♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

5 posters

Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga capkenja Sat Mar 13, 2010 11:20 am

Nje tjeter histori rrenqethese mbi nje baba-monster vjen nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Nje burre, babai i nente femijeve, ka perdhunuar pese vajzat e tij, duke lene shtatezene tre prej tyre.
Ngjarja eshte bere publike nga “Times”, sipas se ciles situata dramatike ka ndodhur prej vitesh.

Aswad Ayinde ishte i bindur se fundi i botes ishte prane: duke perdhunuar te bijat, kerkonte te mbante te paster faren e tij.

Ne nje gjykate ish-bashkeshortja ka paraqitur denoncimin e saj, duke pohuar perdhunimet e pese vajzave te saj.

Gruaja ka qene deshmitare e dhunes se tmerrshme qe ndodhte ne muret e baneses se saj, por ishte shume e frikesuar per te reaguar ndaj te shoqit.

“Kishte marredhenie te rregullta seksuale me te gjitha femrat”, ka rrefyer Beverly Ayinde ne gjykate. “Nuk reagova, kisha frike te reagoja”, ka theksuar ajo.

Te gjithe femijet nuk kane shkuar asnjehere ne shkolle dhe nuk jane vizituar nga ndonje mjek.

Gjashte “niperit”, disa me probleme te renda fizike, jane lindur ne shtepi, me ndihmen e babait-perdhunues dhe gruas-gjyshe.

Lindja e tyre nuk eshte regjistruar asnjehere.(tch)
capkenja
capkenja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 14/06/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15046
Vendndodhja Vendndodhja : Ne boten e cudirave
Hobi Hobi : Studente...
Humor Humor : Sa per vete
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga rebel aka unikkatil Sat Mar 13, 2010 3:50 pm

epo mereni dhe digjeni ...ta djegin dhe ta shohin te tjeret...
rebel aka unikkatil
rebel aka unikkatil
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6468
Hobi Hobi : kryetar i te papunve...
Humor Humor : me thase...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 21/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 120

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga capkenja Sat Mar 13, 2010 8:41 pm

Ashtu eshte lali,por ja qe nuk po e bejne kete gje se
capkenja
capkenja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 14/06/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15046
Vendndodhja Vendndodhja : Ne boten e cudirave
Hobi Hobi : Studente...
Humor Humor : Sa per vete
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga durresi86 Sat Mar 13, 2010 8:43 pm

cpun kini me dynjon mi lal lol!
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga capkenja Sat Mar 13, 2010 8:46 pm

O durresi,jo se kemi ne pune me dynjane,por keto njerez nuk duhet te jene ne kete bote...e lexove cfare u ka bere vajzave te veta....
capkenja
capkenja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 14/06/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 15046
Vendndodhja Vendndodhja : Ne boten e cudirave
Hobi Hobi : Studente...
Humor Humor : Sa per vete
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 138

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga durresi86 Sat Mar 13, 2010 8:47 pm

po cdo vend ndodhin ato gjera por duhet ta dish se nuk i kan te tyre ose nuk jan gjaku i tyre lol!
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga taku Sat Mar 13, 2010 9:40 pm

nuk eshte gje normalea jo qe ka ber,por ai ka menduar sa ti haj bota i ha vet una
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga rebel aka unikkatil Sat Mar 13, 2010 11:17 pm

o Ali cjane kto mendime na ti...turpe ere...
rebel aka unikkatil
rebel aka unikkatil
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6468
Hobi Hobi : kryetar i te papunve...
Humor Humor : me thase...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 21/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 120

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga Vizitor Tue Jan 29, 2013 3:58 pm

shyqyr zotit qe skam pasur babin e till sepse po ta kisha do ta vrisja me duart e mia sdo ;prisja shtetin apo qeverin te vinin dor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga Maca Sun Jun 30, 2013 6:53 am

kafsha me e eger eshte njeriu. MVJEN TURP QE DUHET TE QUHEM EDHE UN NJERI..KUR DEGJOJ KSI LLOJ GJERASH. Keta te ashtequajtur "njerez" do ti bluja ne makinen e mishit.

Maca
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 274
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 19/06/2013
Falenderimet Falenderimet : 1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh Empty Re: SHBA, perdhunonte te bijat prej vitesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi