♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Messi dikur dhe sot – ja statistikat (Foto)

Shko poshtė

Messi dikur dhe sot – ja statistikat (Foto)  Empty Messi dikur dhe sot – ja statistikat (Foto)

Mesazh nga Ylli Thu Oct 09, 2014 1:14 pm

Publikuar: 9:40 / 9.10.2014

Messi dikur dhe sot – ja statistikat (Foto)  Messi-dikur-dhe-sot-ndash-ja-statistikat-foto_hd

Superylli i Barcelonės, Lionel Messi, po ballafaqohet me kritika tė shumta pėr shkak tė statistikave tė tij jo tė mira kėtė sezon nė aspektin e shėnimit tė golave. Por, sa kanė dallim ato nga e kaluara?

Lionel Messi nuk po mund t'i afrohet as se si Cristiano Ronaldos nė aspektin e shėnimit tė golave dhe kjo duhet tė ketė njė arsye.

Marca ka publikuar pėrpilime tė statistikave tė Lionel Messit ku vėrehet qartė se argjentinasi po ka probleme.

Probleme me shėnimin e golave. Nėse shikoni grafikonin qė ka realizuar Marca, Messi duket tė ketė njė mesatare tė shėnimit tė golave prej 0.85 gola pėr ndeshje, mė e ulėta nė pesė sezonet e fundit pėr argjentinasin.

Messi dikur dhe sot – ja statistikat (Foto)  Messi%20stats%20!

Por, edhe pse ai ka probleme me shėnimin e golave, Messi po pėrjeton njė mesatare tė lartė tė asistimeve, mė e larta kjo nė karrierė pėr Messin (duke marrė nė konsideratė se ėshtė vetėm fillin i sezonit).

A mendoni se Lionel Messi do tė kėndellet dhe a besoni se ai do tė arrijė tė tejkalojė Cristiano Ronaldon i cili udhėheq nė listėn e golashėnuesve mė tė mirė nė La Liga? Shprehni mendimin tuaj nė hapėsirėn pėr komente ! /Telegrafi/
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi