♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHKODRA ????

+5
Ylli
1shkodrane
Naqja Shkodrane
Dolche Raggazza
Love
9 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Shkodra

Mesazh nga Love Thu Sep 30, 2010 12:10 pm

Photobucket
Historikisht Shkodra ka qenė njė ndėr qytetet kryesore shqiptare. Zhvillimin mė tė madh e mori nė shekullin XIX. Mė 1870 ajo kishte rreth 50 000 banorė. Historikisht Shkodra ka qenė njė ndėr qytetet kryesore shqiptare. Historikisht Shkodra ka qenė njė ndėr qytetet kryesore shqiptare. Zhvillimin mė tė madh e mori nė shekullin XIX. Mė 1870 ajo kishte rreth 50 000 banorė. Historikisht Shkodra ka qenė njė ndėr qytetet kryesore shqiptare. Zhvillimin mė tė madh e mori nė shekullin XIX. Mė 1870 ajo kishte rreth 50 000 banorė. U bė nyjė e rėndėsishme tregtare pėr gjithė Ballkanin, me 3500 dyqane, nė zonėn ku sot njihet si 'pazari i vjetėr'.
Qė mė 1718, Shkodra ka patur agjensi konsullore nė shumė vende tė huaja. Si port konsiderohej Oboti, por sidomos Ulqini dhe mė vonė Shėngjini. Gjatė viteve tė Lidhjes sė Prizrenit (1878), Shkodra u bė vatėr e rėndėsishme e lėvizjes kombėtare. Nė kėtė kohė, dega e Lidhjes nė Shkodėr kishte gardėn e saj, e cila ishta nga mė veprueset dhe ndihmoi nė mbrojtjen e Plavės, Gucisė, Hotit e Grudės, si dhe nė luftėn e Ulqinit.
Shkodra ka qenė gjithashtu njė vatėr kulturore mjaft e rėndėsishme. Pėrmendim kėtu bibliotekėn e Bushatllinjve dhe fototekėn Marubi, e cila njihet si ndėr mė tė vjetrat e Ballkanit dhe me vlera tė pazėvendėsueshme. Gjatė luftės ballkanike dhe luftės sė parė botėrore, Shkodra u bė pré e synimeve grabitqare tė Malit tė Zi dhe Serbisė. Popullsia shkodrane e mbrojti qytetin pėr shtatė muaj me radhė kundėr ushtrive rrethuese, por mė 23.04.1913, ushtritė serbo-malazeze hynė nė qytet pėrmes tradhėtisė sė Esat Pashė Toptanit.
Serbo-malazezėt u detyruan tė dilnin pas disa muajsh dhe Shkodra kaloi mė vonė nėn protektorat ndėrkombėtar. Qyteti i kaloi qeverisė sė Tiranės mė 1920.
Shkodra mund tė pėrmendet edhe si qendėr e katolicizmit shqiptar. Ishte qyteti i fundit shqiptar qė ra nėn sundimin osman mė 1479, dhe qyteti qė kundėrshtoi mė sė shumti ardhjen e komunizmit mė 1944. Qytetarėt shkodranė ishin tė parėt qė rrėnuan simbolet e diktaturės mė 1989. Aty filloi edhe shkėndija e parė e protestave gjithėpopullore kundėr komunizmit nė fundin e vitit 1990.
Love
Love
Super-Moderator
Super-Moderator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6788
Vendndodhja Vendndodhja : durress ke cesmja ferres
Hobi Hobi : te gjitha gjojna e bukrua
Humor Humor : te qafte jotem majmun
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 30

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Dolche Raggazza Sat Mar 03, 2012 7:22 am

Dolche Raggazza
Dolche Raggazza
Anetare i/e Perjashtuar
Anetare i/e Perjashtuar

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1207
Vendndodhja Vendndodhja : Qyteti i gangsetereve(Burreli)
Hobi Hobi : Te shoh lot,gjak ne syte e rivales.
Humor Humor : sa te vdesin
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/02/2012
Falenderimet Falenderimet : 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty SHKODRA ????

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:00 pm

ShKoDra E ShkoDraNeVe
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:02 pm


Opaaaaaaaaaaaaaaa
Me Kenaqe Zemrenn Me Kta Kggg
Shkodraaaaa
Shkodraaaaaaa
Shkodraaaaaaaaaaaaaaa
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:03 pm

Kang tmrekullushme! Nqs doni me kercy e me trup e zemer, lejini lady gaga-t dhe degjoni perla te tilla te mahnitshme! ZEMRA RREH ME TY SHKODER <3
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:05 pm

Popullore shkodrane
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga 1shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:06 pm

opaaaaaaaaaaaaaa
1shkodrane
1shkodrane
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1794
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/09/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:07 pm

Me e bukura Shkodrane
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:07 pm

1shkodrane shkruajti:opaaaaaaaaaaaaaa
Opaaaaaaaaaa "1shkodrane"
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:09 pmArtur Matia - Mos ban lojna me Shkodran - Popullore Shkodrane


Artur Matia - Mos ban lojna me Shkodran - Popullore Shkodrane


Artur Matia - Mos ban lojna me Shkodran - Popullore Shkodrane
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Naqja Shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:12 pm

Per Ty Shkoder loce - Shkoder te dua .
Per Ty Shkoder loce - Shkoder te dua .
Per Ty Shkoder loce - Shkoder te dua .
Per Ty Shkoder loce - Shkoder te dua .
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga 1shkodrane Wed Sep 19, 2012 2:27 pm

naqe e paske myt krejt (KISSS)
1shkodrane
1shkodrane
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1794
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/09/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Ylli Wed Sep 19, 2012 4:19 pm

Naqja Shkodrane shkruajti:Kang tmrekullushme! Nqs doni me kercy e me trup e zemer, lejini lady gaga-t dhe degjoni perla te tilla te mahnitshme! ZEMRA RREH ME TY SHKODER <3

Ketu nuk mund e te mos pajtohem me ty Naqe...me lady gaga't e te ngjashme kinse po behemi modern kur ne fakt po behemi rober te shund muzikes ne vend se te degjojme perlat tona muzikore.
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga CLICHE' Wed Sep 19, 2012 4:56 pm

Naqja Shkodrane shkruajti:

Artur Matia - Mos ban lojna me Shkodran - Popullore Shkodrane


Artur Matia - Mos ban lojna me Shkodran - Popullore Shkodrane


Artur Matia - Mos ban lojna me Shkodran - Popullore Shkodrane

Sa fiksim m'asht ba i kja kang maj Naqe! T'lumt dora qe e ke vu! SHKODRA ???? 335398
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga 1shkodrane Mon Sep 24, 2012 12:04 pmgezuar gezuar gezuar gezuar

1shkodrane
1shkodrane
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1794
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/09/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga CLICHE' Thu Nov 29, 2012 3:32 am

M’ asht ēue peshė malli
me kthye dhe ‘i herė
nė Shkodrėn time.
Karajfilave dhe luleborave
po du sot me u kėndu …
e kanga
deri n'majė Taraboshit
me u dėgju.
Tė heq mallin
pėr Drinin,pėr Bunen e Rozafėn
qė tash sa vjet lanė i kam ....
Natės kur ika
si t'isha krahkėputun,
eterit fluturova
trishtueshėm.
Larg vendlindjes tretun,
si hija mbas diellit n'perėndim,
e shpirtin lashė atje..
Ndėr netėt e ftohta
prej mallit,
andėrrat m'ngrijnė nė sy.
Zgjimet,
kur zbardh mėngjesi
kėtu tė bardha s’janė
si nė Shkodrėn time.
Kėtu edhe shkelqimi i lotit
ngjyren e mallit ka,
i mallit qė mė pėrvėlon
pėr ty,
SHKODRA ime!

SHKODRA ???? 110b1jp
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga CLICHE' Thu Nov 29, 2012 3:40 am

Naqja Shkodrane shkruajti:Popullore shkodrane
Kjo asht potpuria ma e bukur, me t'ba me kcy me zor :)
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Ylli Fri Dec 07, 2012 4:12 pm

Pse e dua Shkodren
As vet nuk e di,
Cka ka ne te kaq te shenjte
Qe i jep kaq bukuri?
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga CLICHE' Fri Dec 07, 2012 5:16 pm

E Thash Dje,
E Them Edhe Sot
Si Ne Shkodranet
S'gjen N'ket Bot.
Femra Fisnike,
E Djem Bujar,
I Themi Gjith Botes,
krenar qe jemi SHKODRAN!!

SHKODRA ???? Oh456d
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga CLICHE' Sat Dec 08, 2012 12:20 am

Me mungon SHKODER!!

SHKODRA ???? 1z1vd03
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga 1shkodrane Sat Dec 08, 2012 12:26 pm


"SHKODRA IME"


Tash po shkruj per nji qytet.

Gjithkush don vendin e vet

du me shkru per Shkodren Nanė

u ba kohė qė e kam lanė

Shkodra jonė ajka Shqipnģsė

Nana e kang’s dh’e poezisė

n’daē per sport n’daē per humor

si Shkodrant me gjetė asht zorPo filloj pershkruj qytetin

e mandej pak shoktė dhe vedin

Shkodra jonė qytet i lashtė

qysh n’kohė t’shpiave me kashtė

n’hymje t’Shkodres ashikqare

asht kalaja mijėvejēare

si Shiqiponja me dy krena

shndritė kalaja me bedčna

Traboshit ia shef hunden

n’mes ką Drinin edhe Bunen

pa permendė liqč e detė

si ky vend asht zor m’e gjetė.Per Shkodranė tesh po flas pak

njerz qeflģ e per merak

jena popull fukarą

po ma qefė ban ai qe s’ką

per jetė natet e jetė zhegut

jena Nana e hordhekut

na bajmė qefė der t’na vijnė deka

s’njohim pąbe as diskoteka

me pak mčze e raki rrushit

dy tri kangė t’Shyqri Alushit

per humor na kan lakmģ

jena prep ma t’mirt n’Shqipnģ.Nji Shkodran me bą humor

dhe mos daē do t’qeshesh me zor

dhe per sport ma e mira e t’anve

asht Vllaznija e Shkodranve

si n’futboll, boks edhe not

kundershtartė lodhen kot,

as per plazh nuk ia lajmė kuj

jena t’rritun me beth n’ujė

vajza t’bukura ku s’shkon mą

t’kenaqet syni veē me i pą

tana t’bukra por si mģsse

por nder kto, kujt si lajm hģse

jashtė Shkodres nuk i qesim

na veq blejm e kurr nuk shesim.

Nuk po flas shumė per tregtarė

se prapa Shkodra xen vend t’parė

tanė bertasin me za t’naltė

"Hajde krap i rritun n’baltė!!!!!!"

mall hallallit e pa hile,

por kujdes se ta fut n’kile

me pak fjalė fort mos me u zgjat

t’bajnė me zor me bą shamat

por prap na jena njerz t’urtė

kurr n’jetė tonė s’perdorim durtė,

por kadalė, avash avash

lajmė hesapet me kallash

dalė kadalė tesh me i dhanė fund

pa permend ketu ndoi’katund

tjeter gja s’di ēa me u thanė

kjo asht Shkodra me shkodranė!
1shkodrane
1shkodrane
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1794
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/09/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga scutari Tue Dec 11, 2012 10:42 pm

Thjesht naqe kta???? per shkodren qa jan ?
se paske met opa opa ja per gja!
me rrespektu temen :SHKODRA,qytet e shqipnis me nji tradit e kultur euroballkanike ku prej viteve 1990 ky qytet vetem ka met vend numro......pretendon prej disa njerzve t saj gjoja se ken apa ske te kena ket por mjerisht shkoders,po i tretet amelcina e ajka e saj(rrjedhja e trunit drejt tirans e mergim).Shkodra sot ka nevoj ma shum per njerz s e asht qyteti ma i braktisun n qytetari ne rrrang republike.Shkodra cdo dit e ma shum po i largohet reales e po arrin te preket prej dors te keqe e cila ka arrit n kyt qytet me shkatrru thujse gadi tan arkitekturen karakteristike t sajen e zevendsu me pallate me ngjyra roze e kuq si me ken qytet pushtash(kopju prej tiranes socialiste me piktorin famkeq edi rama)prandaj nuk a vetem muzika qi perfaqson shkodren e dashtun bahskqytetare meq epaske hap tem me ??? tan kata pytje

scutari
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 376
Vendndodhja Vendndodhja : BELGIUM
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 27/11/2012
Falenderimet Falenderimet : -2

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga CLICHE' Wed Dec 12, 2012 3:10 am

Shkodra gjatė qindvjeēarėve ka kenė njė metropol i qytetėrimit shqiptar e madje ballkanik edhe pse per gjithe nomiklaturen e asaj kohe ishte primare hupja e identitetit te Madheshtise se Shkodres.Tuj pas prasysh se eshte qyteti i pare ne Shqiperi qe ka pasur perfaqsi diplomatike me shtete te ndryshme.Pra me pak fjale Shkodra dha e para shembullin e nje strukture te mire organizuar shteterore.Besoj se eshte me se e qarte.Tuj mos perjashtu edhe shume fakte te tjera.Si gjithmone nje zonje e madhe SHKODER,jam krenare qe jam nje bije e jotja!!

☆☆☆☆ SHKODRA ☆☆☆☆Nostalgji per vendlindjen e prinderve te mi dhe timen. E dua Shkodren,dialektin,dhe njerzit ,jam gjaku i saj!

SHKODRA ???? Bzzhz


Edituar pėr herė tė fundit nga CLICHE' nė Fri Jan 11, 2013 3:39 am, edituar 1 herė gjithsej
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga CLICHE' Thu Jan 10, 2013 6:10 pm

A nuk asht si PERLE, SHKODRA jeme, zemra jeme SHKODRA ???? 871976

SHKODRA ???? 2uyshg4

SHKODRA ???? Rt46j4

SHKODRA ???? 2z6tr7l
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Naqja Shkodrane Thu Jan 10, 2013 6:12 pm

Shkodra Jeme ........ Ma e Bukura Ne Bote ,,,,,, Tdu Shum Maj SHKODER
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHKODRA ???? Empty Re: SHKODRA ????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi