Nje kafe me nje anetar/e

Faqja 5 e 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga kanitaa prej Thu Nov 15, 2012 3:23 pm

Cliche
me at qe don te pi kafe me mua :)
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Nov 15, 2012 3:30 pm

kanitaa shkruajti:Cliche
me at qe don te pi kafe me mua

Do ishte vertet knaqesi Kannita

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga kanitaa prej Thu Nov 15, 2012 3:35 pm

CLICHE' shkruajti:
kanitaa shkruajti:Cliche
me at qe don te pi kafe me mua

Do ishte vertet knaqesi Kannita
kafet gati
kanitaa
kanitaa
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 10/07/1990
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1664
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Hobi Hobi : skam
Humor Humor : .....
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 6

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga CLICHE' prej Thu Nov 15, 2012 3:46 pm

Mmmmmm...T'lumshin durt, e dashur

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga durresi86 prej Fri Nov 16, 2012 2:37 am

me gjitha juve femruqet e forumit te duaaaa
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Vizitor prej Sun Nov 18, 2012 7:14 am

kush te doj po kafe shoqerore jo kshu dashurickash aahaaaaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Sun Feb 24, 2013 1:11 pm

Me te Gjithe

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Ospite prej Sun Feb 24, 2013 2:16 pm

me shkodranet tana..edhe me gocen tiranse po..per me tejra kend se marr mundimin hahahha

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Goc Tirone prej Sun Feb 24, 2013 2:18 pm

SHKODRA-CHANNEL shkruajti:me shkodranet tana..edhe me gocen tiranse po..per me tejra kend se marr mundimin hahahha

hajde pra se po vishem un ku do ikim per kafe

_____________________
Non vi č alcun modo per raggiungere la felicitą se non condividere la strada con te!
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Ospite prej Sun Feb 24, 2013 2:19 pm

pak rendesi ka vende..mua me mjafton shoqeria jote edhe uj po te pij ska gje..hahaha...ku po shkojm me sa di un ti je romana ..e njef romen mire hahahah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Goc Tirone prej Sun Feb 24, 2013 2:21 pm

gaga gaga gaga ok vishu se te coj une al pincio

_____________________
Non vi č alcun modo per raggiungere la felicitą se non condividere la strada con te!
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Ospite prej Sun Feb 24, 2013 2:21 pm

haahhhahha i veshun jam hajde me merr hahahahhhh apo e ke bezdi.? hahaahhah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Sun Feb 24, 2013 3:13 pm

Me Durrsin86

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Ospite prej Sun Feb 24, 2013 3:15 pm

me naqen ma shum se kafe..kapuccino hahahah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Sun Feb 24, 2013 3:16 pm

SHKODRA-CHANNEL shkruajti:me naqen ma shum se kafe..kapuccino hahahah
u kpute krejt ma hahhaha 22 22

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Ospite prej Sun Feb 24, 2013 3:17 pm

Naqja Shkodrane shkruajti:
SHKODRA-CHANNEL shkruajti:me naqen ma shum se kafe..kapuccino hahahah
u kpute krejt ma hahhaha

hahahhaha mir...kafe kapuccino masanej kush e ki ku kishem perfundu neper shirok ulqin dikun andej hahahha

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Sun Feb 24, 2013 3:33 pm

SHKODRA-CHANNEL shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
SHKODRA-CHANNEL shkruajti:me naqen ma shum se kafe..kapuccino hahahah
u kpute krejt ma hahhaha

hahahhaha mir...kafe kapuccino masanej kush e ki ku kishem perfundu neper shirok ulqin dikun andej hahahha
hahahhaha 22

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Ospite prej Sun Feb 24, 2013 3:36 pm

mansej andej i kishim ba tana tu fillu te kafja deri tek plazhi hahahhah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Sun Feb 24, 2013 3:41 pm

SHKODRA-CHANNEL shkruajti:mansej andej i kishim ba tana tu fillu te kafja deri tek plazhi hahahhah
haahhaha qa je ti aa

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Ospite prej Sun Feb 24, 2013 3:45 pm

Naqja Shkodrane shkruajti:
SHKODRA-CHANNEL shkruajti:mansej andej i kishim ba tana tu fillu te kafja deri tek plazhi hahahhah
haahhaha qa je ti aa

hahaah e di i mir jam vetem se nuk ke zemer me ma than hahaahhah

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Love prej Mon Feb 25, 2013 9:24 am

me te gjithe pa perjaashtim

_____________________

Love
Love
Super-Moderator
Super-Moderator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6788
Vendndodhja Vendndodhja : durress ke cesmja ferres
Hobi Hobi : te gjitha gjojna e bukrua
Humor Humor : te qafte jotem majmun
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 30

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Ylli prej Mon Feb 25, 2013 11:20 am

Me ata qe i konsideroj dhe me konsiderojne mik/mikeshe
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Zebra prej Mon Feb 25, 2013 12:10 pm

Clich+vllackob
Zebra
Zebra
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26927
Vendndodhja Vendndodhja : aty ku s'me sheh askush
Hobi Hobi : noti letersia...sexi hihihihih
Humor Humor : sa te dush..
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 128

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Mon Feb 25, 2013 12:11 pm

Me Cliche

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Ospite prej Mon Feb 25, 2013 1:09 pm

me gocen...

Ospite
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje kafe me nje anetar/e

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi