♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twitter modifikon simbolin...

Shko poshtė

Twitter modifikon simbolin... Empty Twitter modifikon simbolin...

Mesazh nga CLICHE' Fri Jun 28, 2013 5:18 am

Twitter modifikon simbolin... Thumbnail.php?file=twitter_simboli_i_ri_471532996Dizajn mė i pastėr, ngjyrė blu mė tė errėt, sqep drejtuar lartė dhe pa xhufkė. Ka ndryshuar kėshtu zogu i famshėm i Twitter, pėr tė tretėn herė qė nga lindja e rrjetit social, 6 vjet mė parė.

“Ėshtė realizuar nė bazė tė mbivendosjes sė tre rrathėve tė ndryshėm, tė ngjashėm me rrjetet tuaja, interesat tuaja dhe idetė tuaja qė gėrshetohen me miqtė dhe tė njohurit tuaj”, shpjegon Doug Bowman, pėrgjegjės pėr anėn vizuale tė kompanisė.

“Zogu ynė i ri lind nga dėshira pėr ornitologjinė, pėr dizajnin pa kufij krijues dhe nga thjeshtėsia gjeometrike”, ka thėnė ai.

Specialisti ėshtė shprehur mė tej se njė zog nė fluturim ėshtė pėrfaqėsimi mė i mirė i lirisė, i shpresės dhe i mundėsive pa kufij.
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi