Thenia e dites ?

Faqja 34 e 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Nov 20, 2015 8:32 am

Sa mire qe ekzistojn endrrat...Per disa sekonda takon te pamunduren..!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Marino prej Sat Nov 21, 2015 9:54 pm

Mos u kreno me pamjen tėnde se ti nuk e ke krijuar atė.
Mos u kreno me prejardhjen tėnde se ti nuk e ke zgjedhur atė.
Krenohu me moralin dhe sjelljen tende se ti e ke ndėrtuar atė.
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Morena prej Wed Jan 20, 2016 6:13 pm

Bukuria e njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet.....

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 34 e 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi