♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"E verteta vret por ama eshe ajo qe duhet " ....... !!!

Shko poshtė

   "E verteta vret por ama eshe ajo qe duhet " ....... !!!  	 Empty "E verteta vret por ama eshe ajo qe duhet " ....... !!!

Mesazh nga Naqja Shkodrane1 Fri Oct 30, 2015 3:31 pm

Ne qofte se une nuk zgjohem per dy ,,, tre ,,, kater ,,, minuta dijeni se kam vdekur. Une gjalle jam por nuk po arrij t'i hap dot syte , nuk po arrij t'i hap dot syte nga genjeshtrat qe mi kane mbyllur ato . Jetojme ne nje bote ku asgje nuk eshte ashtu sic duhet . Ne nje bote ku te gjithe preferojme se pari te degjojme nje genjeshter pasi ajo na ngushellon shpirtin sesa nje te vertet e cila per momentin mund te ma merzis , ama pritja eshte ajo cka te vret deri sa te mesosh te verteten . Preferojme te gjithe te qeshim me zemer te thyer vetem per te mos i bere qefi te tjerve pavaresisht se jemi me zemer te thyer . Preferojme te qeshim per inatin e te tjereve per te mos treguar qe e verteta na vret por ama na vret te gjitheve dhe skemi pse te bejme gjerat vetem per shaka te te tjereve te genjejme veten sikur jemi mire per shkak se e "VERTETA NA VRET " . Ne fund te fundit duhet te lendohemi qe te rritemi , duhet te humbasim qe te fitojme duhet te zhgenjehemi per te mesuar dhe te gjitha keto behen vetem ne qofte se ne dime te verteten . E verteta te hap syte edhe ne momentet me te erreta , eshte si nje drite ne mes te humbneres , eshte si nje dore qe te ndihmon te ngrihesh pas cdo rrezimi dhe zhgenimi qe peson prej te gjitheve . " E VERTETA DO TE MBETET GJITHMONE AJO CKA NE KERKOJME NGA KJO JETE PAVARESISHT SE AJO NE FILLIM TE GJITHEVE NA VRET "
Naqja Shkodrane1
Naqja Shkodrane1
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1308
Vendndodhja Vendndodhja : Angli
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/10/2015
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi