Thenia e dites ?

Faqja 33 e 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Tue Jul 15, 2014 10:25 am

Puno sot qe te kesh neser...
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Tue Jul 15, 2014 10:29 am

ha sot qe et hash dhe neser  22 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Tue Jul 15, 2014 10:33 am

Ha mish (buke) po le vend edhe per ndonje birre (uje)
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Thu Jul 31, 2014 4:32 pm

Mos kujto shumė atė ēfar ke humbur pėr tė mos e humbur atė qė ke !
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Thu Jul 31, 2014 4:58 pm

Mendo per neser, sepse jeta fatmiresisht nuk perfundon sot!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Fri Aug 01, 2014 12:55 pm

puno sot e cplodhu neser
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Fri Aug 01, 2014 3:38 pm

lemshja shkruajti:puno sot e cplodhu neser

Sa mire e di...une do te clodhem nja 10 dite
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Adea prej Sat Aug 02, 2014 4:56 pm

Jeta eshte e shkurter dhe ka shume arsye per te buzeqeshur. Harroji per nje moment problemet dhe ei i/e lumtur per gjithe te mirat qe jeta te ka ofruar.

_____________________
Ne jemi engjėj vetėm me nje krah;
Dhe mund tė fluturojmė
Vetėm duke qėndruar
Tė pėrqafuar!

Adea
Adea
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 13/02/1988
Numri i postimeve Numri i postimeve : 6311
Vendndodhja Vendndodhja : Mbi supin e kohes time....
Hobi Hobi : Muzika,Baleti, Letersia.
Humor Humor : Per nje shendet te mire!
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/02/2011
Falenderimet Falenderimet : 15

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Mon Aug 04, 2014 6:51 pm

I largova tė gjithė personat qė, nė njė mėnyrė ose tjetėr, mė lėnduan. Disa prej tyre i doja shumė, disa i dua akoma, por u lodha nga gjembat.
Tani dua veē trėndafila.
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Princesha prej Sun Aug 10, 2014 9:19 am

Mos trego pėr pasurinė tėnde, nė prezencėn e tė varfėrit.
Mos trego pėr shendetin tend, nė prezencėn e tė semurit.
Mos trego pėr fuqinė tende, nė prezencen e tė dobetit.
Mos trego pėr lumturine tende, nė prezencen e tė zhgenjyerit.
Mos trego pėr lirine tende, nė prezencen e tė burgosurit.
Mos trego pėr prinderit, nė prezence tė jetimit.
Sepse… plaget e tyre nuk mund tė mbajnė mė shum, mati fjalet e tua nė ēdo ēėshtje tė jetes.
Kujdesin ndaj ndjenjave tė tjereve bėje pjese tė personalitetit tend !!!
Princesha
Princesha
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1102
Vendndodhja Vendndodhja : Nė pallatin e ėndėrrave tė mija..
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 02/03/2011
Falenderimet Falenderimet : 5

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Tue Aug 12, 2014 5:00 am

Ne bote nuk ka as teresisht te lumtur e as teresisht fatkeq. I lumturi e ka nje brenge... dhe fatkeqi nje shpres...

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga JK prej Mon Sep 01, 2014 7:37 pm

I respektoj shumė njerėzit e verbėr, sepse ata e gjykojnė vėrtetė dikė nga personaliteti dhe jo nga paraqitja e jashtme
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Tue Sep 02, 2014 7:42 am

Mos beni asgje, per cka me vone do te pendoheni
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga JK prej Tue Sep 02, 2014 5:56 pm

Ėshtė bukur tė flesh me njė ėndėrr dhe tė zgjohesh me njė qėllim
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Fri Oct 03, 2014 10:19 am

Une do jetoj ne boten time , keshtu me pelqen mua , gabimet me perkasin vetem mua,nuk bezdis asnje !
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Marino prej Fri Oct 03, 2014 10:22 am

Ka shume njerez sot;
Ndryshe flasin
Ndryshe duken
Ndryshe jane
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Fri Oct 03, 2014 11:54 am

Marino shkruajti:Ka shume njerez sot;
Ndryshe flasin
Ndryshe duken
Ndryshe jane

Sidomos virtualiteti eshte i mbushur me te till njerez Marino !
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Fri Oct 03, 2014 12:17 pm

Kurre mos e thuaj fjalen ne publik, pa e njohur kush eshte publiku....sepse mund te lendosh dike pa dashur!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Marino prej Mon Oct 06, 2014 12:29 pm

Nuk ėshtė as pasuria dhe as bukuria ato qė e mbajnė fortė njė Dashuri, janė Besimi dhe Besnikėria ndaj njėri-tjetrit!
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Thu Oct 09, 2014 9:04 pm

Marino shkruajti:Nuk ėshtė as pasuria dhe as bukuria ato qė e mbajnė fortė njė Dashuri, janė Besimi dhe Besnikėria ndaj njėri-tjetrit!
PUCCC
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Fri Oct 10, 2014 7:31 am

Nese kam nevoje per ndihmen tende, mos me keqperdor, sepse edhe kur jam ne nevoje, une kam dinjitet!
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Marino prej Fri Oct 10, 2014 9:33 pm

Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Tue Oct 14, 2014 11:00 am

Καλημέρα και καλή εβδομάδα με χαμόγελο!!!
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Ylli prej Tue Oct 14, 2014 3:38 pm

Sen s'kuptova Tironce?
Ylli
Ylli
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Ditelindja Ditelindja : 06/03/1980
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33025
Vendndodhja Vendndodhja : Republika e Kosovės
Hobi Hobi : Inxhinier Mekanik / Ekonomist
Humor Humor : Kisha dikur...por
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 12/11/2008
Falenderimet Falenderimet : 91

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Marino prej Wed Nov 18, 2015 4:34 pm

Te ndjekesh nga pas,ate qe largohet eshte munngese respekti ndaj vetes
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 33 e 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi