Ku ishit mbrem

Faqja 6 e 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Thu May 24, 2012 6:12 pm

ZEMRUSHJA shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
durresi86 shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Me Durrsin86 ?????????
Do me thene t'i cenke ajo qe me tradhton Durresi me ty
cfar ke zemrushe sdo e cojme kohen dam neve
Uuuuuu Zemrushe ,,,Llogari merri Durrsakut gaggagaa ,,,, e ke shume femnist kete zoterine tend
Po mor,,me e keqja eshte se eshte shume Lakmitar dreqi
Popo kete e ka shum te keqe hahaahahh

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga ZEMRUSHJA prej Thu May 24, 2012 6:38 pm

Ne shtratin e Durresit
ZEMRUSHJA
ZEMRUSHJA
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7553
Vendndodhja Vendndodhja : Nė botėn time
Hobi Hobi : Tė dėgjoj shumė,tė flas pak
Humor Humor : Deri nė njė mas
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 119

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga durresi86 prej Fri May 25, 2012 3:41 am

Naqja Shkodrane shkruajti:
durresi86 shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Me Durrsin86 ?????????
Do me thene t'i cenke ajo qe me tradhton Durresi me ty
cfar ke zemrushe sdo e cojme kohen dam neve gaga gaga gaga gaga
Uuuuuu (o) Zemrushe ,,,Llogari merri Durrsakut gaggagaa ,,,, e ke shume femnist kete zoterine tend gaga gaga gaga
me naqen kemi kohe te dashuruar, prandaj mos u bo xheloze gaga gaga gaga gaga gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Linda19 prej Fri May 25, 2012 8:04 am

Ne shpi :)
Linda19
Linda19
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 18/10/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1232
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 15/02/2012
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Fri May 25, 2012 8:36 am

Ne Ben-Af hahhahaha
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga ZEMRUSHJA prej Fri May 25, 2012 5:25 pm

durresi86 shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:
durresi86 shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:
Naqja Shkodrane shkruajti:Me Durrsin86 ?????????
Do me thene t'i cenke ajo qe me tradhton Durresi me ty
cfar ke zemrushe sdo e cojme kohen dam neve
Uuuuuu Zemrushe ,,,Llogari merri Durrsakut gaggagaa ,,,, e ke shume femnist kete zoterine tend
me naqen kemi kohe te dashuruar, prandaj mos u bo xheloze
Pse s'me ke treguar me kohe
ZEMRUSHJA
ZEMRUSHJA
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7553
Vendndodhja Vendndodhja : Nė botėn time
Hobi Hobi : Tė dėgjoj shumė,tė flas pak
Humor Humor : Deri nė njė mas
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 119

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Sun May 27, 2012 9:33 am

Ne shtepi duke e percjellur BB5 dhe Eurovisionin....
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga durresi86 prej Mon May 28, 2012 11:33 pm

tek naqia po flisnim per luften ne afganistan gaga gaga gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Tue May 29, 2012 11:43 am

durresi86 shkruajti:tek naqia po flisnim per luften ne afganistan gaga gaga gaga
(KISSS) (KISSS) (KISSS) xhan xhan xhan

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Tue May 29, 2012 11:56 am

Ne shtepi, po shikoja TV
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga durresi86 prej Sat Jun 02, 2012 3:52 am

tek naqja mo:gaga: perzotin vetem gjum flejtem nuk bom gjo gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Sat Jun 02, 2012 2:21 pm

durresi86 shkruajti: tek naqja mo:gaga: perzotin vetem gjum flejtem nuk bom gjo gaga
Po per Zotin asigjo nuk kemi ba veq fjetme bashke se ishte shume ftohte hahahahahha kiss baby kiss baby kiss baby kiss baby

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Lina Lina prej Sat Jun 02, 2012 2:55 pm

hauhaua

Lina Lina
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 262
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/04/2012
Falenderimet Falenderimet : 14

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga durresi86 prej Sun Jun 03, 2012 1:54 am

Naqja Shkodrane shkruajti:
durresi86 shkruajti: tek naqja mo:gaga: perzotin vetem gjum flejtem nuk bom gjo gaga
Po per Zotin asigjo nuk kemi ba veq fjetme bashke se ishte shume ftohte hahahahahha kiss baby kiss baby kiss baby kiss baby
shyqyr qe stregove se cfar bom naqe se do na kishin nxjerr nomin keta gaga gaga gaga gaga gaga gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Linda19 prej Mon Jun 04, 2012 7:56 am

Te Agjaaa
Linda19
Linda19
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 18/10/1993
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1232
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 15/02/2012
Falenderimet Falenderimet : 10

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Love prej Tue Jun 12, 2012 12:34 pm

shtepi

_____________________

Love
Love
Super-Moderator
Super-Moderator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6788
Vendndodhja Vendndodhja : durress ke cesmja ferres
Hobi Hobi : te gjitha gjojna e bukrua
Humor Humor : te qafte jotem majmun
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 30

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Princesha prej Tue Jun 12, 2012 7:10 pm

Ne gjume ...
Princesha
Princesha
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1102
Vendndodhja Vendndodhja : Nė pallatin e ėndėrrave tė mija..
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 02/03/2011
Falenderimet Falenderimet : 5

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga ZEMRUSHJA prej Wed Jun 13, 2012 2:20 pm

Shpi isha
ZEMRUSHJA
ZEMRUSHJA
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7553
Vendndodhja Vendndodhja : Nė botėn time
Hobi Hobi : Tė dėgjoj shumė,tė flas pak
Humor Humor : Deri nė njė mas
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 119

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Fri Jun 15, 2012 12:17 pm

Ne kopesht deri ne oren 21:00, pastaj duke shikur futbollin
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Naqja Shkodrane prej Fri Jun 15, 2012 1:26 pm

Shpi tu pa ndeshjennn me Durrsin86

_____________________
“  Ne Femrat kemi nje raft plot me “nuk di se cfare te vesh”, nje zemerplot me “kushedi a me do edhe ai si e dua une?” dhe nje dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetesoj”…
.......................................
Naqja Shkodrane
Naqja Shkodrane
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/10/1928
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12836
Vendndodhja Vendndodhja : ANGLI..
Hobi Hobi : Mjeke
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/04/2011
Falenderimet Falenderimet : 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Ylli prej Fri Jun 15, 2012 4:57 pm

Mbreme isha ku do jem dhe sonte.
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga durresi86 prej Sat Jun 16, 2012 1:58 am

Naqja Shkodrane shkruajti:Shpi tu pa ndeshjennn me Durrsin86
pse stregon cfar bom mbas ndeshjes mi naqe gaga gaga gaga gaga gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Kacurrelsja e embel prej Sat Jun 16, 2012 10:48 am

sta tregoj te lepije
Kacurrelsja e embel
Kacurrelsja e embel
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 115
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga durresi86 prej Sat Jun 16, 2012 2:16 pm

Kacurrelsja e embel shkruajti:sta tregoj te lepije
duhet te tregohesh e sinqert me tregu nga brodhe mrom gaga gaga gaga gaga gaga
durresi86
durresi86
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 19586
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 163

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Kacurrelsja e embel prej Sun Jun 17, 2012 11:54 pm

durresi86 shkruajti:
Kacurrelsja e embel shkruajti:sta tregoj te lepije
duhet te tregohesh e sinqert me tregu nga brodhe mrom gaga gaga gaga gaga gaga
je i sigurt qe do ta dish nga kam bredhur un mbrem?
mendohu mire para se te pergjigjesh se po the po do ta theme dhe do ngelesh me goj hapur pastaj gaga gaga gaga
Kacurrelsja e embel
Kacurrelsja e embel
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 115
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/06/2012
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit mbrem

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi