♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam nje vrejtje

+10
Ylli
Goc Tirone
Ezma
Love
xhoni_bravo
ersilia
Morena
MONDI
Gjumashja
zalo
14 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ospite Wed Feb 13, 2013 9:31 pm

Goc Tirone shkruajti:kjo qe po shpreh nuk eshte ankese po nje gje qe me ben pershtypje , ka shume persona qe hyne per nja ca dit behen aktiv me nja 100 mesazhe e menjehere u jepen grada te larta e ka persona qe hyne perdite e si llogarit njeri???? S'me pelqejne kto gjera e per ket e shpreha nje mendim


hahahahahahah un kam nje mendim nese marr ndonej grad dua tja dedikoj goces e ti shtohet aSAJ GRANDA E NR I SHKRIMEVE HAHAHAH

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Thu Mar 07, 2013 1:25 pm

Pyetje per MONDI-n: Pse me eshte bllokuar dergimi dhe pranimi i MP-ve dhe poashtu perse nuk kam acces ne chatbox? Se paku nje skjarim besoj e meritoj.
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Goc Tirone Thu Mar 07, 2013 1:32 pm

Ylli shkruajti:Pyetje per MONDI-n: Pse me eshte bllokuar dergimi dhe pranimi i MP-ve dhe poashtu perse nuk kam acces ne chatbox? Se paku nje skjarim besoj e meritoj.

gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga amon sa femrave ja paske lyp qe t'paskan blloku gaga gaga gaga se boj shaka
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Thu Mar 07, 2013 1:35 pm

Goc Tirone shkruajti:
Ylli shkruajti:Pyetje per MONDI-n: Pse me eshte bllokuar dergimi dhe pranimi i MP-ve dhe poashtu perse nuk kam acces ne chatbox? Se paku nje skjarim besoj e meritoj.

gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga amon sa femrave ja paske lyp qe t'paskan blloku gaga gaga gaga se boj shaka

Po te ua lypja nuk do te me bllokonin, por si duket ka nje aresye tjeter qe une do doja ta dije... qepe
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Goc Tirone Thu Mar 07, 2013 3:09 pm

Ylli shkruajti:
Goc Tirone shkruajti:
Ylli shkruajti:Pyetje per MONDI-n: Pse me eshte bllokuar dergimi dhe pranimi i MP-ve dhe poashtu perse nuk kam acces ne chatbox? Se paku nje skjarim besoj e meritoj.

gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga amon sa femrave ja paske lyp qe t'paskan blloku gaga gaga gaga se boj shaka

Po te ua lypja nuk do te me bllokonin, por si duket ka nje aresye tjeter qe une do doja ta dije... qepe

gaga gaga gaga gaga e pse po tja kishe lyp do i keshe t'hapme te gjitha dyret kshu gaga gaga gaga gaga gaga gaga
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Mon Mar 11, 2013 11:55 am

Goc Tirone shkruajti:
Ylli shkruajti:
Goc Tirone shkruajti:
Ylli shkruajti:Pyetje per MONDI-n: Pse me eshte bllokuar dergimi dhe pranimi i MP-ve dhe poashtu perse nuk kam acces ne chatbox? Se paku nje skjarim besoj e meritoj.

gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga amon sa femrave ja paske lyp qe t'paskan blloku gaga gaga gaga se boj shaka

Po te ua lypja nuk do te me bllokonin, por si duket ka nje aresye tjeter qe une do doja ta dije... qepe

gaga gaga gaga gaga e pse po tja kishe lyp do i keshe t'hapme te gjitha dyret kshu gaga gaga gaga gaga gaga gaga
Sepse do ta kisha mbeshtetjen e atyre qe do te ua kisha lyp...prandaj 22
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Zebra Mon Mar 11, 2013 12:06 pm

E para jam un qe besdisem nga mp e tua ylli...
Zebra
Zebra
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26927
Vendndodhja Vendndodhja : aty ku s'me sheh askush
Hobi Hobi : noti letersia...sexi hihihihih
Humor Humor : sa te dush..
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 128

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Mon Mar 11, 2013 12:42 pm

Zebra shkruajti:E para jam un qe besdisem nga mp e tua ylli...

Pse Zebra, sa MP te kam derguar ty?

Meqe aq shume te paskam bezdisur, perse nuk ma ke thene?
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Mon Jan 27, 2014 5:10 pm

E quditeshme si per qeshtjen e bllokimit te MP-ve te mia ka reaguar vetem Zebra (qe nuk mbaj mend kur i kam shkruajtur MP) dhe jo edhe MONDI te me jap se paku nje skjarim.
Sido qe te jete, pas disa muajsh, une serish jam ne forum...ne pritje te rikthimit te te drejtave te mia.

Me respekt Ylli
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga shkodra Mon Jan 27, 2014 5:44 pm

hahahaha yllo ti je me ramen ska prv ma..po te isha ne vendin tend i drejtohem gjykates se hages..mbase do kesh te drejte hahaahhha
shkodra
shkodra
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 592
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/10/2013
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Wed Jan 29, 2014 9:02 am

shkodra shkruajti:hahahaha yllo ti je me ramen ska prv ma..po te isha ne vendin tend i drejtohem gjykates se hages..mbase do kesh te drejte hahaahhha

shkodra, une nuk jam as me Edvinin e as me Salen, fatmiresisht....e konsideroj veten te pavarur edhe nga politikane Kosovar...ku jetoj sepse varem nga SHBA.
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Marino Wed Jan 29, 2014 12:10 pm

cik me teper aktivizim nga antaret
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga shkodra Wed Jan 29, 2014 8:34 pm

HAHAAHAH..yllo sa mir e ke kuptuar...fatmirsisht per disa e fatkeqsisht per disa..nga SHBA..MVARET I GJITH PLANETI....

TESH ME THUJ KUJT DON TI SHKRUASH NE PRIRVAT MA THUAJ KETU SE JA SHKRUAJ UN HAHAHAHAH
shkodra
shkodra
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 592
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/10/2013
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga kanitaa Thu Jan 30, 2014 1:50 pm

ta Mbillin pv bre auaahuahau ma mir do ishte gaga gaga gaga 
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Marino Thu Jan 30, 2014 1:57 pm

ku jan antaret e vjeter
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga kanitaa Thu Jan 30, 2014 2:01 pm

EDHE UN DO KISHA THEN KU JAN UJQT E VJETER
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Marino Thu Jan 30, 2014 2:02 pm

verejtja per dike ... tjeter je tjeter ben e tketer hiqesh ....
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Thu Jan 30, 2014 11:15 pm

shkodra shkruajti:HAHAAHAH..yllo sa mir e ke kuptuar...fatmirsisht per disa e fatkeqsisht per disa..nga SHBA..MVARET I GJITH PLANETI....

TESH ME THUJ KUJT DON TI SHKRUASH NE PRIRVAT MA THUAJ KETU SE JA SHKRUAJUN HAHAHAHAH
Te flm por stafi me ktheu te drejtat
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga shkodra Fri Jan 31, 2014 6:53 pm

Ylli shkruajti:
shkodra shkruajti:HAHAAHAH..yllo sa mir e ke kuptuar...fatmirsisht per disa e fatkeqsisht per disa..nga SHBA..MVARET I GJITH PLANETI....

TESH ME THUJ KUJT DON TI SHKRUASH NE PRIRVAT MA THUAJ KETU SE JA SHKRUAJUN HAHAHAHAH
Te flm por stafi me ktheu te drejtat


yllo ske cfare te presesh nga njerzit e pa afte..
shkodra
shkodra
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 592
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/10/2013
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje - Faqe 2 Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi