♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studentja 18 vjeēare ofron nė internet virgjėrinė pėr 8 milionė lekė

Shko poshtė

Studentja 18 vjeēare ofron nė internet virgjėrinė pėr 8 milionė lekė Empty Studentja 18 vjeēare ofron nė internet virgjėrinė pėr 8 milionė lekė

Mesazh nga Vizitor Fri May 29, 2009 1:42 pm

18-vjeēarja rumune, Alina Percea, ka ofruar njė fundjavė me seks tė pambrojtur, nė kėmbim tė sė cilės kėrkon shumėn prej 50. 000 paund, me tė cilat mendon tė financojė studimet. Ajo e ka postuar njoftimin e saj nė internet dhe shkruan:
"Dua tė takoj njė burrė xhentil, tė respektueshėm dhe bujar. Unė kam njė certifikatė gjinekologjike, qė provon se jam e virgjėr".
Ajo, madje, mendon se burri qė do t'i blejė virgjėrinė, mund tė jetė edhe burri i saj i ardhshėm. Nė profilin e saj, ka shtuar: "Dua qė hera e parė qė tė kryej marrėdhėnie, tė jetė diēka e veēantė, ndaj them qė ofrohem pėr njė fundjavė, nuk dua qė hera e parė tė jetė e bėrė "shpejt e shpejt. Dua tė jetė diēka qė ta kujtoj gjithmonė. Kushedi se ēfarė mund tė vijė mė pas?! Nuk po pėrjashtoj dhe faktin se mund tė bie nė dashuri".
Mė pas ka shtuar: "Burri qė tregohet mė bujar, mund tė rrijė me mua pėr tė gjithė fundjavėn, por ai duhet tė paguajė pėr gjithēka, dhe pėr udhėtimin, dhe pėr ndenjen nė hotel".
Por, mesazhierėt e shumtė qė janė turrur pėr ti kthyer pėrgjigje, kanė hasur njė kundėrpėrgjigje tė fortė. "Virgjėria e saj ėshtė vetėm pėrrallė"! Ėshtė njė mėsues nė vendin e saj tė lindjes, nė Karakal, (Rumania Jugore), i cili ka lajmėruar qė "ajo nuk ėshtė e virgjėr, por i intereson vetėm tė bėhet e famshme".
Historia ka pėrfunduar pas kėsaj nė faqet e tabloidėve. Sipas londinezes The Sun, Alexandru Dumitrescu, mėsuesi i Alinės nė shkollėn e mesme, ka thėnė: "Ajo do vetėm tė bėhet e famshme, virgjėria e saj ėshtė njė pėrrallė"!
Alina thotė se kėto lekė do t'i pėrdorė pėr tė financuar studimet, por z.Dumitrescu shton: "Nuk mendoj se ajo ėshtė e virgjėr, madje ajo nuk ėshtė e virgjėr qė prej shumė kohėsh".
Alina vijon apelin e saj, ende nė fuqi. Nė faqen e saj nė Facebook lexojmė: "Unė nuk shikoj ndonjė gjė tė gabuar nė atė ēka po bėj. Disa njerėz mund tė mė kritikojnė, por ėshtė vendimi im, i marrė nė liri tė plotė. Kam menduar shumė rreth kėsaj dhe jam e vetėdijshme pėr atė qė po bėj".

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi