Ku ishit mbrem

Faqja 2 e 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga durresi86 prej Sat Jul 30, 2011 9:50 pm

sic duket jemi ngaterru kur hyshim e dilshim gaga gaga gaga gaga gaga gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Morena prej Sat Jul 30, 2011 9:53 pm

durresi86 shkruajti:sic duket jemi ngaterru kur hyshim e dilshim
te marte e mira ty sa kam qesh

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga durresi86 prej Sat Jul 30, 2011 9:54 pm

atje pra mo gaga gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Eri dr prej Sat Jul 30, 2011 9:54 pm

nen umbrell..e forta ishte se na zuri gjumi dhe ngrim nga vesa e mengjesit
Eri dr
Eri dr
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 04/04/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3671
Vendndodhja Vendndodhja : Ne ishullin e te dashuruareve!!!
Hobi Hobi : Arti
Humor Humor : i mjaftueshem
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 13/11/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Morena prej Sat Jul 30, 2011 9:56 pm

Eri dr shkruajti:nen umbrell..e forta ishte se na zuri gjumi dhe ngrim nga vesa e mengjesit
paske flete me frigoriferin me duket se une per vete sdo ta leja amoren te flinte

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Eri dr prej Sat Jul 30, 2011 9:59 pm

pse gjith naten pa ndaluar ejj qike punojm diten tjeter ne
Eri dr
Eri dr
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 04/04/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3671
Vendndodhja Vendndodhja : Ne ishullin e te dashuruareve!!!
Hobi Hobi : Arti
Humor Humor : i mjaftueshem
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 13/11/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Morena prej Sat Jul 30, 2011 10:00 pm

Eri dr shkruajti:pse gjith naten pa ndaluar ejj qike punojm diten tjeter ne
ci do romancat pra rri ne shtepi

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Eri dr prej Sat Jul 30, 2011 10:03 pm

mos te te genjej mendja
Eri dr
Eri dr
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 04/04/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3671
Vendndodhja Vendndodhja : Ne ishullin e te dashuruareve!!!
Hobi Hobi : Arti
Humor Humor : i mjaftueshem
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 13/11/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga ak-47 prej Mon Aug 01, 2011 6:50 am

ktu ku jam tani
ak-47
ak-47
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 12/08/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 98
Vendndodhja Vendndodhja : Tiran
Hobi Hobi : Muzika
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Mon Aug 01, 2011 10:18 am

Ne shtepi
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga eldaa prej Mon Aug 01, 2011 10:27 am

234
eldaa
eldaa
Fillestar
Fillestar

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 42
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Mon Aug 01, 2011 11:21 am

eldaa shkruajti: 234

Cfare paske bere moj elda...paske puthur??? papappaa
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Mon Aug 01, 2011 11:25 am

ne dasmee

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Mon Aug 01, 2011 11:52 am

princesha *xhana* shkruajti:ne dasmee

Dasmen tende??
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Mon Aug 01, 2011 12:22 pm

Ylli shkruajti:
princesha *xhana* shkruajti:ne dasmee

Dasmen tende??
joooooooooooo ne dasmenn e goces se halles ....

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Mon Aug 01, 2011 1:29 pm

Hmmmmmmmm thahs je martuar e s'ke ke ftuar ne dasem???!! 22
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Vizitor prej Mon Aug 01, 2011 1:33 pm

prit te mendohem njeher hahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga taku prej Mon Aug 01, 2011 1:41 pm

Dua shkruajti:prit te mendohem njeher hahahah
ishim hengrem dark romantike,pastaj shkum ne shpi,tjerat si themi me :11:
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Mon Aug 01, 2011 1:41 pm

Ylli shkruajti:Hmmmmmmmm thahs je martuar e s'ke ke ftuar ne dasem???!! 22
gaga gaga gaga gaga gaga jojojo

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Mon Aug 01, 2011 1:42 pm

Duke bere...gjume!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Vizitor prej Mon Aug 01, 2011 1:43 pm

taku shkruajti:
Dua shkruajti:prit te mendohem njeher hahahah
ishim hengrem dark romantike,pastaj shkum ne shpi,tjerat si themi me :11:
eee pra se nuk e mbaja mend nga vera qe pime jashte hahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga ak-47 prej Mon Aug 01, 2011 7:27 pm

sekret
ak-47
ak-47
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 12/08/1992
Numri i postimeve Numri i postimeve : 98
Vendndodhja Vendndodhja : Tiran
Hobi Hobi : Muzika
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Linda19 prej Sun Mar 04, 2012 5:38 pm

Ne shpiii
Linda19
Linda19
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 18/10/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1232
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 15/02/2012
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga xhoni_bravo prej Sun Mar 04, 2012 5:40 pm

ne shtepi (o)
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Adea prej Sun Mar 04, 2012 6:32 pm

Ne shtepi.

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi