♥♥♥♥♥.ShoqeriaJone.♥♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcoleta per te gjithe

+3
TIRONCI
Goc Tirone
Ylli
7 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Fri Aug 29, 2014 8:44 am

Dieta

- Sa qenke dobėsuar! Po mban ndonjė dietė tė veēantė?
- Patate, misėr, speca...
- I ke zier apo fėrguar?
- I kam punuar...


Befasia

- Pėr herė tė parė pas kaq vitesh, mbrėmė i rrash ziles dhe kur u hap dera gruaja ishte pėrplot buzėqeshje...
- E si ndodhi kjo?
- E kisha gabuar banesėn...


I dehuri

E ndal polici njė tė dehur.
- Dokumentet, ju lutem!
- Nuk kam, as nuk e di se ku jam...
- E, a e dini kush jam unė, me kė po flisni?
- O, Zot! Unė s’e di ku jam, ky s’e di kush ėshtė...


Golf

A ke luajtur ndonjėherė ‘golf’?
Jo vetėm qė kam luajtur, por kam vozitur...
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga sidorela95 Wed Sep 03, 2014 2:04 pm

upupu
sidorela95
sidorela95
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 04/01/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 55
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 03/09/2014
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Wed Sep 03, 2014 2:17 pm

Numri i telefonit

Njė investues amerikan ia kėrkon numrin e telefonit njė ministreje nga Ballkani.
- Sex, sex, sex. Free sex tonight! – i thotė ajo.
Menjėherė reagon pėrkthyesi:
- Deshi tė thoshte 666-3629...
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Mon Sep 08, 2014 2:36 pm

Familja

Njė hoxhė duke u kthyer nė shtėpi sheh njė kalė tė ngordhur nė rrugė. Ai i telefonon policisė.
- Alo, policia, hoxha kėtu. Nė rrugė gjendet njė kalė i ngordhur dhe po ju telefonoj qė ta largoni qė tė mos pėrplaset dikush nė tė.
Polici dėshiron tė bėjė shaka:
- Nė rregull, hoxhė. E, a ia the lutjen?
- Jo ende, fillimisht desha t’i njoftoj familjen...
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Wed Sep 10, 2014 8:25 am

Flasin dy bionde

- A ke dėgjuar se pastruesin tonė tė oxhaqeve e ka shkelur vetura?
- E tmerrshme! Nuk jemi mė tė sigurt as nė ēati...


Njė femėr nė barnatore

- Mė falni, ku i mbani testet e shtatzėnisė?
- Ja, menjėherė aty afėr prezervativėve.
- Po ta dija se ku ishin prezervativėt, nuk do tė mė duheshin sot testet e shtatzėnisė...


I sigurt

Pacienti: Doktor, a jeni i sigurt se kam ndezje tė mushkėrive? Se kėshtu i thanė njė shokut tim dhe ai vdiq nga meningjiti.
Mjeku: Kur tė them unė se ke ndezje tė mushkėrive, ti do tė vdesėsh nga ndezja e mushkėrive!


Mė pėrmirėso

Nėse gruaja tė thotė: “Mė pėrmirėso nėse gaboj!”, ti shuaj mos thuaj asgjė!
Ėshtė kurth...
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Mon Sep 29, 2014 1:51 pm

Chat

- Hi. Where are You from?
- Paris. You?
- London.
- Mos, bon hajgare?
- Pasha mamin...


Me qetėsi

Burri: Pse ti je aq e qetė kur unė tė bėrtas dhe nxjerr dufin mbi ty?
Gruaja: Po thjesht shkoj e pastroj tualetin.
Burri: E si tė ndihmon kjo?
Gruaja: E shfrytėzoj brushėn tėnde tė dhėmbėve...
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga lemshja Mon Sep 29, 2014 1:53 pm

furcen e dhembeve gaga gaga gaga gaga do ja fusi semundjen atij :)
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Mon Sep 29, 2014 1:55 pm

Dreqer jeni ju femrat, ku nuk iu shkon mendja!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga lemshja Mon Sep 29, 2014 2:00 pm

Ylli shkruajti:Dreqer jeni ju femrat, ku nuk iu shkon mendja!
jo jo une ne fakt ja them ne fytyre ama krime pas shpine te mbys njeriun nuk e bej
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Mon Sep 29, 2014 2:03 pm

Mire ben rrasja trup e troq...pa lakesa
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga lemshja Mon Sep 29, 2014 2:07 pm

hej shoku ca bohet ktu mer jahu?? ka plas rrasja e plasja e dyrnjoja sdine ku kane koken gaga gaga gaga gaga gaga
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Mon Sep 29, 2014 2:17 pm

Barcolete eshte kjo hahhahaaa?
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga lemshja Mon Sep 29, 2014 3:31 pm

gaga gaga gaga gaga gaga normal qe barcalete ehs,,,nuke kape ti?? :)
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Mon Sep 29, 2014 3:35 pm

te kapa, mi te kapa, por me rreshqite! (oo)
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Tironcja_omel Tue Sep 30, 2014 11:43 am

gaga gaga
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Tue Sep 30, 2014 11:44 am

Tironcja_omel shkruajti:gaga gaga

Sill ndonje Tironce?!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Ylli Tue Oct 21, 2014 8:36 am

Mė shumė se miq

Djali: Unė dua qė tė jemi mė shumė se miq.
Vajza: Vėrtet? Sa mirė. Atėherė, a po vjen garantues se dua ta marr njė kredi...


Lum pėr mendtė

Flasin dy bionde:
- E di ajo fqinja ime, mbrėmė kishte vdekur nė gjumė.
- Vėrtet? Sa do tė befasohet kur tė zgjohet...


Jo ashtu si pritėt

Amerikani, gjermani dhe shqiptari pranojnė sfidėn prej 50.000 eurosh pėr tė hyrė nė kafazin e luanit.
Hyn amerikani, luani i vėrsulet dhe e mbyt.
Hyn gjermani, luani i vėrsulet dhe e mbyt.
Kur hyn shqiptari... luani i vėrsulet dhe e mbyt...
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Barcoleta per te gjithe - Faqe 3 Empty Re: Barcoleta per te gjithe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi