kuptova une! si e mori vesh Mondi qe kavalieri i ka cuar x-it person pm ku i ka dhene kete linkun e famshem????

mos lexohen gje pm-te private??????
Eda nuk e di si mori veshe ai ,por jane shume te gateshem per te then qe kjo antare erdhi nga ky antare tek ne vete stafi i nxjer keto te dhenat ,si kan bere edhe dikur ...Sa per mp kjo gje nuk mund te ndodh,ne asnje menyr mund te pyesesh ku te duash ne cfare do lloj faqe ti drejtohesh stafit !Nuk mund te lexoj asnjeri mp !

dakord! thjesht pyeta se spo e shpjegoja se si u mor vesh kjo gje! nje pyetje pa zarar eshte!
Eda
Eda
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1922
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6429
Vendndodhja Vendndodhja : itali
Humor Humor : hmmm
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 121

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga V.I.P Sat Mar 27, 2010 4:33 pm

Morena shkruajti:
Dua shkruajti:graden ja keni hequr per shkakun tim jo per arsye te tj More,nuk dua te jem un shkaku qe Kavalieri u ndeshku,per arsyen qe ja heq dua qe ti kthehet.kuptoje more situaten time,pa lidhje fare te arrihet te ndeshkohet nje anetar per "arsyen" time.te tjerat ti kam thene me pm un skam lidhje me asgje personale tuajen apo dikujt tj.
Dua ti je staf ,mund te japesh grad apo te jesh gjakftot me kete pergjigje qe ai ka dhen me lart ,e shikon te arsyshme ?Nuk ke fare pse te ndihesh keq besoj sepse kur rregjistrohen ne forum ,rregulloria thot i pranon keto kushte duke theksuar edhe per rreklamat ...

Ehe drejt ke morena qe kam perdor pak fjalor jo te pershtatshem...Di te them edhe kte tjetren se nuk i kam ra kujt ne qaf ne kte forum deri tani...Nuk me shqetson fakti qe jam apo nuk jam me grade. sesa me shqetson fakti qe autoreiteti juaj mos te preket, kurse per ne te tjeret ska gjo se majm ne ncncncncncn nuk shkon kshu drejtesia.
V.I.P
V.I.P
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2197
Vendndodhja Vendndodhja : Shqiperi
Hobi Hobi : Traktorist
Humor Humor : prrrrrrrrrrrrrrr
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 2

http://WwW.ShoqeriaJone.Com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Morena Sat Mar 27, 2010 5:04 pm

Te jam pergjigjur ne mp Kavaljer ,mendoj se nuk kemi pse ti kushtoj kaq shume rendesi !
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Naki Sat Mar 27, 2010 5:51 pm

Dua te spjegoj lidhur me mp.
MP nuk mund te lexohen ose shifen nga stafi as nga fondatori e vetmja menyre eshte nese thehet paswordi. Nese thehet paswordi atehere anetari nuk mund te futet sepse ai duhet ndryshuar. Ka shume diskutime edhe ne forume tjera por nje gje siguroj edhe pse nuk jam staf i kesaj faqe keto akuza jane vetem me ndonje preteks apo qellim tjeter nese thuhet se stafi mi lexon mp. Une e them me plote sinqeritet dhe garanci 100% jane genjeshtra dhe nje gje e tille nuk eshte e mundur perveq nese nderrohet fjalekalimin nga admin.
Ju pershendes
Naki
Naki
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/06/1973
Numri i postimeve Numri i postimeve : 292
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtinė
Hobi Hobi : Basketbollist
Humor Humor : Barcoletat
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 06/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 120

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Hera Fri Apr 02, 2010 1:02 am

Shikoni te dashur miq..kam nje ankese madje shume te rendesishme ...
Sot deshirova ti shfletoja te gjitha postimet e mia..jo te gjitha por ato te cilet i mbaja ne mend shume mire ...dhe pashe qe shumica ose nuk ekzistonin (dmth ishin fshire ) ose ishin ndryshuar jashte mase ...
Kjo qe pashe nuk me pelqeu sigurisht kam kerkuar edhe me gjere ne tema tjera per te qene me e sigurt se me jane fshire ..dhe keshtu qe fatkeqesisht me doli e vertet.
Do t'ju them qe kjo gje me ka ndodhur edhe me heret (dmth me jane fshire postimet ) por nuk jame ankuar per faktin se mendova qe sdo te ndodhte me ..
Por ja qe s'qenka ashtu.Dikush nuk dua te akuzoj aske sepse nuk e kam pare ... por eshte duke me fshire postimet ...
Edi qe nese nuk veproj ne baze te rregullores athere eshte e drejte qe postimet te fshihen ..por eshte e pamundur sidomos unee te thyej rregulloren dhe te them fjale psh banale qe do te ju jepnin te drejte juve te fshihnit postimet.
Zakonisht ne temat ku kam dhene mendime te ndryshme e kam hetuar kete padrejtesi .
Ju them se nese nuk me jepni ndonje arsye se pse po ndodh kjo dhe akoma nese vazhdon kjo sjellje e juaja ndaj meje ...me duhet automatikisht te le forumin dhe te mos e shfletoj me...
Hera .!
Hera
Hera
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1956
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7239
Vendndodhja Vendndodhja : Pristina,Republic of Kosovo
Hobi Hobi : Piktura,shetitjet
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Morena Fri Apr 02, 2010 9:18 am

Pershemdetje Hera mund te me percaktosh te kush teme ,te jan fshire postimet ?Te di, pastaj te veproj ne lidhje me kete ankes!
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga capkenja Fri Apr 02, 2010 9:48 am

Me vjen shum cudi me kto ankesat qe u fshihen postimet,sepse une po bej 4 muaj ketu dhe nuk me eshte fshire asnje postim,dhe qe te gjithe e dine qe une mund te dal dhe nga tema dhe mund te perdor ndonje fjale jo te pershtatshme dhe perseri nuk ka vepruar kush ndaj postimeve te mia.Aq me teper te fshihen postimet e Hera qe eshte e rregullt!Mos ndoshta dicka luhet ketu?
capkenja
capkenja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 14/06/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15046
Vendndodhja Vendndodhja : Ne boten e cudirave
Hobi Hobi : Studente...
Humor Humor : Sa per vete
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Morena Fri Apr 02, 2010 9:50 am

Capo do ta zgjidhim kete gje ,pa merak fare !
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga melina Fri Apr 02, 2010 11:13 am

me falni se ndoshta nuk me takon te flas por nga eksperienca ime qe kam neper forum asnjeri nga stafi nuk ka interes te fshi postimet e ndonje anetari perjashto rastet raste kur postimet jane me pikpamje raciste ose ofenduse me pak fjale jashte etekies se forumit.Ndaje me vjen shume cudi me kete qe thote hera Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Icon_rolleyes
melina
melina
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 59
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/03/2010
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga capkenja Fri Apr 02, 2010 12:15 pm

Kjo me cudit dhe mua Melina,sepse nuk ka interes STAFI ne kete pike...
capkenja
capkenja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 14/06/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15046
Vendndodhja Vendndodhja : Ne boten e cudirave
Hobi Hobi : Studente...
Humor Humor : Sa per vete
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Hera Fri Apr 02, 2010 3:59 pm

Morena shkruajti:Pershemdetje Hera mund te me percaktosh te kush teme ,te jan fshire postimet ?Te di, pastaj te veproj ne lidhje me kete ankes!


Morena , pershendetje ...Nuk eshte fjala vetem per nje teme por tek shumica e temave...
Tek rubrika ''Diskutime te lira '' ,pastaj edhe tek ''Pershendetje...'' ku une postoj rregullisht por shume pak me figurojne.Nuk eshte fjala qe deshiroj te bej me shume postime ose te rris numrin e tyre ,absolutosht nuk kam nevoje ..sepse si bej per te tjeret per ti pare por vetem per veten ... thjesht dua ta di pse po ndodh ..ashtu siq ju duket juve,njesoj edhe mua me duket e cuditshme ...
Gjithsesi Morena nese nuk e ke bere TI ...sugjeroj qe kush i ka fshire qofte nje postim te vetem ...le te tregoje personalisht ..Deri athere une nuk deshiroj te bej asnje postim.Do te hy vetem qe te shfletoj ..!


Edituar pėr herė tė fundit nga Hera nė Fri Apr 02, 2010 4:29 pm, edituar 1 herė gjithsej
Hera
Hera
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1956
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7239
Vendndodhja Vendndodhja : Pristina,Republic of Kosovo
Hobi Hobi : Piktura,shetitjet
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Hera Fri Apr 02, 2010 4:04 pm

melina shkruajti:me falni se ndoshta nuk me takon te flas por nga eksperienca ime qe kam neper forum asnjeri nga stafi nuk ka interes te fshi postimet e ndonje anetari perjashto rastet raste kur postimet jane me pikpamje raciste ose ofenduse me pak fjale jashte etekies se forumit.Ndaje me vjen shume cudi me kete qe thote hera Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Icon_rolleyes

Ku e di moj ti qe nuk kane kurrfare interesi ...
Ata jane staf dhe mund te bejne c'te duan .!! (-) :roll:
Hera
Hera
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1956
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7239
Vendndodhja Vendndodhja : Pristina,Republic of Kosovo
Hobi Hobi : Piktura,shetitjet
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/01/2010
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga MONDI Fri Apr 02, 2010 7:24 pm

HERA TA GARANTOJ UNE ME 10000% QE POSTMET NUK TE JANE FSHIRE FARE FARE MADJE DHE ASNJE POSTIM TANI MBASE NUK MEND MIRE OSE NUK E DI SE CFARE
SEPSE CDO POSTIM QE FSHIHET KALON NE PANEL DHE ATY UNE SHIKOJ GJITHCKA KETE KAM BERE DHE SOT POR NUK ME REZULTON ASNJE POSTIM U YTI I FSHIR
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Morena Fri Apr 02, 2010 7:31 pm

Hera shkruajti:
Morena shkruajti:Pershemdetje Hera mund te me percaktosh te kush teme ,te jan fshire postimet ?Te di, pastaj te veproj ne lidhje me kete ankes!


Morena , pershendetje ...Nuk eshte fjala vetem per nje teme por tek shumica e temave...
Tek rubrika ''Diskutime te lira '' ,pastaj edhe tek ''Pershendetje...'' ku une postoj rregullisht por shume pak me figurojne.Nuk eshte fjala qe deshiroj te bej me shume postime ose te rris numrin e tyre ,absolutosht nuk kam nevoje ..sepse si bej per te tjeret per ti pare por vetem per veten ... thjesht dua ta di pse po ndodh ..ashtu siq ju duket juve,njesoj edhe mua me duket e cuditshme ...
Gjithsesi Morena nese nuk e ke bere TI ...sugjeroj qe kush i ka fshire qofte nje postim te vetem ...le te tregoje personalisht ..Deri athere une nuk deshiroj te bej asnje postim.Do te hy vetem qe te shfletoj ..!
Hera une e kontrollova panelin qe ne mengjes, askush nuk te ka fshir asnje postim ! Vertet po me cudit me kete ankes ....Stafin nuk mund te bej dicka te tille,vetem nqs postimet jan "banale "por as kete rast se bejm sepse futemi ketu per argetim ,edhe jo te tregojm qe ne jemi s'ka tjeter njeri ....Sigurisht qe nuk duam ta prishim shoqerin me antaret ,qe te fshim postimet !Shiko mos ke' gabuar 'e nderuar !
Me respek Morena !
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit - Faqe 3 Empty Re: Ankesa ne lidhje me ecurine e forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi