Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Faqja 2 e 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Wed Nov 19, 2008 5:25 pm

titi shkruajti::perqesh: nje vajze qe me don
:inat: hmmmmmmmmmmmmm kush o kjo e?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga tina23 prej Wed Nov 19, 2008 5:28 pm

mondi eshte per mua
tina23
tina23
Perparues
Perparues

Numri i postimeve Numri i postimeve : 286
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Wed Nov 19, 2008 8:55 pm

tina23 shkruajti:mondi eshte per mua
:inat: :inat: cne mondi va ke ke mondin ti...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga MONDI prej Wed Nov 19, 2008 8:58 pm

:perqesh: KJO LART ESHTE PER MUA

_____________________
Dua te jem aty kur ti fle si engjell, te degjoj tek merr fryme. Te shoh kur te zgjohesh ne mengjes dhe te buzeqeshesh, dua te puth buzen e pergjumur te puth ballin e nxehte. Dua te jem dita jote e re te jem nata jote e mire dua te jesh ti jeta qe jetoj cdo dite.
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Wed Nov 19, 2008 9:03 pm

MONDI shkruajti::perqesh: KJO LART ESHTE PER MUA
waw ca gjoje bukur....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Akili prej Wed Nov 19, 2008 9:30 pm

fatin
Akili
Akili
Perparues
Perparues

Numri i postimeve Numri i postimeve : 2353
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Wed Nov 19, 2008 10:17 pm

Familja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga swety_girl prej Wed Nov 19, 2008 10:44 pm

besimi ne vetvete
swety_girl
swety_girl
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 18
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 19/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga baby-angel prej Fri Nov 21, 2008 9:57 am

sinqeriteti
baby-angel
baby-angel
Perparues
Perparues

Numri i postimeve Numri i postimeve : 204
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 19/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga bukuroshja_dr prej Thu Nov 27, 2008 12:39 pm

TALENTIN QE MA KA FAL NATYRA
bukuroshja_dr
bukuroshja_dr


Numri i postimeve Numri i postimeve : 499
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 26/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga ARBRI prej Thu Nov 27, 2008 3:02 pm

Prinderit e mi dhe mos pasja inat apo urrejtje karshi te tjereve.
ARBRI
ARBRI
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 18/04/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2536
Vendndodhja Vendndodhja : N`tok tone
Hobi Hobi : Birrat, Vodka edhe Femrat
Humor Humor : Good boys go to Heaven , Bad boys go to Amsterdam!!!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : -1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Tetovarja prej Thu Nov 27, 2008 3:21 pm

Familja ime.
Tetovarja
Tetovarja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2992
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/10/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Lukja prej Wed Mar 11, 2009 10:18 am

Pasuria ime jan femijet dhe burri im. karakteri qe kam dashuria qe jap tek cdo persona pa interesa personale, pra kjo eshte e gjitha pasuria ime qe une e ruaj dhe e cmoi shum.
Lukja
Lukja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 15/06/1968
Numri i postimeve Numri i postimeve : 130
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtine
Hobi Hobi : Ekonomiste, hobi kam poezin
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 04/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 11, 2009 10:31 am

Familja ime.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga zeshkani prej Wed Mar 11, 2009 10:36 am

Familja ime qe e dua ma shum se veten :16:
zeshkani
zeshkani
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 17
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Geri prej Wed Mar 18, 2009 10:34 pm

Familja qe e kam shum te mire
Geri
Geri
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 08/06/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4201
Vendndodhja Vendndodhja : Tirone
Hobi Hobi : futbolli
Humor Humor : ik re pilu
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Sun May 03, 2009 11:24 am

Familja dhe sinqeriteti im...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Zebra prej Sun May 03, 2009 11:27 am

Familja dhe vetem familja
Zebra
Zebra
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26927
Vendndodhja Vendndodhja : aty ku s'me sheh askush
Hobi Hobi : noti letersia...sexi hihihihih
Humor Humor : sa te dush..
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 128

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Sun May 03, 2009 3:05 pm

gjitonet :gezim:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Ylli prej Sun May 03, 2009 3:06 pm

Dituria
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Zebra prej Sun May 03, 2009 3:11 pm

sgjuarsia :gezim:
Zebra
Zebra
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26927
Vendndodhja Vendndodhja : aty ku s'me sheh askush
Hobi Hobi : noti letersia...sexi hihihihih
Humor Humor : sa te dush..
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 128

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Ylli prej Sun May 03, 2009 3:13 pm

Fjetesia :gezim:
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Blerta prej Sun May 03, 2009 3:35 pm

vetja ime :gezim:
Blerta
Blerta
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 16/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4735
Vendndodhja Vendndodhja : London-albania
Hobi Hobi : tu nejt gjith diten
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 4

http://www.ikhebudall.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Zebra prej Sun May 03, 2009 3:57 pm

Familja
Zebra
Zebra
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26927
Vendndodhja Vendndodhja : aty ku s'me sheh askush
Hobi Hobi : noti letersia...sexi hihihihih
Humor Humor : sa te dush..
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2009
Falenderimet Falenderimet : 128

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga leon prej Sun May 03, 2009 4:52 pm

vetjea ime dhe karakteri jeme
leon
leon
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5951
Vendndodhja Vendndodhja : atje ku me reh zemra
Hobi Hobi : sport..muzika
Humor Humor : hahahahah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/04/2009
Falenderimet Falenderimet : 120

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi