♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam nje vrejtje

+10
Ylli
Goc Tirone
Ezma
Love
xhoni_bravo
ersilia
Morena
MONDI
Gjumashja
zalo
14 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Kam nje vrejtje

Mesazh nga zalo Sat May 28, 2011 2:00 pm

a ka mundesi me ma rregullu statusin me del e shkrume emri gabim

del kshtu

zalo
posht me dalin disa yje
pastaj me del

I AM COOL -e shkruajtur ne anglisht
a ka munsi me ma nrru emnin se nuk jam Kola po zalo..flm
zalo
zalo
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 116
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/05/2011
Falenderimet Falenderimet : 5

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Vizitor Sat May 28, 2011 2:41 pm

gaga gaga gaga gaga

Zalo KOL hahahahahahhaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Gjumashja Sat May 28, 2011 8:33 pm

zalo shkruajti:a ka mundesi me ma rregullu statusin me del e shkrume emri gabim

del kshtu

zalo
posht me dalin disa yje
pastaj me del

I AM COOL -e shkruajtur ne anglisht
a ka munsi me ma nrru emnin se nuk jam Kola po zalo..flm
Hhahhaha ok ja se ta bej une coli breshkave ty. gaga
Gjumashja
Gjumashja
Super-Moderator
Super-Moderator

Numri i postimeve Numri i postimeve : 9358
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi torte.
Hobi Hobi : Qeflie
Humor Humor :
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 24/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 69

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga MONDI Sat May 28, 2011 10:54 pm

zalo shkruajti:a ka mundesi me ma rregullu statusin me del e shkrume emri gabim

del kshtu

zalo
posht me dalin disa yje
pastaj me del

I AM COOL -e shkruajtur ne anglisht
a ka munsi me ma nrru emnin se nuk jam Kola po zalo..flm

bahhhh me pytje pa vend dhe me pa lidhje skam pare

pse mer dake kush ta ka fajin ty qe ke vendosur ate emer ti ?????
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Morena Mon May 30, 2011 9:32 am

Gjumashja shkruajti:
zalo shkruajti:a ka mundesi me ma rregullu statusin me del e shkrume emri gabim

del kshtu

zalo
posht me dalin disa yje
pastaj me del

I AM COOL -e shkruajtur ne anglisht
a ka munsi me ma nrru emnin se nuk jam Kola po zalo..flm
Hhahhaha ok ja se ta bej une coli breshkave ty. Kam nje vrejtje 568162
Kam nje vrejtje 568162 Kam nje vrejtje 568162
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga ersilia Mon May 30, 2011 9:39 am

mua sme pelqen nje ikon ketu .....nese mund te hiqet
sdua ta perdor se eshte e turpshme dhe iiiiiiiii sa shpifje......
ersilia
ersilia
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 317
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/05/2011
Falenderimet Falenderimet : 2

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Morena Mon May 30, 2011 9:55 am

ersilia shkruajti:mua sme pelqen nje ikon ketu .....nese mund te hiqet
sdua ta perdor se eshte e turpshme dhe iiiiiiiii sa shpifje......
Kam nje vrejtje 883645 e kuptova per ke ikon do te thuash ,jam e te njejtit mendim me ty !
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga xhoni_bravo Mon May 30, 2011 10:11 am

hiqet ajo ikon une bej namin :sexx: kjo eshte ikona me e bukur ne bote gaga
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga ersilia Mon May 30, 2011 12:03 pm

Morena shkruajti:
ersilia shkruajti:mua sme pelqen nje ikon ketu .....nese mund te hiqet
sdua ta perdor se eshte e turpshme dhe iiiiiiiii sa shpifje......
Kam nje vrejtje 883645 e kuptova per ke ikon do te thuash ,jam e te njejtit mendim me ty !

faleminderit per mirekkuptimin morena....do e coje me lart protesten time ndaj kesaj ikone
ersilia
ersilia
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 317
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/05/2011
Falenderimet Falenderimet : 2

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Love Mon May 30, 2011 12:05 pm

ersilia shkruajti:mua sme pelqen nje ikon ketu .....nese mund te hiqet
sdua ta perdor se eshte e turpshme dhe iiiiiiiii sa shpifje......

edhe mua sme pelqen qepe
Love
Love
Super-Moderator
Super-Moderator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6788
Vendndodhja Vendndodhja : durress ke cesmja ferres
Hobi Hobi : te gjitha gjojna e bukrua
Humor Humor : te qafte jotem majmun
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 30

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga ersilia Mon May 30, 2011 12:06 pm

Love shkruajti:
ersilia shkruajti:mua sme pelqen nje ikon ketu .....nese mund te hiqet
sdua ta perdor se eshte e turpshme dhe iiiiiiiii sa shpifje......

edhe mua sme pelqen qepe

po pes eshte aty nese ne nuk e duam..... qepe qepe qepe qepe qepe qepe qepe
ersilia
ersilia
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 317
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/05/2011
Falenderimet Falenderimet : 2

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga MONDI Mon May 30, 2011 12:14 pm

ersilia shkruajti:mua sme pelqen nje ikon ketu .....nese mund te hiqet
sdua ta perdor se eshte e turpshme dhe iiiiiiiii sa shpifje......Ja dhe kjo u realizua :11:
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga ersilia Mon May 30, 2011 12:15 pm

MONDI shkruajti:
ersilia shkruajti:mua sme pelqen nje ikon ketu .....nese mund te hiqet
sdua ta perdor se eshte e turpshme dhe iiiiiiiii sa shpifje......Ja dhe kjo u realizua :11:

Falenderoje Mondin per Mirekuptimin po une po e shof serisht kete ikone .......
ersilia
ersilia
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 317
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/05/2011
Falenderimet Falenderimet : 2

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga MONDI Mon May 30, 2011 12:19 pm

Bej nje ristar faqes dhe sdo ta shikosh me :11:
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga ersilia Mon May 30, 2011 12:20 pm

MONDI shkruajti:Bej nje ristar faqes dhe sdo ta shikosh me :11:

Faleminderiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit (6) (6) (6) (6) (6) (6) (6)

ADMIN MODEL (KISSS) xhan
ersilia
ersilia
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 317
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/05/2011
Falenderimet Falenderimet : 2

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Gjumashja Mon May 30, 2011 12:53 pm

Per cfare arsyeje u hoq ajo ikone?Ate pata shtuar une me deshiren time.Si bejn disa sikur se kane perdorur fare ate ikone.Kush te doje le te mos e shohe.Une e dua perseri ate ikonen.Gjasme kto.Thashe kujt mos ti pelqeje le te mos e perdori. Apo smerret parasysh deshira e neve qe e duam. :[&]:
Gjumashja
Gjumashja
Super-Moderator
Super-Moderator

Numri i postimeve Numri i postimeve : 9358
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi torte.
Hobi Hobi : Qeflie
Humor Humor :
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 24/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 69

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga xhoni_bravo Mon May 30, 2011 1:39 pm

dua ikonen do vras veten
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ezma Thu Aug 16, 2012 7:19 pm

Tek ēdo teme qe Øpostoj une me lajmroni permes emailit!Pse,nuk e kuptoj kurse une e kam mbyll qysh ne fillim?
Ezma
Ezma
Fillestar
Fillestar

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 13/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga MONDI Sun Aug 26, 2012 8:03 pm

sigurohu mire ose kontrollo opsionet e postimit sepse mundet ta kelsh lene opsionoin qe te njofton per cdo postin qe behet ne ate teme qe ti poston
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Goc Tirone Tue Dec 04, 2012 9:24 pm

kjo qe po shpreh nuk eshte ankese po nje gje qe me ben pershtypje , ka shume persona qe hyne per nja ca dit behen aktiv me nja 100 mesazhe e menjehere u jepen grada te larta e ka persona qe hyne perdite e si llogarit njeri???? S'me pelqejne kto gjera e per ket e shpreha nje mendim
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Wed Dec 05, 2012 10:34 am

Goc Tirone shkruajti:kjo qe po shpreh nuk eshte ankese po nje gje qe me ben pershtypje , ka shume persona qe hyne per nja ca dit behen aktiv me nja 100 mesazhe e menjehere u jepen grada te larta e ka persona qe hyne perdite e si llogarit njeri???? S'me pelqejne kto gjera e per ket e shpreha nje mendim

Ankesa jote do te merret ne konsiderim dhe shpresoj te vleresohesh per punen (postimet) qe ben dhe aktivitetin tend ketu. respekt nga ana ime.
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Goc Tirone Wed Dec 05, 2012 2:53 pm

o yll se kisha per mu se nuk me interesojn fare e kisha per persona te tjeter si
Dua , Tzio Xhemi e Shume te tjere.................

Une futem tani qe skam shume pune se me pat pune sfutem fare qe kshu pa merak .... (KISSS) (KISSS)
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Wed Dec 05, 2012 3:04 pm

Une e kisha per ty, sepse te tjereve qe i listove ua leshoj vendin tim kur te duan
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Goc Tirone Wed Dec 05, 2012 3:11 pm

Ylli shkruajti:Une e kisha per ty, sepse te tjereve qe i listove ua leshoj vendin tim kur te duan

jo jo pa merak se karrieren time e bej ne jeten e perditeshme MOS U MERZIT MOS U MERZIT MOS U MERZIT MOS U MERZIT MOS U MERZIT , PUTHJE PUTHJE PUTHJE PUTHJE
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Ylli Wed Dec 05, 2012 3:15 pm

Goc Tirone shkruajti:
Ylli shkruajti:Une e kisha per ty, sepse te tjereve qe i listove ua leshoj vendin tim kur te duan

jo jo pa merak se karrieren time e bej ne jeten e perditeshme MOS U MERZIT MOS U MERZIT MOS U MERZIT MOS U MERZIT MOS U MERZIT , PUTHJE PUTHJE PUTHJE PUTHJE

E emble je Goce (KISSS)
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kam nje vrejtje Empty Re: Kam nje vrejtje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi