♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

3 posters

Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga hozefina Tue Feb 11, 2014 11:21 pm

Ka pak muaj qė ėshtė bėrė nėnė e njė vajze tė bukur. Dhe duket pikėrisht lajmi i jetuar njė vit mė parė se do tė bėhej nėnė, e kishte obliguar kėngėtaren Rezarta Shkurta tė lėrė cigaren.

E tani kur ajo ka mbushur fiks njė vit pa duhan, ka treguar pėrmes rrjetit social “Facebook” se po ndjehet krenare me veten dhe vendimin e marrė pėr ta lėnė duhanin pas dhjetė vjet konsumimi.

“1 vit fix qe kam len cigaren, mbas 10 vjetėsh konsumi te kėtij helmi qe vret ngadalė! Shume krenare pėr veten”, kishte shkruar kėngėtarja, ndėrsa ka treguar se pėrkrah kėsaj lumturie po jeton ditėt mė tė bukura si nėnė.
Zhurnal

hozefina
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 77
Hobi Hobi : kėndimin,vallzimin
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/02/2014
Falenderimet Falenderimet : 7

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga lemshja Wed Feb 12, 2014 4:31 pm

kush esh kjo aman??? pastaj cna duhet ne se ka lene a ka filluar duhanin?? me te marre ato qe shruajne per te tilla gjera e me te marre ato qe i lexojne  gaga gaga gaga gaga gaga :) 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga lemshja Wed Feb 12, 2014 4:33 pm

aha me duket se qenka kjo e portokallise qe luan me ate profesorin  :)  rrofte google  cocktail 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga Ylli Wed Feb 12, 2014 4:40 pm

Jo moj eshte kengetare dhe gruaja e nipit te Enver Hoxhes...tash sapo eshte bere me femije!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga lemshja Wed Feb 12, 2014 4:42 pm

Ylli shkruajti:Jo moj eshte kengetare dhe gruaja e nipit te Enver Hoxhes...tash sapo eshte bere me femije!
po kujt po i duhet gje se kush esh e se cfare ben???  gaga gaga gaga gaga gaga  per mua pika i rafte,,,,per mua jetofte ne ishull prarajsore  :) 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga Ylli Wed Feb 12, 2014 4:52 pm

lemshja shkruajti:
Ylli shkruajti:Jo moj eshte kengetare dhe gruaja e nipit te Enver Hoxhes...tash sapo eshte bere me femije!
po kujt po i duhet gje se kush esh e se cfare ben???  gaga gaga gaga gaga gaga  per mua pika i rafte,,,,per mua jetofte ne ishull prarajsore  :) 

E bravisimo... gaga 
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga hozefina Thu Feb 13, 2014 1:52 pm

lemshja shkruajti:kush esh kjo aman???  pastaj cna duhet ne se ka lene a ka filluar duhanin?? me te marre ato qe shruajne per te tilla gjera e me te marre ato qe i lexojne  gaga gaga gaga gaga gaga :) 
per mua esht me rendesi showbiz ahahahah per ate me intereson aaaaa :) 

hozefina
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 77
Hobi Hobi : kėndimin,vallzimin
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/02/2014
Falenderimet Falenderimet : 7

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga hozefina Thu Feb 13, 2014 1:53 pm

Ylli shkruajti:Jo moj eshte kengetare dhe gruaja e nipit te Enver Hoxhes...tash sapo eshte bere me femije!
 BRAVO 

hozefina
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 77
Hobi Hobi : kėndimin,vallzimin
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/02/2014
Falenderimet Falenderimet : 7

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga Ylli Thu Feb 13, 2014 2:05 pm

hozefina shkruajti:
Ylli shkruajti:Jo moj eshte kengetare dhe gruaja e nipit te Enver Hoxhes...tash sapo eshte bere me femije!
 BRAVO 

Enciklopedi e gjalle a?
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga hozefina Sat Feb 15, 2014 7:14 pm

Ylli shkruajti:
hozefina shkruajti:
Ylli shkruajti:Jo moj eshte kengetare dhe gruaja e nipit te Enver Hoxhes...tash sapo eshte bere me femije!
 BRAVO 

Enciklopedi e gjalle a?
bash ahaha

hozefina
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 77
Hobi Hobi : kėndimin,vallzimin
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/02/2014
Falenderimet Falenderimet : 7

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Rezarta Shkurta njė vit pa duhan Empty Re: Rezarta Shkurta njė vit pa duhan

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi