Kush jane yjet e forumit...

Faqja 30 e 32 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga TIRONCI prej Wed Oct 23, 2013 4:18 am

Kjo rrushja lart
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga xhoni_bravo prej Wed Oct 23, 2013 5:23 pm

Morena shkruajti:
Dua shkruajti:
Morena shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:Une morena clishe silvi edhe tironce embel
ncncnc ti i pari e gaga gaga Une dhe Dudushja :) 
thuja thuja more se keta smarrin vesh fare
marin s'marin  si do qe te jete puna ne te dya jemi gaga 
morena vetem une dhe ti jemi ska me:) (6) 
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Morena prej Wed Oct 30, 2013 10:58 am

xhoni_bravo shkruajti:
Morena shkruajti:
Dua shkruajti:
Morena shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:Une morena clishe silvi edhe tironce embel
ncncnc ti i pari e gaga gaga Une dhe Dudushja :) 
thuja thuja more se keta smarrin vesh fare
marin s'marin  si do qe te jete puna ne te dya jemi gaga 
morena vetem une dhe ti jemi ska me:) (6) 
Thua e (6) E din vete ata qe jane, dhe do ngelen te tille....

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Marino prej Wed Oct 30, 2013 11:10 am

all
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Oct 31, 2013 11:35 am

Morena shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:
Morena shkruajti:
Dua shkruajti:
Morena shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:Une morena clishe silvi edhe tironce embel
ncncnc ti i pari e gaga gaga Une dhe Dudushja :) 
thuja thuja more se keta smarrin vesh fare
marin s'marin  si do qe te jete puna ne te dya jemi gaga 
morena vetem une dhe ti jemi ska me:) (6) 
Thua e (6) E din vete ata qe jane, dhe do ngelen te tille....


E DINE VET ATA PA MERAK gaga 
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Thu Oct 31, 2013 6:19 pm

un yll me xixa hahhahahah:22: 

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga XHEMI prej Thu Oct 31, 2013 6:28 pm

una gaga 
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Thu Oct 31, 2013 6:30 pm

affraid 
XHEMI shkruajti:una gaga 
un un kom tre xixa me shume se ty xhem hahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga XHEMI prej Thu Oct 31, 2013 6:31 pm

Dua shkruajti:affraid 
XHEMI shkruajti:una gaga 
un un kom tre xixa me shume se ty xhem hahahahah
ene dua se harrova kete:gaga: gaga 
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Thu Oct 31, 2013 6:32 pm

si i harron gjona e rendesishme ti xhemo hahahah un jo xhemi hahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga XHEMI prej Thu Oct 31, 2013 6:33 pm

gaga gaga gaga  dua dua eshte 22 22 
XHEMI
XHEMI
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 30/08/1986
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4278
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Hobi Hobi : KERCIM
Humor Humor : SA TE DUASH
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 17/07/2011
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Thu Oct 31, 2013 6:35 pm

XHEMI shkruajti:gaga gaga gaga  dua dua eshte  22 22 
sa e squt qe je,i kupton menjeher gjerat :P

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga TIRONCI prej Fri Nov 01, 2013 3:17 am

Dua shkruajti:affraid 
XHEMI shkruajti:una gaga 
un un kom tre xixa me shume se ty xhem hahahahah
dy xixa te duken
po te treten ku e ke :gaga gaga gaga 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Marino prej Fri Nov 01, 2013 8:39 pm

Te gjithefd
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Goc Tirone prej Fri Nov 01, 2013 10:30 pm

te gjith ka i pari deri te i funit

_____________________
Non vi č alcun modo per raggiungere la felicitą se non condividere la strada con te!
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga TIRONCI prej Sat Nov 02, 2013 1:09 am

Kjo lart kur eshte ne maje kalit
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga JK prej Wed Jan 01, 2014 10:56 am

tgjith me yje nball jan kto ditet e fundit
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Adea prej Thu Apr 17, 2014 9:13 pm

Te gjithe!

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga MONDI prej Thu Apr 17, 2014 9:15 pm

kjo larte  :) 

_____________________
Dua te jem aty kur ti fle si engjell, te degjoj tek merr fryme. Te shoh kur te zgjohesh ne mengjes dhe te buzeqeshesh, dua te puth buzen e pergjumur te puth ballin e nxehte. Dua te jem dita jote e re te jem nata jote e mire dua te jesh ti jeta qe jetoj cdo dite.
MONDI
MONDI
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 23/02/1985
Numri i postimeve Numri i postimeve : 32444
Vendndodhja Vendndodhja : Ne zemren e CLICHES
Hobi Hobi : Kamera & Fotografia
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/09/2008
Falenderimet Falenderimet : 84

http://www.shoqeriajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Adea prej Thu Apr 17, 2014 9:18 pm

MONDI shkruajti:kjo larte  :) 

 (6) 

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Marino prej Thu Apr 17, 2014 9:19 pm

te gjithe yje jemi kush me shume kush me pak
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga xhoni_bravo prej Thu Jun 05, 2014 9:25 pm

une taku dhe mondi  :) gezuar gezuar gezuar 
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga ola-ola prej Thu Jun 05, 2014 9:58 pm

flm (KISSS) zemer po me ze shiu i dash tkxh asd ghj tyuiop rfvbhu sdfghjkm [ce

ola-ola
Fillestar
Fillestar

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtina
Hobi Hobi : Hendoboll
Humor Humor : happy
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 24/03/2014
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

FUNDI I DITESS

Mesazh nga ola-ola prej Thu Jun 05, 2014 10:01 pm

QKA DESHIRONI PER FUNDIN E DITES  (KISSS) 

ola-ola
Fillestar
Fillestar

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9
Vendndodhja Vendndodhja : Prishtina
Hobi Hobi : Hendoboll
Humor Humor : happy
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 24/03/2014
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Eda prej Fri Jun 06, 2014 12:23 am

ola ne na k humb zari po ti se paske fare me duket :P

_____________________
INNA - HOT

https://www.youtube.com/watch?v=wQpA6Mn2YOw


Te c'hanno mai mannato a quel paese???
Sapessi quanta gente che ce sta!

Er primo cittadino č amico mio...
TU DIJE CHE TE C'HO MANNATO IO!
Eda
Eda
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1922
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6429
Vendndodhja Vendndodhja : itali
Humor Humor : hmmm
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 01/12/2009
Falenderimet Falenderimet : 121

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 30 e 32 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi