Kush jane yjet e forumit...

Faqja 29 e 32 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next

Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Tironcja_omel prej Mon Sep 02, 2013 7:40 pm

lemshja shkruajti:te gjithe anetaret e fundit,,,,yje jane,,,cne anetaret efillimit mi nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen
Nrm te gjith yje jan ne menyren e tyre secili,por kam nostalgji per ta !
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga lemshja prej Mon Sep 02, 2013 7:41 pm

Tironcja_omel shkruajti:
lemshja shkruajti:te gjithe anetaret e fundit,,,,yje jane,,,cne anetaret efillimit mi nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen
Nrm te gjith yje jan ne menyren e tyre secili,por kam nostalgji per ta !
puce bubin puce se te iken nostalgjia gaga gaga gaga gaga gaga 22 22 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Tironcja_omel prej Mon Sep 02, 2013 7:50 pm

lemshja shkruajti:
Tironcja_omel shkruajti:
lemshja shkruajti:te gjithe anetaret e fundit,,,,yje jane,,,cne anetaret efillimit mi nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen
Nrm te gjith yje jan ne menyren e tyre secili,por kam nostalgji per ta !
puce bubin puce se te iken nostalgjia gaga gaga gaga gaga gaga 22 22 
nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen 
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga lemshja prej Mon Sep 02, 2013 7:52 pm

Tironcja_omel shkruajti:
lemshja shkruajti:
Tironcja_omel shkruajti:
lemshja shkruajti:te gjithe anetaret e fundit,,,,yje jane,,,cne anetaret efillimit mi nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen
Nrm te gjith yje jan ne menyren e tyre secili,por kam nostalgji per ta !
puce bubin puce se te iken nostalgjia gaga gaga gaga gaga gaga 22 22 
nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen nxjerrgjuhen 
gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga gaga 22 22 22 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga CLICHE' prej Mon Sep 02, 2013 9:35 pm

Te gjithe ne qe vazhdojme me ndricimin tone te postimeve ne forum dhe po ashtu vazhdojme ta mbajme ne forme rrezatuese :)

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga TIRONCI prej Mon Sep 02, 2013 9:50 pm

femnat
sidoms ato te depilumet gaga 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga CLICHE' prej Mon Sep 02, 2013 10:09 pm

Mendova se ato qe mbajne balluket, tipiket dmth :)

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga EA prej Mon Sep 02, 2013 10:10 pm

cdokush eshte yll ne vetvete, dallimi behet nga shkelqimi
EA
EA
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1392
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 25/08/2013
Falenderimet Falenderimet : 9

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Morena prej Fri Sep 20, 2013 8:18 am

xhoni_bravo shkruajti:Une morena clishe silvi edhe tironce embel
ncncnc ti i pari e gaga gaga Une dhe Dudushja :) 

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 20, 2013 2:39 pm

Morena shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:Une morena clishe silvi edhe tironce embel
ncncnc ti i pari e gaga gaga Une dhe Dudushja :) 
thuja thuja more se keta smarrin vesh fare

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga TIRONCI prej Fri Sep 20, 2013 5:53 pm

kjo lart Dua e pa pame eshte :) 
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga lemshja prej Fri Sep 20, 2013 7:05 pm

perseri une jam... turp turp  kur i llafos ato dy fjale ndrij si yll ndrij turp turp turp turp 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Marino prej Fri Sep 20, 2013 7:16 pm

un dhe lemshja
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga lemshja prej Fri Sep 20, 2013 7:18 pm

Marino shkruajti:un dhe lemshja
jam e sigurt:turp: 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Marino prej Fri Sep 20, 2013 7:22 pm

un dhe ylli lart
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga lemshja prej Fri Sep 20, 2013 7:23 pm

ylli lart deh une
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Marino prej Fri Sep 20, 2013 7:56 pm

un dhe lemi
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga lemshja prej Fri Sep 20, 2013 8:11 pm

une dhe rino
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Marino prej Fri Sep 20, 2013 8:12 pm

ne dhe vetem ne
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 20, 2013 10:20 pm

TIRONCI shkruajti:kjo lart Dua e pa pame eshte :) 
gaga gaga gaga gaga sa ma paske bo qefin hahah:gaga: gaga gaga gaga 

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Morena prej Tue Oct 15, 2013 8:32 am

Dua shkruajti:
Morena shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:Une morena clishe silvi edhe tironce embel
ncncnc ti i pari e gaga gaga Une dhe Dudushja :) 
thuja thuja more se keta smarrin vesh fare
marin s'marin si do qe te jete puna ne te dya jemi gaga 

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga SaD prej Tue Oct 15, 2013 11:10 am

naqja xhemi rrapatushja nothing
SaD
SaD
Perparues
Perparues

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 01/04/1984
Numri i postimeve Numri i postimeve : 283
Vendndodhja Vendndodhja : London
Hobi Hobi : muzik
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Morena prej Tue Oct 22, 2013 7:41 am

SaD shkruajti:naqja xhemi rrapatushja nothing
pouting 

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga shkodra prej Tue Oct 22, 2013 8:17 pm

yje ma mir mas me komentu tek kja teme hahahahaha
shkodra
shkodra
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 592
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 07/10/2013
Falenderimet Falenderimet : 0

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Goc Tirone prej Tue Oct 22, 2013 9:29 pm

mondi , tironci , shkodra taku e te gjith te tjeret me rradhe

_____________________
Non vi č alcun modo per raggiungere la felicitą se non condividere la strada con te!
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jane yjet e forumit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 29 e 32 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi