Thenia e dites ?

Faqja 32 e 34 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Sat Sep 14, 2013 8:14 pm

Kur ta doni nje njeri mos e doni shum , sepse nje dit mund te behet armik i yti...por edhe nese e urreni dike , mos e urreni shum , sepse nje dit mund te behet mik i yti...

Muhamedi s.a.w.s
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga TIRONCI prej Sat Sep 14, 2013 9:36 pm

po nuk rrezikove
je i humbur gjithsesi
TIRONCI
TIRONCI
V.I.P.
V.I.P.

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2930
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/06/2011
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Goc Tirone prej Sun Sep 15, 2013 10:36 am

lemshja shkruajti:Kur ta doni nje njeri mos e doni shum , sepse nje dit mund te behet armik i yti...por edhe nese e urreni dike , mos e urreni shum , sepse nje dit mund te behet mik i yti...

Muhamedi s.a.w.s
o lemshe kjo thenje eshte shume e drejt

_____________________
Non vi č alcun modo per raggiungere la felicitą se non condividere la strada con te!
Goc Tirone
Goc Tirone
Super- Administrator

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8596
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 31/10/2010
Falenderimet Falenderimet : 28

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Sun Sep 15, 2013 4:29 pm

Sikur tė jetohej vetėm me fillime. Me entuziazmin e herės sė parė ku gjithcka tė habit e asgjė nuk tė pėrket akoma...

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Sun Sep 15, 2013 6:02 pm

forumi ne rregull postimi ne rregull
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Sun Sep 15, 2013 6:03 pm

Goc Tirone shkruajti:
lemshja shkruajti:Kur ta doni nje njeri mos e doni shum , sepse nje dit mund te behet armik i yti...por edhe nese e urreni dike , mos e urreni shum , sepse nje dit mund te behet mik i yti...

Muhamedi s.a.w.s
o lemshe  kjo thenje eshte shume e drejt  
une si te dashuren shume si te urryerin shume e kam momentale gaga gaga gaga gaga gaga  pjesen tjeter kalon fare normale 22 22 22 22 22 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Tironcja_omel prej Sun Sep 15, 2013 6:37 pm

Mjafton te jesh i sinqerte me veten se njerezit ndryshojne dita-dites !!!
Tironcja_omel
Tironcja_omel
Embelsira e Forumit
Embelsira e Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 9117
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/09/2010
Falenderimet Falenderimet : 66

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Sun Sep 15, 2013 6:40 pm

Mendimet e koklavitura jane mendjemadhesi jo filozofi interesante 

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga xhoni_bravo prej Sun Sep 15, 2013 8:50 pm

e ka edhe nje dhemb ujku:)
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Mon Sep 16, 2013 7:48 pm

nga trendafili nuk del gjemb
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Tue Sep 17, 2013 2:57 pm

Puthadorėt do tė bėhen tė gjithė bashkė kundėr teje, sepse duan tė rrėnojnė gjithēka qė ata vetė nuk mund ta arrijnė. Dėshtimi yt ėshtė suksesi i tyre!
Ti nuk duhet tė guxosh tė dėshtosh!
Qėndro fort!
Qėndro, sepse brenda njeriut qė lufton tė jetė vetja, digjet njė flakė qė rrezaton jetė. Pikėrisht kjo i tremb ata qė nuk mund ta ndezin kurrė kėtė flakė nė shpirtin e tyre!
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Morena prej Fri Sep 20, 2013 8:11 am

Shume njerez do te ishin tmerruar, sikur ne pasqyre ne vend te imazhit te tyre te shfaqej karakteri i tyre!

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Fri Sep 20, 2013 7:11 pm

naten e mire se kam turp te shkruaj me gjate turp 
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 20, 2013 10:24 pm

xhoni_bravo shkruajti:e ka edhe nje dhemb ujku:)
dole ne pencion me ket shprehje amon:gaga: gaga gaga gaga gaga 

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga EA prej Mon Sep 23, 2013 1:56 pm

martesa eshte shkaku i pare i divorcit :) 
EA
EA
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1392
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 25/08/2013
Falenderimet Falenderimet : 9

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga xhoni_bravo prej Mon Sep 23, 2013 2:42 pm

Dua shkruajti:
xhoni_bravo shkruajti:e ka edhe nje dhemb ujku:)
dole ne pencion me ket shprehje amon:gaga: gaga gaga gaga gaga 
pse ste pelqen ty sexi me thinja:) :) 
xhoni_bravo
xhoni_bravo
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10820
Vendndodhja Vendndodhja : TIRAN
Humor Humor : burrat nen hije lozin e kuvendojne bravo u qofte qe grate shfryzojne hahahhah
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/01/2011
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga EA prej Wed Sep 25, 2013 3:04 pm

fol ne ate menyre qe te tjeret te duan te te degjojne dhe degjo ne ate menyre qe te tjeret te duan te flasin me ty
EA
EA
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1392
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 25/08/2013
Falenderimet Falenderimet : 9

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Morena prej Sat Oct 12, 2013 7:57 am

Te pakta jane ato zemra qe debores i vodhen ngjyren, e te shumta ato qe i vodhen ftohtesine...

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Tue Dec 10, 2013 7:19 pm

lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga CLICHE' prej Fri Dec 13, 2013 3:50 pm

Ishte nga ato femra qe nuk mund ta shikoje gjate,sepse e gjeje veten te dashuruar me te..Ndoshta jo vetem pse ishte e bukur,tunduese dhe me nje shikim joshes,me sy qe kishin nje ngjyre te detit te trazuar,midis bluse dhe jeshiles..Por sepse dinte te ishte femer..kaq shume femer..

_____________________
CLICHE'
CLICHE'
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10152
Vendndodhja Vendndodhja : Nen lekuren e MONDIT!!
Hobi Hobi : CSI
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 14/08/2012
Falenderimet Falenderimet : 38

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Morena prej Sat Dec 28, 2013 9:31 am

Njerzit perdorin maska per tu mbrojtur...ditet me radhe kalojne...e ata se kuptojne qe maska tashme realitetin po u vjedh..

_____________________
Shume njerez kalojne ne jeten tone,por vetem ata me te rendesishmit arrijne te lene gjurme tek ne !!!

Miresjellja s'i ben keq askujte!

Mund te mi vjedhin te gjitha por jo endrrat, ato nuk mund te mi vjedhe askush.
Morena
Morena
WebMaster
WebMaster

Gjinia Gjinia : Female
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1911
Numri i postimeve Numri i postimeve : 30651
Vendndodhja Vendndodhja : Ne kolltukun e se tashmes, me shikim nga e ardhmja...
Hobi Hobi : Muzike,letersi.
Humor Humor : Shikoni dhe vlersoni...
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 05/11/2009
Falenderimet Falenderimet : 204

http://www.shoqeriajone.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Marino prej Sun Dec 29, 2013 10:25 am

Vit i veshtire, por nuk harrova te buzeqesh
Ne mes te ritmit te ketij viti nuk harrova te ndalem e te degjoj zemren.
Vit i lodhshem, por nuk harrova te kujtoj...
Ndonjehere jeta te jep pergjigje ne pak ēaste.
Etjen per arritje te madhe e shuajta me xheste te vogla,
Ne fund nuk doja te numeroja vetem, sepse nuk jam vetem...sepse nuk harrova te besoj, nuk harrova te dhuroj, sepse boten e ndala ne nje perqafim tė shtrenjte dhe pse jo, tani mund te pres nje tjeter vit...nje vit ndryshe!!!
Marino
Marino
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10376
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 18/03/2012
Falenderimet Falenderimet : 30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga JK prej Wed Jan 01, 2014 10:50 am

Sa ēudi!!!! Jeta ėshtė si njė ylber, varet nga ndjenjat. Atė ngjyrė qė kanė ndjenjat tona atė ngjyrė ka edhe jeta. Sa herė jemi tė merzitur, tė trishtuar jeta na duket pa kuptim, e veshtirė…

Sa herė jemi tė dashuruar, tė lumtur jeta na duket e mrekullueshme, e ēiltėr. E jeta ėshtė e njejta si aty ku jemi tė trishtuar si aty ku jemi tė lumtur po ndoshta kjo ėshtė bukuria e kesaj jete qė ndyshon ngjyra nga dita nė ditė, nga minuti nė minut e nga secondi nė second, sepse mjafton njė ēast pėr tu bėrė personi mė i/e lumtur nė botė por mjafton vetėm njė ēast pėr tu shkatėrruar ēdo gjė, mjafton njė kėngė, njė kujtim, njė poezi e gjithė ai gėzim qė kemi brėnda kthehet nė boshllėk, trishtim, zhgenjim....
JK
JK
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2126
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 08/07/2013
Falenderimet Falenderimet : 11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga taku prej Sun Jul 13, 2014 3:18 pm

po nuk u vonove do te te pres gjith jeten  :) 
taku
taku
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10995
Vendndodhja Vendndodhja : babiloni
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 09/02/2010
Falenderimet Falenderimet : 134

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga lemshja prej Tue Jul 15, 2014 10:24 am

mos eja nese sdo
lemshja
lemshja
Moderator/e
Moderator/e

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5465
Data e rregjistrimit Data e rregjistrimit : 16/05/2013
Falenderimet Falenderimet : 12

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thenia e dites ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 32 e 34 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi