Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shko poshtė

Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Wed Nov 12, 2008 6:33 pm

Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga MONDI prej Wed Nov 12, 2008 6:36 pm

sinqeriteti

_____________________
Dua te jem aty kur ti fle si engjell, te degjoj tek merr fryme. Te shoh kur te zgjohesh ne mengjes dhe te buzeqeshesh, dua te puth buzen e pergjumur te puth ballin e nxehte. Dua te jem dita jote e re te jem nata jote e mire dua te jesh ti jeta qe jetoj cdo dite.
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Akili prej Wed Nov 12, 2008 6:51 pm

syt se te tjerat jane per ibret te zotit
Akili
Akili
Perparues
Perparues

Numri i postimeve Numri i postimeve : 2353
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga e llastuara prej Wed Nov 12, 2008 8:02 pm

:mendoj: Familja dhe i dashuri qe eshte tashme si pjes e saj:23:
e llastuara
e llastuara
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 412
Vendndodhja Vendndodhja : in a magic world
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 23/10/2008
Falenderimet Falenderimet : 3

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Risa prej Wed Nov 12, 2008 8:03 pm

Familja ime
Risa
Risa
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 12/12/1989
Numri i postimeve Numri i postimeve : 296
Vendndodhja Vendndodhja : Albania
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 19/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

http://loves.gettalk.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Wed Nov 12, 2008 8:16 pm

familija ime dhe zemra dikujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga ARBRI prej Thu Nov 13, 2008 9:16 pm

Ciltersia
ARBRI
ARBRI
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 18/04/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2536
Vendndodhja Vendndodhja : N`tok tone
Hobi Hobi : Birrat, Vodka edhe Femrat
Humor Humor : Good boys go to Heaven , Bad boys go to Amsterdam!!!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : -1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga MONDI prej Thu Nov 13, 2008 9:17 pm

:gezim: komshija e Arbrit

_____________________
Dua te jem aty kur ti fle si engjell, te degjoj tek merr fryme. Te shoh kur te zgjohesh ne mengjes dhe te buzeqeshesh, dua te puth buzen e pergjumur te puth ballin e nxehte. Dua te jem dita jote e re te jem nata jote e mire dua te jesh ti jeta qe jetoj cdo dite.
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Geri prej Thu Nov 13, 2008 9:17 pm

Miresia (-)
Geri
Geri
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 08/06/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4201
Vendndodhja Vendndodhja : Tirone
Hobi Hobi : futbolli
Humor Humor : ik re pilu
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga ARBRI prej Thu Nov 13, 2008 9:18 pm

Kunata e Mondit :gezim:
ARBRI
ARBRI
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 18/04/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2536
Vendndodhja Vendndodhja : N`tok tone
Hobi Hobi : Birrat, Vodka edhe Femrat
Humor Humor : Good boys go to Heaven , Bad boys go to Amsterdam!!!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : -1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga DEA2 prej Thu Nov 13, 2008 10:11 pm

komshiu u mondit

DEA2
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3001
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 02/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 1

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Tetovarja prej Sat Nov 15, 2008 12:14 pm

pasuria per mua eshte familja ,te tjerat vine vete
Tetovarja
Tetovarja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2992
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/10/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Akili prej Sat Nov 15, 2008 5:56 pm

shendeti i plot qe kame dhe zotesin qe me ka dhen zoti qe nuk ngelem kure ne halle kure kame halle
Akili
Akili
Perparues
Perparues

Numri i postimeve Numri i postimeve : 2353
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga klodian prej Sat Nov 15, 2008 6:58 pm

zemergjeresia ime ndaj te gjithve
klodian
klodian
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve Numri i postimeve : 35
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 13/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Blerta prej Sat Nov 15, 2008 7:05 pm

my famly :)
Blerta
Blerta
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 16/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4735
Vendndodhja Vendndodhja : London-albania
Hobi Hobi : tu nejt gjith diten
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 4

http://www.ikhebudall.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Sexy_Girl prej Sat Nov 15, 2008 8:40 pm

familja ime
Sexy_Girl
Sexy_Girl
Anetar/e aktiv
Anetar/e aktiv

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 11/12/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2857
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 4

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga DEA2 prej Sat Nov 15, 2008 8:41 pm

......

DEA2
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3001
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 02/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 1

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Sat Nov 15, 2008 11:48 pm

PER MUA PASURIA MEE MADHE CE KAM ESHT JETA IMEEEEEEEE EDHE TE GJITH NJEREZIT CE ME RRETHOJN AFER

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Sun Nov 16, 2008 12:24 pm

familja ime dhe zemra dikujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Tetovarja prej Sun Nov 16, 2008 12:27 pm

Shpirti im i bardhe.
Tetovarja
Tetovarja
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2992
Vendndodhja Vendndodhja : Tetov
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/10/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Akili prej Sun Nov 16, 2008 1:12 pm

ai qe jame
Akili
Akili
Perparues
Perparues

Numri i postimeve Numri i postimeve : 2353
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 20/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Geri prej Sun Nov 16, 2008 2:02 pm

llogarija bankare hihihihiihih
Geri
Geri
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 08/06/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4201
Vendndodhja Vendndodhja : Tirone
Hobi Hobi : futbolli
Humor Humor : ik re pilu
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Wed Nov 19, 2008 2:51 pm

PASURIA ME E MADHE
ESHTE SINQERITETI I TE DASHURES TIME

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Vizitor prej Wed Nov 19, 2008 5:04 pm

Komshiun se o yll bote hahahahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga titi prej Wed Nov 19, 2008 5:16 pm

:perqesh: nje vajze qe me don
titi
titi
Perparues
Perparues

Numri i postimeve Numri i postimeve : 76
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ''pasuria'' me e madhe qe keni..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi